Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse tınlamadı yine sorayım etkinlik ne zaman bitecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    20si diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: uglyking14

Kimse tınlamadı yine sorayım etkinlik ne zaman bitecek

13-20 haziran arasi diye biliyorum yani sali aksami 11gibi bitecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Valla emek vermişsin yazmışsın da dediklerin benim için hikaye. Ben kendi kafamda kendimce hedefler koyup kendi halimde takılıyorum ama hertürlü coins gerekiyo onun da tek yolu gym.

Şimdi yarın sistem değişirse akşamına 50 level 4000 cp pokeler dolunca gyme benim açımdan oynanacak bişey kalmayacak.

Sonuçta level aşıldıkça dust basılıyo, dust basılmayacaksa da level aşmanın bi anlamı kalmıyor.

Kimsenin oyunu beni ilgilendirmez sonuçta kendi açımdan en mantıklı temennim levelin daha artmaması

• mmemati kullanıcısına yanıt
    Dostum belli olmuyor hiç neyin nerde çıkacağı şans işi sonuçta. Ama gülhaneden sultanahmete ne zaman yürüsem güzel denebilcek poke ler çıkıyo. İhtimalin yüksek olduğu yerlerden birisi orası da

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    40 level siniri kesinlikle artacak bu guncellemede olmazsa baska bir guncellemede olacak, ona gore hazirlayin derim kendinizi. Sebebini de aciklayayim;

Pokemon Go'da su an 40 level bir pokemon'un statlari konsol oyunlarindaki pokemonlarin asagi yukari level 80 statlarina esdeger. Konsol oyunlarinda da oynayanlar bilir pokemon level siniri 100 level'dir. Go 'da powerup bu mantikta olmaya devam ederse pokemonlar ana oyunlardaki 100 level statlarina burada 50 levelda ulasacaklar.

Ayriyetten 40 level'a gelen oyuncular dusuk level oyuncu kitlesine gore cok daha fazla para harciyor, en azindan yurtdisinda boyle reddit'ten gordugum kadariyla. Level cap artinca lucky egg, incubator gelirleri otomatikman artacaktir.

Niantic onceki oyunu Ingress'te daha once level limitini arttirmisti bunu da belirtmekte fayda var. Level limiti artinca sadece xp ile degil level atlamak icin ozel madalyalar (gorevler) gerekiyordu. Go'da da eminim ayni sey olacaktir yoksa bir anda 2-3 level alan simdiki 40 level oyunculari olacaktir.

Bu arada olivera dedigin cok dogru, maalesef yuksek level oyunculari odullendiren bir sistem yok su an. Vaporeon kizilay dagitmis gibi herkeste var, 40 level maxlanmis cogu pokemonu indirebiliyor. Buna da cozum gelmesi lazim.

Umarim guncellemede gymleri level araliklarina gore farkli klasmanlara ayirirlar, 1-20, 20-30, 30-36, 36-40 gibi. Yoksa ne dusuk level ne yuksek level oyuncular keyif alabilir oyundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 19 Haziran 2017; 2:2:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mmemati

Sultanahmette çıkar mı acaba? Oralar bana çok uzak en azından sultanahmet işyerime yakın sayılır. Ben İstanbul demişimde o öyle değil Beylikdüzü pek İstanbul değil

Lapras arıyorsun sanırım , geçen 2 durak ilerisinde tramwayla giderken çıktı bana cp yi oldukça yüksekti ve amaze çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sparta-cus

Haliç sahilde halıcıoğlu askerlik şubesinin yandaki sahilde 2şer tane oluyo 2 gndr.

Ayrıca Lure varsa cevahirde bahçede kullan derim yarım saatte çıkma olasılığı yüksek.

Son olarak okmeydanı perpa da her atılan adımda ekranda 5-6 poke belirdiği için orda da ihtimali yüksek.Ben 2 tane yakaladım dün perpada yarım saatlik turlamada

Halıcıoğlu civarında mı oturuyorsun ? her gün uğruyorum oraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDJeRo -- 19 Haziran 2017; 2:13:21 >
  • MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    Evet sultanahmet yolunda mı çıktı yarın bi deniyeceğim :)

• quote:

Evet sultanahmet yolunda mı çıktı yarın bi deniyeceğim :)

Kabataş yönü değil diğer tarafa doğru , sultanahmetten 2 durak sonrasında çıktı
  • Son etkinliği saymazsak 40 lvl olabilmek icin günde kaç saat oynamak lazım hilesiz çok zor yada ben gözümde fazla büyütüyorum. YouTube da takip ettiğim bir kişi var Amerika'dan oynuyor hergun video koyuyor deli gibi gerçek para harcıyor ama hala 38lvl. Lvl sınırının artmasına daha var bence boşuna beklemeyin.

