Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SevimliHaya1et

Hocam oyun baya eski oyuncusu cok turkiyede yanlis anlamayin da neticesini kaldırmadığı icin ilgi gormuyo😀😀 resim bende de acilmiyo anlamadim o isi google uzerinden bakabilirsin

Şehircilik konuşmak için doğru başlık değil ama Türkiye'de kafayı kaldırmadan oyun oynayarak uzun süre yürümek de zor iş be :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliHaya1et

Ayni sıkıntı bende de var paramla rezil oluyom bu nedir yaa😀😀

Ülke değişin diyorlar ama bakiye var diye o da olmuyor. Bi de event var mutlaka almam lazım :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Yürü be num reis :)

Valla bi kaç denememde geç yükledi sayfayı ben de hiç uğraşmadım. Yarın akıtırım ben de artık :)
  • çözümü yok kenarda yatan 50 tl bakiyem duruyor bu yüzden bir ara mail ata ata düzelttirdim 3 gün sürdü eskiye döndü

tek çözümü banka hesabınıza para atıp google play'a tanımlatıp satın alabilirsiniz eskiden hat üzerinden'de alınıyordu onuda desteklemiyor.
  • eyvallah dostum sen de birkaç level atlarsın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uglyking14 -- 13 Nisan 2017; 23:49:55 >
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Ben oyundan biraz bıktım galiba eskisi kadar uğraşasım gelmiyor. Rattata fetişistiyim madalya için :)
  • efcilek E kullanıcısına yanıt
    Iyiymis ben 59 yapabildim

• Dostlar etkinlik hayırlı olsun bilen bir arkadaş etkinliğin ne zaman sona erceğini yazarsa iyi olur etkinlik sonuna doğru evolve işlemini yaparız

• Arkadaşlar elim ayağım titriyor artık beklediğim an geldi, fakat bu heyecanımın sebebi double xp de değil, pokedexim de açılmayan pokeleri, şekerlerini biriktirdiğim fakat double xp gelir diye beklettiğim evolve yapmadığım pokeleri artık yapabilecem ve pokedex de aktif oldukları için her birinden 4000 xp kazanacam bu yüzden çok heyecanlıyım Çok deli kasacam bu etkinlikte çoook 2 gyarados, 1 dragonite, 2 golem, 1 machamp, 1 muk ve daha bir sürü poke pokedexte açılacak. Umarım bu saydıklarımdan en az 3 tanesi iyi skilli gelir. Aylardır bekliyorum heyecandan cortlarsam benimde listeye eklendiğimden emin olun tamam mı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kekocan91 K kullanıcısına yanıt
    1 hafta sürecek başladığı saatte bitecek 10 da başladı galiba 13-20 nisan

• Yüzde 50 yumurta indirimi de çok güzel oldu.

• Yumurta kıran var mı arkadaşlar. 2km den snorlax fln çıkabilrmi acaba

• bende daha 83 tane var bi de hem toptan çıkıp kaçıyorlar hem de çok hareketli o namussuzlar
    ben 70 evolve yapabildim ilk seferde
    şu lucky egg sayacı her sayfada açık olmalı bence
    saatten geri sayım sayacı açıyorum da yine de öyle olmalı bence
  • Sparta-cus S kullanıcısına yanıt
    Ben kirdim catlamasina son 2m vardi beklettim kirdim veeee cikann cleffa oldu husrana ugradim 3 tane oldu:(

• FairFight kullanıcısına yanıt
    bende de aynı heyecan var şimdi elimde birkaç seçenek olanlardan hangisini seçeyim diye kara kara düşünüyorum daha yüksek cp biraz düşük iv olanı mı düşük cp yüksek iv olanı mı
  • Kafa o kadar gitmiş ki 3.4 kere okudum yazdigini ne diyo acaba diye aklim direk siyasi olarak kaydi k.bakma. haklisin hocam kaldirmda bile yuruyemiyoz :)

• Yumrtalardan güzel bişey çıkıyorsa coinsi yumurta kırıcıya harcayacağım yarına çıkar heralde kokusu

• az önce 2 km yumurta kırdım ve Lapras çıktı

istanbuldan da dönüyorum baya bereketliydi pokedexi baya doldurdum.istisnasız her pokemonun çıkabileceğini öğrenmiş oldum :)) tek eksiğim snorlax ve dragonite kaldı.

• Yumurta önceden mi düşmüştü yoksa etkinlik başlangıcı sonrası mı düşürdünüz?

• 
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.