Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15601561156215631564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pokemonloto

Seviyeniz kaç? Seviyeye göre pokemon cpsi ayarlanıyor.

14
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hexagon Sun

Etkinlik bitene kadar kasmaya devam. Level limiti artabilir onun icin biraz daha xp goz cikarmaz :)

Ayrica gym degisikligine dust da biriktirmek sart

Gym değişikliği ile ne hedeflemeye çalışıyorlar? Eğer coins olayı tamamen satın almaya dönük bir değişiklik olursa oyun bırakma sebebi olur benim için. Günde 60-70 coins kazanıyorum. Onları da biriktirip böyle etkinlik zamanlarında kullanıyorum. Mesela etkinlik başında 8 adet yumurta kırıcı almıştım. Mevcut yumurtaların tamamı 5 km idi. Dün yumurtalar kırılmaya yakın lucky egg ile 45000 xp kazandım. İnşallah gym'leri tamamen sıfırlamazlar.
  • Gençler ne zaman bitecek etkinlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Beyler 180 şekerim var ilk defa snorlax basacağım, sizce hepsini Lick/HyperB olana basıp onu 3150 CP'ye mi çekeyim yoksa ikisine de eşit basıp ikisini de 2900 CP'ye mi çekeyim? Yoksa yeni nesillerde daha iyi skill seti gelecekse onlara mı saklayayım şekerleri, çünkü oyuna başladığımdan beri daha anca bu kadar birikti bir daha 1 sene biriktiremem bu kadar, o yüzden doğru yatırım yapmak istiyorum

Pokémon GO [ANA KONU]

Bu ıv değerleri nasıl görünüyor oyun içinde ?

Birde oyunda sıkılan varsa ya da boşta 30 üstü üyeliği verebilir sevabına :)

• Gym sıfırlama yani en azından gymdeki pokemonları geri verme çok saçma.

Aylardır duran gymlerim var. Şimdi onlara nasıl gidip tekrar pokemon koyacağım. O gymlerin olduğu yerle aramda 1000 km var şu an en az.

Bari gym sistemini değiştir de pokemon dursun.

• Engoverr E kullanıcısına yanıt
    Tabi herkes kendi açısından bakıyor bir bakıma haklısınız ama adamlarıda her konuda eleştirmesini biliyoruz yenilik yok hile var vs diye belki önüne geçebilecek bir sistem getirecekler.

• bLind kullanıcısına yanıt
    Niantic bu şimdi sadece hilecilerin oynayabileceği bir sistem getireceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engoverr

Gym sıfırlama yani en azından gymdeki pokemonları geri verme çok saçma.

Aylardır duran gymlerim var. Şimdi onlara nasıl gidip tekrar pokemon koyacağım. O gymlerin olduğu yerle aramda 1000 km var şu an en az.

Bari gym sistemini değiştir de pokemon dursun.

o zaman 250 pokemon koyan hilecilerin'de pokeleri dursun

ben bu konuda niantic'i destekliyorum.

hatta mümkünse haftalık sıfırlanmalı gymler hileyle oynayanlar sıkılmalı hilesiz oynayanlar zaten sıkılmadan her hafta koyarlar
  • Kesinlikle çok doğru. Umarım öyle olur

• Su Pokemon leveli 40 yapma hala geçerli mı?

38 level oldum bugün.toplam 3 cihaz mı gerekiyor bunun için?
    Büyük olasılıkla gym sayı sınırı gelecektir.O yüzden postaliyorlar gym'deki pokemonlari

edit:Kendi sorumu yanıtlayayım bari evet geçerliymiş gyarados 40 level'e ve Max cp'ye ulaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 18 Haziran 2017; 17:44:44 >
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Bizim burdaki hileciler öyle bile bıkmaz adamın gym i düşürüyorum etrafta kimse yok arkamı dönüp 100mt gidiyorum bakıyorun gym düşmüş psikopat millet

• Pokémon GO [ANA KONU]

Sonunda tutturduk en iyi skilleri

• Gymler iptal olduğunda tüm pokemonlar canlı şekilde gelebilir. Ölü poke çoksa basmadan bekleyin şimdilik. Gerçi revive potion skntısı yoktur kimsede ama.

