Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten lure ve incense'in farklı pokemon bekleyene falan bi faydası yokmuş onu çok geç öğrendim. Xp, dust kasmaya yarıyormuş. Gelsin pidgeyler gitsin venonatlar.
  • SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    Kaç yıldır var o oyun bi de bende bu fotograflar niye açılmıyor yolladığın foto bir kaç gün önce açılıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Senin eski bazı yazılarını okudum hesabın kapanmış yeni hesap birinden mi aldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alenes02 -- 13 Nisan 2017; 22:15:8 >
  • Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun baya eski oyuncusu cok turkiyede yanlis anlamayin da neticesini kaldırmadığı icin ilgi gormuyo😀😀 resim bende de acilmiyo anlamadim o isi google uzerinden bakabilirsin

• Beyler etkinlik başladı x2 yağıyor maşallah :D

• SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: SevimliHaya1et

quote:

Orijinalden alıntı: brkdur

"As of September 2, 2015, we will be temporarily suspending new Portal submissions for a period of time while we work on processing the backlog and on designing new and more efficient ways to evaluate Portal submissions and edits. You will no longer see the NEW PORTAL option when long pressing on the Scanner."

Pokémon GO [ANA KONU]

Turkce çevirisi 😀😀😀 babaya eklersin gym kapattik biz onu sen zamaninda yuzume bakmadin simdi gyp istiyon hadi len ordan diyo türkçe meali o

demeyin öyle geçenlerde bi yere gym eklemişler

ayrıca bazı noktalarda mantıklı bir gerekçe ile gym veya pokestop sildirebilirsiniz.

fakat eklemeyi yapmıyorlarmış bende baktım o noktaya kalabalık ortama gidin diyor.

Bu dedigim sey ingress icin gecerli 2015de kapatıldı yeni alan ekleme belki ilerde açılır. Pokemon go başvuru bende yapiyorum etrafimda hiç yok hergunde bodruma inmiyorum 45dk yok +gidis gelis 10tl bi oyun icin yanii

• amaçta o zaten 3. gelişmiş gelsin diye lure basılmaz ki bizim büyük süs havuzu olan bi parkımızda magikarp çıksın diye 2li lure basardık magikarp akardı şansa gyrados gelirmi gelir fakat o gelsin diye değil magikarp için basıyorduk lurenin amacı o :D

umarım yakın zamanda ben level atlayamıyorum siz nasıl bu kadar evolve biriktiriyosunuz diyenlerde anlar
  • Şu an doouble xp geldi bana.
    evet hesabım kapanınca aldığım coins ücretlerini iade alıp aynı level'de hesap alıp devam ettim. üstüne paramın yarısıda elimde kaldı.
    Gyarados gelmesin de, arada farklı pokemon gelsin. Amacını geç de olsa anlamış olduk zaten, sürümden xp kazancı
    Iade etmişler bari

• Etkonlik basladi sanırım yari fiuatina dusmus yumurta

• başladı gençler saldırın :D
    onlar etmedi ben söke söke aldım basit bir yöntemi var :D
  • Google hesabıma TL cinsinden bakiye yükledim fakat, oyunda alım yapamıyorum :( Para birimi hatası diyor.
    Yapabilen var mı bunu
    O zaman ücreti banlanmadan da almissindir cosuyorum evolvede

• Ayni sıkıntı bende de var paramla rezil oluyom bu nedir yaa😀😀

• Herkes toplu evolve için yüklendiği için mi acaba bilmiyorum evolve sırasında donmalar oluyo bazı pokemonların evolve'u geç başlıyor, bu yüzden zaman kaybettim ancak 77 pokemon evolve edebildim ilk turda.

34 level oldum 1250000 xp istiyor 35 için. Event bitmeden 35 olurum inşallah...

• telefon gitgide ısınıyor
  • 
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.