Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstad methini her yerden duyuyoruz.Xpin dustunu çok merak ettim.Çok sağlam hesabın olduğunu söylediler.Cevaplarsan sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Ah hocam formaliteden sanıyordum üstüne bile düşmedim ,4 istek önüme düşmüş onay falan yapamıyorum, ama kendi isteklerimin durumuna bakabiliyorum .

Artık İngilizcesi iyi arkadaştan yardım alacaz :)

Alıntıları Göster
    Merak ettim xp vs :) benim 105 milyon xp'im var ve reel oyuncuyum :)
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Maşallah reel olarak o kadar xp muazzam başarı. Azmini tebrik ederim.
    80 milyon XP var bende de. İlk başladıgım hesabı satmıştım ,sanırım alan arkadaşta bu forumdandı. Bu hesabım mart 2017 tarihli. Aslında öyle pek üstüne düşmüyordum ilk zamanlar. Ama bazen insan kafa dağıtmak istiyor , bende eski günleri yad edeyim diye tekrar kurup bu hesabı açtım. Düzenli oynamaya gayret gösterdim ve etkinlikleri kaçırmamayı tabi.

Pokemon GO konsept olarak arkadaşlığı ön plana çıkartan oyundur. 10 kişilik arkadaş çevremde tek ben düzenli oynadım diyebilirim. Hayatım boyunca oyunlarla aram hiç olmadı. Gerek işimden gerekse birazda tutuykuyla ne bilgisayarlar dizdim, elden geçirdim en son geçen sene bir oyun bitirdim bilgisayarda :)

Birtek bu yüklü telefonumda. Çoğu zaman Pogo Plus oynar, bende arta kalan zamanlarımda PvP raid falan yaparım. Ben hiçbir zaman en iyisi olacagım diye bir olguya kapılmadım. Öyle delifişek oyuncular, çok iyi ustalar tanıdım. O kadar PvP yaptım ki sonunda tum ace trainer madalyaları açıldı :) Onlardan tüyolarda kaptım tabi. 600 milyon XP sahip oyuncular gördüm. Çok sağlam, ve işin kurdu birçok oyuncu var ülkemizde de .

Stardust hayatta biriktirmem. Biraz biriksin bir yerlere sıvarım. Canım sıkılır paraset'e falan basarım :)

Daha çok var ama benim sevdiklerim ve en çok kullandıklarımı bu albüme koydum. Hem birgün satlığa koyarsam da albümün linkini atarım
    https://photos.google.com/share/AF1QipP119JSqwe6pK0OjAFgmM2iPG4r0PMZJRlqLgWoRvaIHcSgzHLrlZ7qmo2-NHNr4w?key=ZTZYZURDbUdSZ1FCeGdIUVAya2lzaW5TZlQ3R2R3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 28 Ekim 2019; 18:18:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

Merak ettim xp vs :) benim 105 milyon xp'im var ve reel oyuncuyum :)

Alıntıları Göster
    Tebrikler hocam.Reel olarak mükemmel bir işe imza atmışsınız.İşin zorluğu reellerde. Zamanında çok uğraştığımdan bilirim.
  • quote:

Maşallah reel olarak o kadar xp muazzam başarı. Azmini tebrik ederim.
    80 milyon XP var bende de. İlk başladıgım hesabı satmıştım ,sanırım alan arkadaşta bu forumdandı. Bu hesabım mart 2017 tarihli. Aslında öyle pek üstüne düşmüyordum ilk zamanlar. Ama bazen insan kafa dağıtmak istiyor , bende eski günleri yad edeyim diye tekrar kurup bu hesabı açtım. Düzenli oynamaya gayret gösterdim ve etkinlikleri kaçırmamayı tabi.

Pokemon GO konsept olarak arkadaşlığı ön plana çıkartan oyundur. 10 kişilik arkadaş çevremde tek ben düzenli oynadım diyebilirim. Hayatım boyunca oyunlarla aram hiç olmadı. Gerek işimden gerekse birazda tutuykuyla ne bilgisayarlar dizdim, elden geçirdim en son geçen sene bir oyun bitirdim bilgisayarda :)

Birtek bu yüklü telefonumda. Çoğu zaman Pogo Plus oynar, bende arta kalan zamanlarımda PvP raid falan yaparım. Ben hiçbir zaman en iyisi olacagım diye bir olguya kapılmadım. Öyle delifişek oyuncular, çok iyi ustalar tanıdım. O kadar PvP yaptım ki sonunda tum ace trainer madalyaları açıldı :) Onlardan tüyolarda kaptım tabi. 600 milyon XP sahip oyuncular gördüm. Çok sağlam, ve işin kurdu birçok oyuncu var ülkemizde de .

Stardust hayatta biriktirmem. Biraz biriksin bir yerlere sıvarım. Canım sıkılır paraset'e falan basarım :)

Daha çok var ama benim sevdiklerim ve en çok kullandıklarımı bu albüme koydum. Hem birgün satlığa koyarsam da albümün linkini atarım
    https://photos.google.com/share/AF1QipP119JSqwe6pK0OjAFgmM2iPG4r0PMZJRlqLgWoRvaIHcSgzHLrlZ7qmo2-NHNr4w?key=ZTZYZURDbUdSZ1FCeGdIUVAya2lzaW5TZlQ3R2R3
    Maşallah hocam sizin hesap da sağlammış.600 m yapan o çılgın arkadaş kimmiş valla helal olsun.Birçok grupta bulundum ben de tabiki.250 m xp 40 m e yakın xpli bir abim vardı tanıdığım.Oyunun ustalarının yanında da bulundum sizin gibi.Ancak o kadar uğraşmaya,delice oynamaya gerek olmadığı kanısındayım.Oyun bitse ya da hesaplar banlansa maazAllah büyük yıkım olur.Zevkini alarak fazla sıkılmadan oynamanın en makulü olduğu kanısındayım.