• bLind kullanıcısına yanıt
    Amerikadaki biraz saftir bulabilirsem size japonyada ilk 4 ve 5 ayda 40 olan insanlarin videolarini atiyim hatta birisi yeni yila girerken oluyordu bi gruplari var

Bir kac kriter var bunlar saglanirsa gerisi basit

• forumda yazdığımız mesajlar neden siliniyor acaba?
  • Beyler gym sıfırlansıın hileciler düşsün 250 pokesi olan var falan diyorsunuz da hileci adam gym sıfırlanır sıfırlanmaz yine gymlere 10 dkda çökecek. Hileye fake gps e çözüm olabilir mi bu sizce.

Gym sistemi zaten yanlış sadece 3 takım üzerine kurulu kim nerde ne yaparsa o. Bana göre de yanlış hep diyorum type lara göre gym olsun. Bir gym alanına giren adam sadece bir arenaya çıkmasın. Ekranda türlere göre seçim olsun ona göre savaşılsın. Ya da coins sistemi başka yollarla da verilsin haftalık günlük vs.

Neyse bekleyip göreceğiz.

• Gym sınırı olması en güzeli 12-13 falan diyordum da en fazla 10 gyme poke koyabilmeli.
  • Engoverr E kullanıcısına yanıt
    Defalarca kez yazdık çizdik geri sayfalarda.1. büyük şehirler hariç(Dünyada da böyle) yeterli sayıda pokestop gym yok.Bazı şehirlerde hiç biri yok.Bunları eklemek sunucuya fazladan yük oluşturacağından niantic bu topa girmiyor 2.cisi fiziksel engelli insanların da bir şekidle oyunda kalmasını istiyor Niantic.Bu iki sebebden ötürü Fake Gps hiç bir zaman önleneceğini düşünmüyorum.
    Önlenmesi zor mu? bence değil.Atıyorum 3 satır kontrolcü yazıp dersin ki ;"Geliştirici seçenekleri= "true" ise, game server="false".bitti gitti.Yada yüksek gps doğruluk "true",yada root erişim gibi fake gps ="true" düşşün oyun ="false"

Ocagına ataş düşecise Niantic'in Root kontrolcüsü yüzünden 2-3 ay Oyun oynayamadım.Adamlar custom rom'da bile oynatmıyordu.
    @OLIVERA level artacaktır.Ama sorun Combat Power'da bu mallar adamı deli ediyor.Kırık Yumurta kolisinden evrimleşen Exe 2800 bilmem kaç küsür CP sahip iken 3 evrimli kanto'nun hiç biri bunları geçemiyor.Ateş tiplerinin alayı çimenlerden geride.Vaperon diye pokemon var gelene geçeni indiriyor.Üstelik kolayca erişiliyor ve 3000 bilmem kaç CP.3500 küsürlük dragonite'nin güçlü olmasını beklersin picigeto'dan hallice.
    Pokemon diye dünyaya sorsan 4 pokemon sayarlar bunlar"Pikachu,Venuasar,Blastoise,Cahrizard.Bu 4'de vasat yok böyle bişi.Allah'tan charizard'a Gen 2 ile beraber Overhead gel'dide az buçuk iş yapar oldu, Max cp'si 2686 hala.

Şu oyun çıkalı 1 yıl oldu.10 kişilik ekip kursam 3-5 ayda CP'leri düzenler oynanabilirliklerini arttırırdım.Etkinlikte bile açasım gelmiyor.

Birde bu Ivgo gelmiş Playstore'ya Bir iki defa giriş yapsam ban yermiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 19 Haziran 2017; 12:2:0 >

• Go plus elime ulaştı , 28 i diye beklıyordum ama baya erken geldi , 8 günde ulaştı elime.. etkinlik bitmeden gelmesi süper oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Go plus elime ulaştı , 28 i diye beklıyordum ama baya erken geldi , 8 günde ulaştı elime.. etkinlik bitmeden gelmesi süper oldu

Şanslısın vallahi benim 30 u diyor ama önce gelebilir mi yani ?
    Birde hangi kargo şirketi teslim etti size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmemati -- 19 Haziran 2017; 15:55:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Go plus elime ulaştı , 28 i diye beklıyordum ama baya erken geldi , 8 günde ulaştı elime.. etkinlik bitmeden gelmesi süper oldu

Şanslısın vallahi benim 30 u diyor ama önce gelebilir mi yani ?
    Birde hangi kargo şirketi teslim etti size

İstanbuldaydım ben , i-parcelden baktım 2 gün önce istanbula gelmişti nerde olduğuna bak bence
  • 
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.