Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle, benim de gördüğüm sanki bizi hiç etkilememiş.

Önceki sayfalarda o yüzden sordum banlanan hesaplar GYM'deki pokemonları etkiliyor mu diye, etkiliyor dedi bir arkadaş, eğer öyleyse ban dalgası Türkiye'ye hiç uğramamış oluyor. Bot olduğundan adım gibi emin olduğum hesapların hepsi GYM'lerde aktif.
  • arkadaşlar 2 sorum olacak, öncelikle etkinlik için 5 tane 10luk yumurta biriktirmiştim bunları sizce şimdi kırsam boşa mı gitmiş olur? ikincisi ise şimdi x2 xp alıyoruzya lucky egg ile x4 oluyor peki peş peşe 2 tane lucky egg açsak x8 olmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartal013

arkadaşlar 2 sorum olacak, öncelikle etkinlik için 5 tane 10luk yumurta biriktirmiştim bunları sizce şimdi kırsam boşa mı gitmiş olur? ikincisi ise şimdi x2 xp alıyoruzya lucky egg ile x4 oluyor peki peş peşe 2 tane lucky egg açsak x8 olmaz mı

Yumurta kırınca daha fazla candy verecek yazıyor o yüzden ben biriktirdiğim 10km yumurtaları koydum. Mesela larvitar çıktı diyelim daha fazla candy verecek event olduğu için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bLind kullanıcısına yanıt
    bende hepsini koydum gitti çer çöp gelirse nianticin evveliyatını sorgularım :D
  • Yumurta kıyımı :)
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baroone -- 14 Nisan 2017; 11:11:2 >
  • Baroone kullanıcısına yanıt
    Hepsi cop cikacak bunu sende biliyorsun

• Ben de bir aydır 10km biriktiriyorum, elimde patladı yumurtalar. Üstüne ne ekstra kırıcı var ne de coins, 2km yumurta olayından yararlanamayacağım gibi görünüyor.

• Beyler oyunu yeniden kurmak istiyorum ilk çıktıktan 1,5 ay sonra silmiştim hatalar giderildi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

Yumurta kıyımı :)
    Pokémon GO [ANA KONU]

Pineco hat trick yapar. :)

• Chizuru C kullanıcısına yanıt
    gps sapıtan bi yer bulup teli bırakın 1 günde kırarsınız 2-3 tanesini
  • Bu oyun hala official çıkmamış olmasına rağmen bu kadar ilgi görmesini anlayamıyorum.
  • Paylaşıldı mı bilmiyorum etkinlik boyunca 2'lik sıralı tma liste
    Aerodactyl
    Dunsparce
    Eevee
    Elekid
    Girafarig
    Grimer
    Growlithe
    Kofffing
    Lapras
    Magby
    Miltank
    Onix
    Phanphy
    Rhyhorn
    Scyther
    Shellder
    Shuckle
    Skarmory
    Smoochum
    Sneasel
    Stantler
    Sudowoodo
    Tangela
    Tyrogue
    Wobbuffet
    Wooper
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    lapras dışında elde tutulır 1-2 tane belki var :D

yumurta kırıcımı lucy egg'mi derken bütün parayı yumurta kırıcıya bastım (ironiyi anlamayan çıkmaz sanırım :p)

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OLIVERA -- 14 Nisan 2017; 12:40:56 >
  • Banım bitti bayadır yazmıyordum

Event gelmiş iyi olmuş, biriktirdiğim az biraz coini de yumurta kırıcıya harcadım, 100 iv pokemonlarımı fullemem lazım, ex çok kasamıyorum bari 100 lükler arşivde yerini alsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Bu oyun hala official çıkmamış olmasına rağmen bu kadar ilgi görmesini anlayamıyorum.

eminim ki playstation ve pc oyunları oynamışsındır hangisi Türkiye'ye çıktı merak ediyorum türkiye'ye resmi olarak çıkarılmış bir oyun varmı diye bakmak lazım öncelikle.

sizleri anlamak zor cidden zor.
  • Bu hack manyagi oyunu hâla oynayanlarin olmasi şaşırtıcı gercekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Mobil platform ile bir tutmak çok yanlış. Google Play ve AppleStore'a verilen oyunların %99'u universal olarak dağıtılır. Bunu bir tek bu oyunda göremedik.

İyi bir PC oyuncusuyum, Steam ve Kinguin'e bakarsan yurt dışından ülkemize verilen desteğe bakabilirsiniz. Aral'a rağmen her oynunu olduğundan daha ucuza alabiliriyorum.

PS için de aynı şey geçerli.
  • Dün kırıcıya attığım 4 10 lukdan 2 larvitar düştü sonunda 125 candy zorla tamamlayabildim. 2 evolve yaptım biraz dolandım 40000 xp topladım level 34 oldum. Eğer eksik pokeleri tamamlarsam 35 i yarılarım diye düşünüyorum.

5 likden totodile midir nedir ondan düştü. Herhalde 10 luk düşürsek chansey snorlax falan verecek direk çok bir çeşit kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 14 Nisan 2017; 13:24:36 >
  • Arkadaş oynayan oynar sanane.
    Ne zaman konu poüplere taşınsa 3-5 ayrık otu burda bitiyor.Size mi soracak millet ne oynayıp oynamadığını.
    Haspaam sanki evde Fisyon reaaksiyonu gerçeklaştiriyormus gibi oynayanları mokluyor.
    Sınavınız falan yokmu sizin veledler oralara takılınsanıza ?
  • Yalnız 2 km'den başka bir şey düşmüyor arkadaş 15 tane art arda 2 km düştü, 1 tane bile lapras çıkmadı üstelik daha

• 
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.