• Kani38 K kullanıcısına yanıt
    Yabancı bir arkadaştı hocam. Yerlilerden mesela usamearslan var bildiğim çok iyidir oda. Bende plus var, çoğunlukla o oynar :)

Bende işin zevkindeyim zaten ,PvP falan için kasmam pek. Sevdiğim pokmeonları dustlaırım genelde. Ama bol bol pokemon denerim PvP'de .
    Şu ranking gelirse bakarız duruma
  • Usamearslanı duydum hocam bilirim. Şahsen tanışmışlığım olmasa da birçok kez duydum.Bu dediğim abi de herhalde Türkiye 1.si filandır.Ondan daha fazla XP kasan duymadım şu ana kadar.Tabi dediğim gibi benim için önemli olan zevkle oynamak,delifişek olma peşinde değilim.Yarın birgün hesapların banlanmayacağına garanti yok.

• Etkinlik başarılı bitti
    Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

Etkinlik başarılı bitti
    Hocam seni buldum galiba :) Face grubuna üyesin değil mi :)

• Askerlik yeni bitti etkinliği kaçırdık sanırım ucu ucuna yetişmedi
  • Ekonomik nedenlerden dolayı hesabı vermeyi düşünüyorum.Ciddi düşünen olursa özelden mesaj atabilir.Gerekli detayları orada yazarım.

• Arkadaşlar oyunla ilgili bir whatsapp grubunda olan vs yok mu? Yeni gelişmelerden habersiz kalıyorum, burası da olması gerektiği kadar aktif değil, oyunu oynayan az kişi foruma takılıyor. Örneğin geçen 2x Hatch bonusu varmış hiçbir yerde göremedim event haberini.
  • wayfarer önümüzdeki hafta tüm pokemon go kullanıcılarına açılıyor. (40 lvl)
    istekleri onaylarken doğru karar verin. insanlara faydam olsun diye gereksiz ve saçma istek yapanları onaylamayın.
    yoksa kabul hakkınız elinizden alınır. :)
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Ben de diyorum reis 20 gündür Steam’de yok neden acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LucidDream L kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşıma havale edecem o işi ,testi falan geçişinde önce
    Gerçi dostlar sağolsun ilçeyi pokestoplarla tanıştırdık geriye gym kaldı

• Rocket Team liderleri sahaya indi, dün itibariyle oyuna konulan bu yenilikte şimdiye kadar mücadele ediyor olduğumuz Roket takımı galibiyetlerinde radar parçası veriyor. 6 parçayı tamamladığınızda liderlerin gizli pokestoplarını görüntüleyip mücadele edebiliyorsunuz. Bu liderleri yenmek daha zor olsa da ödül olarak Unova Stone veriyorlar.

Dün iki tane deneme yaptım, birinde Shadow olarak Scyther, diğerinde de Sneasel verdi. Öyle çok üst düzey pokemon veriyor mu bilmiyorum. Var mı efsane bir pokemonla falan karşılaşan?

İlk başta kazandığım 6 standart Rocket Grunt'tan birinden Porygon geldi, o bile diğerlerinden daha nadir bir pokemon.
  • Belo Betty kullanıcısına yanıt
    gym işi çok kolay. ben facebook grubunda paylaşmıştım. parkımızda yeterli sayıda pokestop vardı ama şu an 10 tane daha ekleyince cıvıl cıvıl oldu. dikkatsizliğimiz sonucu park dışındaki bir pokestop gyme dönüştü. şu an büyük ikinci ex gym için ugraşıyoruz biz.

testi siz de geçersiniz bence. öncekinde acele ettiniz muhtemelen dikkate almayıp.
  • ÇandıR kullanıcısına yanıt
    shadow articuno alanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

gym işi çok kolay. ben facebook grubunda paylaşmıştım. parkımızda yeterli sayıda pokestop vardı ama şu an 10 tane daha ekleyince cıvıl cıvıl oldu. dikkatsizliğimiz sonucu park dışındaki bir pokestop gyme dönüştü. şu an büyük ikinci ex gym için ugraşıyoruz biz.

testi siz de geçersiniz bence. öncekinde acele ettiniz muhtemelen dikkate almayıp.
    Siz de facebook grubundasınız demek.Maşallah oradan bayağı kullanıcı var gibi. Bir arkadaş sierranın nasıl yenilebileceğine dair video paylaşmıştı.Wayfarerin gelmesi cidden çok iyi olacak.Test için iyi İngilizce bilen biri olsa baya yardımı olur.

• Sssay-gggkwww-lxpfk-hunglowo bu nickli kullanıcılar burada mı? Ya da tanıyan bilen var mı acaba? Özel mesaj yoluyla ulaşabilirse bilgisi olan sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.