Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kani38

Murat hocam bu da sizden herhalde :)

Yok bunu bende onayladım ama çiftehan uzak bize adanaya daha yakın. Ben Nigde merkezdeyim, yarın çıkacağım arkadaşla istek yapmaya. Şu an sadece mevlana celaleddin rumi diye bir park attim o gelebilir size

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgdk31

Yok bunu bende onayladım ama çiftehan uzak bize adanaya daha yakın. Ben Nigde merkezdeyim, yarın çıkacağım arkadaşla istek yapmaya. Şu an sadece mevlana celaleddin rumi diye bir park attim o gelebilir size

Alıntıları Göster
    Onaylarız hocam sıfır sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kani38

Onaylarız hocam sıfır sıkıntı

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam sağolasın

• Arkadaşlar bilmeyenler olabilir ,2 tane daha koordinat ekleme hakkınız var. Yani herkese kendi memleketi +2 bölge belirleme hakkı var. Ben Maraş, Mersin arasını aldım mesela. :)

Şöyle malatya taraflarına da el atın, o taraflarda da oynayan eski oyuncular vardı
    Dikkat edilmesi gereken bölgenizi 12 ay değiştiremiyorsunuz.
  • Belo Betty kullanıcısına yanıt
    ben henüz yer seçimi yapmadım. erzurumdan vandan yunanistandan bile istekler geliyor.
  • Koskoca ülkeyi bıraktık,japonyadan çinden istekler geliyor

• 40 level arkadaşlar bu istegime rastgelirseniz beş yıldız verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

40 level arkadaşlar bu istegime rastgelirseniz beş yıldız verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
    Yer Gaziantep:)))

• quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

40 level arkadaşlar bu istegime rastgelirseniz beş yıldız verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
    Gayet kaliteli gözüküyor.Gelirse problem yok hocam.

• Google play sürüm düşürme ve vmos emilator yontemi ile yapılan fake cezaları 1 günden 7 güne çıkmış .

İkinci yakalanmada hesap 30 gün erişime kapatılır , 3. yakalanmada hesabınız süresiz ban yer aman diyeyim

https://docs.google.com/document/u/0/d/1farjSJn2JF1FuZF6QAsrhUvjywo_gzy9/mobilebasic#

Dünkü dalgadan android tarafında sağ çıkan tek fake yöntemi budur .
    Niantic wayfarer sistemi ile fake gps uygulamalarına daha agrasif davranmaya başladı .

Wave geldiğinden beri redditi takip ediyorum, downgrade+fgl'de sıkıntı olduğunu okumadım ben hiç bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Google play sürüm düşürme ve vmos emilator yontemi ile yapılan fake cezaları 1 günden 7 güne çıkmış .

İkinci yakalanmada hesap 30 gün erişime kapatılır , 3. yakalanmada hesabınız süresiz ban yer aman diyeyim

https://docs.google.com/document/u/0/d/1farjSJn2JF1FuZF6QAsrhUvjywo_gzy9/mobilebasic#

Dünkü dalgadan android tarafında sağ çıkan tek fake yöntemi budur .
    Niantic wayfarer sistemi ile fake gps uygulamalarına daha agrasif davranmaya başladı .
    Gayet sağlam ve kullanışlı bir uygulama.Eski sağlam oyunculardan tanıdığım abim oyun çıktı çıkalı bu flyla oynuyor.Herhangi bir dalgaya-uyarıya denk gelmemiş.Telefonuna uyan herkese tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: taburien

Wave geldiğinden beri redditi takip ediyorum, downgrade+fgl'de sıkıntı olduğunu okumadım ben hiç bu arada.
    Valla hocam gerek Facebook grubunda ,gerekse de discord da downgrade sebebiyle çok ban yiyen var.
    Reddit'tekiler ek olarak başka işlem yapmış olabilirler.

Şu sıralar vmos'ta sıkıntılı buda .
    Birçok arkadaş bugünkü CD 'ui kaçırdı shadow ban sebebiyle.

Niantic wayfarer öncesi kontrollü sal veriyordu.
    Tahminim tüm bikindik fake gps yöntemlerini patlatacaklardir.

Birde örnek

2 adet telefonum var.
    birisinde fgl kullanıyorum.
    vmos çıktığında daha stabil diye ona geçtim. sömürdüm resmen rota çizdim o hafta 116km yürüttüm.
    vmos çökünce yine fgl geçtim.

ancak bu ban dalgasında bana bir şey olmadı.
    nedenini halen anlamış değilim.
    :)
  • Etkinlik nasıl geçti arkadaşlar kendi adıma konuşarak söylüyorum ki kötüydü 1.30 saat ayırdım etkinliğe reel olarak tam faciayı resmen ama sadece 1 tane yüz iv vede 1 tanede shiny ivsi çok kötü geldi onun dışında başka shiny ve yüz iv yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Etkinlik nasıl geçti arkadaşlar kendi adıma konuşarak söylüyorum ki kötüydü 1.30 saat ayırdım etkinliğe reel olarak tam faciayı resmen ama sadece 1 tane yüz iv vede 1 tanede shiny ivsi çok kötü geldi onun dışında başka shiny ve yüz iv yoktu
    Cok kotuydu shiny oranı çok düşüktü herhalde bende 2 saate yakın sadece 2 shiny sıfır 100 iv yakalayabildim

• Android için soruyorum.Flylarda bir problem mi var acaba?? Fly GPS joystick programını çalıştıramadım gece gece kaç kere denememe rağmen.Aynı sorunu yaşayan var mı?? Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.

• Zor oldu ,ama koleksiyonu geliştirdik, her lig için bu meymunu hazır ettik .
    Sizin nasıldı arkadaşlar ?

• Arkadaşlar Niğde den 7 benim 7 arkadaşın istekleri olmak üzere 14 pokestop isteğimiz var desteklerinizi bekliyoruz.

• pokemon trade işini nasıl yapıyorsunuz. üzerimde bir görev var 3 pokemon trade edin diyor. trade yapacak insan bulamadım. yardımcı olabilecek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.