Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Matt_Murdock Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
37.571
Cevap
200
Favori
954.706
Tıklama
Giriş
    209 Mesaj
    Fake gps hakkında nacizane rehber hazırladım, eksik hata varsa affola
    https://drive.google.com/file/d/1farjSJn2JF1FuZF6QAsrhUvjywo_gzy9/view

Tüm kullandıgım uygulamaların bağlantısı
    https://drive.google.com/file/d/1n2WT-_Gr5c7olJc5tZP-R_58pT4XaINL/view?usp=drive_open

Takıldıgınzı yerde konuya mesja atın, musait oldugumda cevaplamaya çalışyım, rehberde de belirttiğim gibi herhangi sorumluluk kabul etmiyorum, lütfen bunun bilincinde olun, magisk ile root ön koşul, her cihaz hatta her android sürümünde işlemler farklılaşabilir, eğer yapamam diyorsanız işinin ehli telefoncuya teslim edebilirsiniz onlar yükler

Son olarak güncel sürümlerini burdan takip edebilirsinizhttps://forum.xda-developers.com/apps/magisk/official-magisk-v7-universal-systemless-t3473445

hepinize iyi oyunlar

• Yarbay
    3106 Mesaj
    10km lik yumurtalardan unown çıkıyor, sanırım mesafeleri de yarıya düşüyor yumurtaların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.M. -- 7 Eylül 2019; 19:17:12 >
    |
    |

Hocam noldu niye cizdiler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Belo Betty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zogguko

10km lik yumurtalardan unown çıkıyor, sanırım mesafeleri de yarıya düşüyor yumurtaların
    ilk kırdığımdan unown çıktı, sonra 6 tane daha 10km kırdım çıkmadı, 5 tanesi larvitar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zogguko -- 8 Eylül 2019; 2:47:18 >
    |
    |

Hocam ben link2sd'den fake gps uygulamasını System App'e çeviremiyorum. Yetersiz depolama gibi bir uyarı çıkıyor. Telefonda yer çok, ama sistem uygulamalarına ayrılan bölüm dolu görünüyor. Bazı sistem uygulamalarını User App'e çevirdim, yine denedim ama olmadı. Var mı bildiğin bir çözüm?

Bir düzeltme yapayım. Biraz uğraşınca ve direk senin verdiğin programlarla deneyince herşey rayına oturdu, harfiyen yaptığımda sorunsuz bir şekilde FakeGPS kurdum çalışıyor canavar gibi, şimdiden 2-3 tane 100iv pokemon yakaladım. Allah razı olsun senden

Tek bir düzeltme yapacağım hazırladığın rehbere, Service Disabler programı için yanlış apk vermişsin, komple tüm açık uygulamaları zorla kapatıyor, fused location'ı devre dışı bırakmıyor. Play store'da ilk çıkanı denedim onla yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇandıR -- 10 Eylül 2019; 8:36:4 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    367 Mesaj
    64 yumurta kırdım 15 i 10 luktur 1 tane çıktı bana da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şöyle bir pokemon yakaladım. Daha önce hiç pokemon geliştirmedim. Bunu geliştirmek için nasıl bir yol izlemeliyim. Evrim geçirdikten sonra skilleri değişir mi aynı mı kalır? Nelere dikkat etmek lazım?

Malesef cok fazla dısarı cıkıp vakit ayırmak gerekiyor.
    Cıkmadan illa hile programlarıyla yürütmek mi gerekiyor?
    Başka bir yolu yok mu artık ?
    Teşekkürler şimdiden..

Başka nasıl bir yol olmasını bekliyorsun ki hocam? Oyun yürüme ve gezerek pokemon yakalama üzerine. Yürümeyip evde oturarak hiçbir şekilde gelişme şansın yok. Yürümek istemeyenler için tek yolu hile.

Eskiden bot vardı ama o da oyun oynamak olmuyor zaten.
    |
    |
    animalmtr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi uygulama bu?

|
    |
    Dark7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj

Poke Genie

|
    |
    dust61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bunun için mesaj atabilirsiniz.

lv 36 önemi yok ama team valor.

|
    |

İçerenköy / istanbul'dan bir arkadaşimin kodu, arkadaş görevi için arkadaş lazım , yardımcı olursanız sevinirim. 🙂

7079 7537 9444

Ayrıca bu da benim kodum Sefaköy 'de oynayan varsa ekleyip burdanda yazarsa beraber raidlere girebiliriz. 😉

|
    |
    I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
    Instead, I will simply...BREAK YOU!
    -Bane
    Steam: -Bane
  • Teğmen
    209 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÇandıR

Hocam ben link2sd'den fake gps uygulamasını System App'e çeviremiyorum. Yetersiz depolama gibi bir uyarı çıkıyor. Telefonda yer çok, ama sistem uygulamalarına ayrılan bölüm dolu görünüyor. Bazı sistem uygulamalarını User App'e çevirdim, yine denedim ama olmadı. Var mı bildiğin bir çözüm?

Bir düzeltme yapayım. Biraz uğraşınca ve direk senin verdiğin programlarla deneyince herşey rayına oturdu, harfiyen yaptığımda sorunsuz bir şekilde FakeGPS kurdum çalışıyor canavar gibi, şimdiden 2-3 tane 100iv pokemon yakaladım. Allah razı olsun senden

Tek bir düzeltme yapacağım hazırladığın rehbere, Service Disabler programı için yanlış apk vermişsin, komple tüm açık uygulamaları zorla kapatıyor, fused location'ı devre dışı bırakmıyor. Play store'da ilk çıkanı denedim onla yaptım.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun , evet maalesef apk mirror'da aynı isimde fake bir uygulamaya denk gelmişim. Rehberde mağaza linkiyle değiştirdim.

Mağazaya sürekli bu uygulamalar için şikayette bulunuyorlar. Sonucunda ya kaldıırlıyor, yada özellikleri kısıtlanmış şekilde mağazaya ekleniyor.

Mesela Apk ninja'nın Fake gps uygulaması bunlardan biisi.Mağazada özellikleri kısıtlanmış uygulamaları var, oyunda çalışıp çalışmayacagı muamma. Kendi sitelerinde gelişmiş sürüm yayınlıyorlar.(Rehberde bahsettiğim ana GPS uygulaması), GPS tetikleyicisi olarak kullandığım "Leris't Fake Gps" mağazada hepten kaldırıldı.

Bu yöntem sürüm farketmez, Android 7-8-9 hatta 10'da dahi çalışacaktır.

Eğer uygulamalar taşıma yapmazsa şu rehberde manuel sistem uygulaması yapmayı anlatıyor
    https://akillitelefon.com/2017/03/15/android-uygulamalari-sistem-uygulamasi-olarak-yuklemek/

Son olarak hangi cihaz ve android sürümünde yaptıgınızıda belirtirseniz arkadaşlar için faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 11 Eylül 2019; 17:55:0 >

• Teğmen
    209 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

hehe Ben demiştim, eylül sonu ekim başı gelecek, oyun kodlarında gözüküyor diye

GEN 5 starter'lar hayırlı olsun. Eleman snivy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 11 Eylül 2019; 17:57:37 >

• Yarbay
    8231 Mesaj

Bu da bonus

|
    |
    Steam: -Bane
  • Binbaşı
    1869 Mesaj

Su an var mi hocam gen5 pokemonlari?

|
    |
  • Teğmen
    121 Mesaj
    trade yaparken yan yana mı olmamız gerekiyor? uzaktan trade yapılmıyor mu?
    |
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
google reklamları
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.