Gym sınırı konulursa ya da sadece her gyme belli türden poke koyma fln olursa iyi olur. 4-5 farklı pokemonla oynuyoruz çnkü gerisi çöp şuanki sistemde.

"Hakkıyla 40 level olanları tenzih ederim" ama çoğunluk hileci olduğu için 40tan fazla level yaparlarsa resmen bize oynamayın demek. Pek çok hileci 40 lvlde keyifsiz keyifsiz oynuyodur şuan ne güzel. Ama tabi niantic bu napsa şaşırtmaz

• Sparta-cus S kullanıcısına yanıt
    Aynen lvl konusunda birşey yapmazlar umarım.

• mmemati kullanıcısına yanıt
    Haliç sahilde halıcıoğlu askerlik şubesinin yandaki sahilde 2şer tane oluyo 2 gndr.

Ayrıca Lure varsa cevahirde bahçede kullan derim yarım saatte çıkma olasılığı yüksek.

Son olarak okmeydanı perpa da her atılan adımda ekranda 5-6 poke belirdiği için orda da ihtimali yüksek.Ben 2 tane yakaladım dün perpada yarım saatlik turlamada

40 Level Sürekli Dönüp Dönüp Geliyor Size veya Bir Çok Kişiye Nasıl Görünüyor Bilemiyorum Bahsedeyim.

Öncelikle 30'dan Sonra Kimsenin Daha Fazla Yüksek Cp'li Bir Pokemon Yakalayamayacağını Bilin Buna 40 Level'de Dahil.

37 Level Biriyle 40 Level Birinin'de Tamamen Aynı Poke Cplerine Sahip Olabileceğini'de Bilin.

Hatta ve Hatta Evinde Ailesinden Fazla Telefondan Giriş Yapabilecek Biri 35 Level'de Bile 40 Level'deki Biriyle Aynı Cp'deki Pokelere Sahip Olabileceğini'de Bilin.

Kısacsı 40 Level Biri İle Forumun Ortalama Leveli 35 Level Olan Biri Arasında Hiç Fark Yok.

40 Level'den Sonra Ya Yeni Amaç Hedefliyorsunuz Yada Bırakıyorsunuz.

Eskiden Sadece Pidgey Yakalarken (ve Ona Benzer Evolve Pokeleri) Şimdi Önüme Çıkanı Yakalıyorum Tek Amacım İv'si Yüksek Olan Pokelerimi Full Cp'ye Ulaştırmak.

Buda Daha Çok XP'ye ve Daha Çok Startus Kazanmaya Yarıyor.

@Hexagun yakında Güzel Bir Şeyler Yazacaktır.

Sultanahmette çıkar mı acaba? Oralar bana çok uzak en azından sultanahmet işyerime yakın sayılır. Ben İstanbul demişimde o öyle değil Beylikdüzü pek İstanbul değil

• Pokemon go için bir websitesi açsak tutarmı arkadaşlar ? Türkiyede aktif pokemongo sitesi yok.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadikgs

Pokemon go için bir websitesi açsak tutarmı arkadaşlar ? Türkiyede aktif pokemongo sitesi yok.:)

Tutmaz hocam.Aktif olarak ülkede oynayan 20.000 civarıdır onunda yarısındna fazlası bot,gps falandır.Hani bunun üzerine bişi açsan daha fazla hit alırsın o derece
  • Bu arada etkinlik boyunca hiç Slugma ile karşılaşmadım Adamlara artık nasıl sövdülerse bu etkinlikte çekinmişler anlaşılan
  • 
Sayfa: önceki 15601561156215631564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.