M

Yüzbaşı
06 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 217 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba; Beyaz renk 144hz 1 ms monitör piyasada denk gelen var mı? en düşük 4 ms gördüm. Kasası çerçevesi vs herşeyi beyaz renk olan?
Merhabalar. Donanımda istediğim bazı özelliklerin bunu belirleyebileceğini düşünüyorum. Öncelikle bu bilgisayarı hem ofis programlarını (Max. Photoshop) hem de oyunları akıcı oynamasını istiyorum. AMD Ryzen işlemcilerin bu konuda tercih edilebileceğini daha önceleri bir yerlerde okumuştum. Bununla birlikte en az 16 GB RAM (32'de olabilir), M.2 SSD ve en az 6 GB hafızalı ekran kartı olmasında fayda var. Ayrıca yeni bir de monitör en az 21" olmak koşuluyla tercihlerim arasındadır. Kasa olarak Bu dekorasyonuma uygun görünüyor ama fiyatı eşdeğerinde başka öneriler varsa dikkate alırım. Bunun yanında işlemci soğutması için hava veya su soğutmalarından hangisi daha sessiz çalışıyorsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Son olarak oyuncu koltuğu değil normal ofis koltuğu değil hem dekoratif hem de işlevsel bir koltuk önerisi varsa değerlendireceğim.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Buradan çıkan rakamın durumuna göre özellikler aşağıya veya yukarıya doğru çekilebilir.

Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar; bütçe tam olarak 4.750₺ ve kesinlikle freedos olmak zorunda.

Asus, Msi, Lenovo ilk tercihlerim arasında sonrasında HP ve Dell olabilir. Başta performans aradığımız bilgisayarımız için görünüm de önemli bir oyun pc si gibi görünmesin daha çok ultrabook görünümünde olmasını istiyoruz. Aklınızda öneri var mı?

Şu ana kadar bunlar var;
https://www.eksenbilgisayar.com/msi-pe62-7rd-1230xtr-core-i7-7700hq-16gb-1tb-geforce%C2%AE-gtx1050-15.6-full-hd-freedos
http://www.hepsiburada.com/asus-n580vd-dm160t-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000007MFJ5?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMIyKbV0Pmu1wIVwrztCh2ipABNEAQYASABEgIaxvD_BwE
http://www.hepsiburada.com/asus-bu403ua-tr762sd-intel-core-i7-6500u-8gb-512gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000007XW4S

Teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar;
Yukarıda isimlerinden bahsettiğim iki modeme sahibim. Netmaster CBW-383Z4 modemini ANA modem olarak kullanıyorum. Diğerine ise (Netmaster CBW-383ZN) bir alt katta kullanmak üzere ethernet kablosu ile birbirine bağlayarak ana modemden aldığı interneti alt katta yayma görevini üstlendirmek istiyorum. Ancak ne yaptıysam bir türlü ikinci modemi acces point gibi kullanamadım. Web'de bir sürü video olmasına rağmen bu modem markası ile ilgili yardımcı olabilecek herhangi bir video bulamadım. Acayip çaresizim yardım bekliyorum.
Bildiğim kadarıyla ana modemden herhangi bir işlem yapılmıyor, sadece acces point olarak kullanılacak olan modemden gerekli ayarların yapılması gerekiyor. Tabii bu benim öğrenebildiğim. Konuyu başka bir foruma daha açtım ancak buranın daha geniş bir kitleye ulaşacağını biliyorum.
Netmaster'ın teknik destek bölümünü aradım ona rağmen ya ben yapamadım ya da bir yerde bir şeyleri eksik anlatıyorlar.

İkinci modemin ip sini değiştirdikten sonra işlemlerime devam ediyorum. dhcp yi kapatıyorum ve her iki modemi de yeniden başlatıyorum sonuç. maalesef yok "wifi geçerli ip yapılandırmasına sahip değil" bağlıyım ancak wi fi de ünlem işareti ve bu ibare var.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar, bir ümitle belki çim biçme makinesi daha önce kullanmış veya kullanmakta olanlardan öneri almak üzere konuyu açtım. Şöyle bir göz gezdirdiğimde, bosh makinaların burada biraz daha öne çıktığını söyleyebilirim tabi yinede başka marka tavsiye eden olursa onları da değerlendirmek siterim. bir de skill marka bir makine var bunu da bosh ithal ediyormuş. tavsiyelerinizi ve tecrübelerini paylaşmanızı bekliyorum teşekkürler.
Merhaba;

tek parça 200 m. lik elektrik kablosu bulunabilir mi? bulunabiliyorsa 800w lık bir matkap için 3x1.5 mü yoksa üst seviye bir kablo mu gerekli? bunun yanında direk olarak saate bağlı olmayacak olan bu kablo prizden bu gücü temin edecek, bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acil tavsiye talep ediyorum. bir de Türkiye'de üretilen ve %100 yerli olan en kaliteli elektrik kablosu hangisidir? çünkü her zaman ilk tercihim yerli üretim kablolar. teşekkür ederim.
55", max limit 3250 tl lik bir televizyon tavsiyesi alabilir miyim? bir de tv alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor sadece başlıkları verseniz yeterli.
Merhaba arkadaşlar;

Uzun zamandır böyle bir makina almaya niyetliyim ancak, bir türlü karar veremiyorum. piyasada görünüşleri aynı 150-500 tl arası bir sürü makina var. tabi bunların görünüşleri aynı olsa da özellikleri mutlaka farklıdır. sizden ricam amatör tip, 15 dk. kullandıktan sonra dinlendirilmek zorunda kalınmayan, alüminyum depoya sahip olan 500 tl yi geçmeyen bir makina önermeniz. Şu an gözüme nilfiks 120.3 ü kestirmiş durumdayım. eğer daha ucuz ve kaliteli bir marka varsa yorumlarınız bekliyorum. teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar; başlıktaki buzdolabı sahibiyim. bazen bu buz dolapları elektrik kesintisinden kaynaklı soğutma görevlerini ya unutuyorlar yada aşırı soğutuyorlar. Bir kere karşılaştığım bu durum için servisi çağırdım ve servis elemanı gelerek, hangi tuş kombinasyonunu yaptığını hatırlamıyorum ama o işlemi yaptı ve 40 tl yi aldı gitti. şimdi sadece bu tuşlara basarak normale dönen bir buzdolabım var :) be bu tuş kombinasyonlarını merak ettim bilen var mı ? yoksa 40 tl 40 tl servise çalışmaya devam mı edeyim :)
Merhaba arkadaşlar; aşağı yukarı herkesin evinde olması gereken yada olmasını istediği bir ürünün, 2. televizyon yerine geçecek olan bu küçük boyutlu arkadaşların en kalitelisi ve en ucuzunu aradığımız bir konu olsun istedim :). şu an piyasada en ucuz 360 tl ye var olan bu ürünlerle ilgili tavsiyeler, fırsatlar vb. durumlar için konuyu güncel tutmakta fayda var.

ürün axen levita 23" beyaz renk axen nasıl bir marka alınır mı ? tavsiyeler lütfen.
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Klima
Klima
Notebook
MSI
GPS, Navigasyon
Next
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 441
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 18.784 (Bu ay: 262)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.