Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplu evolve yapalı bayağı oluyor arkadaşlar tek yumurtaya max kaç evolve yapılır ayrıca Yumurta indirimi de etkinlik sonuna kadar mı geçerli acaba biraz daha coins kasıp 25 li paketi almaya düşünüyorum da tabi indirim kısa süreli değilse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Ben o iş için iyice düşünüp listemi yapıp öyle girişicem evolvelere Birde evolve edeceklerinizi favoriye alın diğer favorilerinizi çıkartın, sonra da pokemon listeleme seçeneklerinden sadece favori pokemonları gösteren seçeneği seçin diğerleri kalabalık yapmasın az da olsa işi kolaylaştırır.

Heeee bu arada şerefsiz niantic yine yapmış yapacağını 120 lik 250 lik pidgeyler bile zor yakalanıyor. 2. 3. topta yakalanıyor. Event öncesinde 350 lik pidgeyleri tek topta rahat yakalayabiliyordum şimdi zorlaştırmışlar. Demin 600 küsürlük chinchou yu bile rahat yakaladım ama pidgey ve ratatalar zorlaşmış.
  • FairFight kullanıcısına yanıt
    biz hazırlamıstık herşeyi basmayı bekliyoduk 3 telden birden giriştim 2 lucy egg kırıp (kimseye önermem ama ben yapıyorum) 700 bini yaptım çıktım
  • Az önce 2km likten krabby çıktı wonder bile degil 15 şeker verdi.

• kekocan91 K kullanıcısına yanıt
    Az önce 71 tane yapabildim. 142000 temiz xp

Ama eminim daha iyisini yapanlar vardır burada. Yumurta indirimi de etkinlik sonuna kadar geçerli.
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Ya aslında benimde hazır ama bazılarında kararsız kaldım bende örneğin hangi dratiniyi dragonite yapacam ya da 4 magicarptan hangi ikisini gyarados yapacam gibi kafada soru işaretleri var ama öncelikle weedle, caterpie ve pidgeyleri evolve edip transfer edeyimde storage rahatlasın sonra pokedexte aktif olacakları evolve edeyim.
  • Etkinliklerin ilk günü ditto artıyo galiba. Su etkinliğinde de öyle olmuştu şimdi de öyle oldu.
  • FairFight kullanıcısına yanıt
    şu favori işini hiç kullanmamıştım iyi ki söyledin pidgeylerde gerek yoktu ama diğerlerinde işe yarar eyvallah
  • anelka3939 kullanıcısına yanıt
    valla tam hatırlamıyorum tam 11 sularında almıştım etkinlik olacağından haberim yoktu o yüzden çok dikkat etmemiştim

• Topu topu 50 tane evolve birikmiş onu bile evolve ederekn 2 defa telefon kapandı açıldı. PoGo ile ilişkimizin sonuna geldik sanırım.
  • Level 33 olduk

• Alakazam yaptım psyco cut/focus blast geldi focus blast dövüş skilli acaba blissey ve snorlaxa karşı işe yarar mı?

• bana da aynı skiller geldi işe yarar mı bilmiyorum
    charizard'a air slash dragon claw geldi
    dragonite'a dragon tail hyper beam geldi
    bunlara üzüldüm çünkü bir daha zor yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: uglyking14

bana da aynı skiller geldi işe yarar mı bilmiyorum
    charizard'a air slash dragon claw geldi
    dragonite'a dragon tail hyper beam geldi
    bunlara üzüldüm çünkü bir daha zor yaparım

Benim charizarda fire spin fire blast geldi.

• benimkinden iyi gelmiş en azından
  • 7 lucky egg ile evolve basarak 1.040.000 xp kazanıp 34 level oldum. Hem xp hem de sağlam skill bakımından bereketli oldu hem de stoğu erittik

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

7 lucky egg ile evolve basarak 1.040.000 xp kazanıp 34 level oldum. Hem xp hem de sağlam skill bakımından bereketli oldu hem de stoğu erittik

Manyak bir geceydi tel elimde uyuya kalmisim :D

Simdi bu haftayi degerlendirip 35 olursun artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkdur

Topu topu 50 tane evolve birikmiş onu bile evolve ederekn 2 defa telefon kapandı açıldı. PoGo ile ilişkimizin sonuna geldik sanırım.

G2 gibi eskide kalan bir telefonda bile sorunsuz gayet stabil durumda sizin cihazdan kaynaklidir

• Az önce 2 lik yumurtadan ayrodaktil çıktı. Zaten 10 luğa yakışmıyodu bari 2 likte kalıcı olsa 😄

• 30dan 32ye geçeriz porygonu da tutturduk mu gen1 tamam.

Ban wave pek olmamış burada ki hackler halen duruyor 2şer 3er hesapla.
  • 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.