Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18721873187418751876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet benim hocam ,kardio yaparken denk geldiğim yerleri gönderiyorum .(zaten oynayan 4 kişiyiz ilçede ,tek 40 level benim )
    Uygunsuz olanı varsa reddet gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 14 Kasım 2019; 10:38:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Evet benim hocam ,kardio yaparken denk geldiğim yerleri gönderiyorum .(zaten oynayan 4 kişiyiz ilçede ,tek 40 level benim )
    Uygunsuz olanı varsa reddet gitsin
    1 2 tane onayladım sizede Niğde merkezden gelirse onaylayın zaten uygun yerleri atmaya çalışıyoruz. Bakalım Nigdeyide pokestop acısından geliştireceğiz inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgdk31

1 2 tane onayladım sizede Niğde merkezden gelirse onaylayın zaten uygun yerleri atmaya çalışıyoruz. Bakalım Nigdeyide pokestop acısından geliştireceğiz inşallah

Alıntıları Göster
    Hep beraber kalkindiracagiz bu güzide illerimizi .
    Ben eşeklik edip önüme gelene "next ,next" dediğim için niantic"1 ay sonra gel " dedi bana

Merak etme diğer arkadaşlarda bizim ekipten

10 günü kaldı ,sonra bende wayfarer açıyorum inşallah

• quote:

Bende bunları yazmaya geldim , sürüm düşürme yöntemi ile yapilan fake patlamış ,emin olmamakla beraber ispoofer da etkilendi diyorlar .

Rehberde Paylaştığım yöntem hala calisiyor ,heyt be spartalı gibi masallay
    Kanıt

Alıntıları Göster
    Hocam Kayseri (İldem-Kaykop) ve çevresi istek gelirse ellerinizden öper.Genel olarak kabul olacak yerleri atmaya çalışıyorum.Forumdan bir hocamız da sağ olsun çok yardımcı oldu bu konuda.5-6 stop 2 gym açtırdım.Açtırmaya devam inşallah.Elimden geldiğince donatacağım

• quote:

Alıntıları Göster
    Size düşme ihtimali de çok yüksek hocam.Ellerinizden öper.Bana şu anlık İzmir İstanbul gibi yerler geliyor. Bir tane buradan onayladım.Niğde-Adana gelirse icabına bakarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kani38

Size düşme ihtimali de çok yüksek hocam.Ellerinizden öper.Bana şu anlık İzmir İstanbul gibi yerler geliyor. Bir tane buradan onayladım.Niğde-Adana gelirse icabına bakarım.

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam girdikçe onaylıyorum hocam zaten saçma sapan istekler göremedim su ana kadar

• quote:

Eyvallah hocam girdikçe onaylıyorum hocam zaten saçma sapan istekler göremedim su ana kadar

Alıntıları Göster
    Ancak yardımlaşma ile olacak zaten bu tür işler.Egoyu-çekememezliği bir yana bırakıp beraber hareket etmek gerek.Artık mantıklı hareket etme vakti.Hakan hocanın da dediği gibi inşallah hep beraber hareket edip şehirleri şahlandırırız

• Hakan hocam bu sizin mi

• quote:

Ancak yardımlaşma ile olacak zaten bu tür işler.Egoyu-çekememezliği bir yana bırakıp beraber hareket etmek gerek.Artık mantıklı hareket etme vakti.Hakan hocanın da dediği gibi inşallah hep beraber hareket edip şehirleri şahlandırırız

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hocam. Ama daha demin 1 tane isteği reddettim adam evinin bahçesindeki bankları çekip atmış

• quote:

Aynen öyle hocam. Ama daha demin 1 tane isteği reddettim adam evinin bahçesindeki bankları çekip atmış

Alıntıları Göster
    Evet hocam maalesef bazıları kötüye kullanıyor.Park ve verilen konum uyumlu değildi bende de birkaç yere denk geldim.Adam park diye tarlanın içini atmış.Yazık cidden zar zor hak verdiler.Kötüye kullanmaya değer mi bilmiyorum.

• 0838 4756 8877. Beyler eklerseniz sevinirim

• quote:

Hakan hocam bu sizin mi

Evet hocam ama bizim arkadaşlar onaylamisti ,hala düşmesi ilginç .

Bu daha önce ingress'ciler tarafından reddedilmisti.

Street wiev her zaman güncel olmuyor ,keza haritalarda İlçenin Google haritası en az 10 yıllık mesela attığım park bu yıl açıldı ,öncesi tarlaydi .
    Bu yüzden stop isteklerini Google street wiev üzerinden kontrol edin .

Birde bu parklara yeni 360 derece sw göndermiştim , gözüküyor mu park içi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 14 Kasım 2019; 12:32:30 >

• Wayfarer kullanıcı arkadaşlara ince eleyip sık dokumalarını istiyorum.

Mesela az önce bir basket sahası geldi. street view açıyor orada saha, maha yok tarla var. Normalde reddetmek lazım değil mi ?

Ama bakıyorum street view resmi 2014.
    civardaki evlere bakıyorum adamın gönderdiği resimler ile uyumlu.
    Saha sonradan yapılmış bariz belli.
    Çaktım 5 yıldızı.

Yani street view resimlerine çok aldanmayın.

Balıkesir'den şu an çok istek düşmez şu an önünüze ama gelirse es geçmeyin. Göndermeden önce bile aramızda planlayıp en uygun yerleri gönderiyoruz.

Aşağıdaki gibi çok abartılmadığı müddetçe şu an elimden geldiğince uygun görmeye çalışıyorum.

• quote:

Evet hocam ama bizim arkadaşlar onaylamisti ,hala düşmesi ilginç .

Bu daha önce ingress'ciler tarafından reddedilmisti.

Street wiev her zaman güncel olmuyor ,keza haritalarda İlçenin Google haritası en az 10 yıllık mesela attığım park bu yıl açıldı ,öncesi tarlaydi .
    Bu yüzden stop isteklerini Google street wiev üzerinden kontrol edin .

Birde bu parklara yeni 360 derece sw göndermiştim , gözüküyor mu park içi ?

Alıntıları Göster
    Hocam tarla gözüküyor maalesef park mark gözükmüyor

• Kani38 K kullanıcısına yanıt
    Gumburtuye gitti yani ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evim kırsal bir yerde. camiyi kabul ettirdim ama uydudan minare kabak gibi belli olduğu için yedi. diğerleri yemez. street view eklemeye de başlayacağım :)
  • quote:

Gumburtuye gitti yani ?
    Maalesef öyle gibi hocam.Her şeyimiz mükemmel bir de sw ile uğraşıyoruz.Geçenlerde kabak gibi belli olan parkı da bu yüzden kabul ettiremedim.Bugün tekrar ekledim.İnşallah açarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kani38 -- 14 Kasım 2019; 16:5:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

evim kırsal bir yerde. camiyi kabul ettirdim ama uydudan minare kabak gibi belli olduğu için yedi. diğerleri yemez. street view eklemeye de başlayacağım :)
    işin uzmanı da burdaymış..

• Hakan hocam senin iş tamam

• Murat hocam bu da sizden herhalde :)

• 
Sayfa: önceki 18721873187418751876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.