Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimizdeki pokemonun cp'sini fullemek için tam olarak kaç şeker ve stardust gerekeceğini tutarlı bir şekilde söyleyen site var mı? Ben pokemon.gameinfo.io'yu kullanıyorum genelde ama bu konuda pek tutarlı olduğunu söyleyemeyeceğim geçen sefer fazladan 20-30k stardust ve 20-30 şeker kayma yaptı. Bunun istatistiğini tam isabetli çıkaran bir yer var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 25 Şubat 2017; 23:37:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Elimizdeki pokemonun cp'sini fullemek için tam olarak kaç şeker ve stardust gerekeceğini tutarlı bir şekilde söyleyen site var mı? Ben pokemon.gameinfo.io'yu kullanıyorum genelde ama bu konuda pek tutarlı olduğunu söyleyemeyeceğim geçen sefer fazladan 20-30k stardust ve 20-30 şeker kayma yaptı. Bunun istatistiğini tam isabetli çıkaran bir yer var mıdır?

Ben ivstats diye mobil uygulama kullanıyorum. işimi görüyor.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    aynen ya stardust oyunun en zorlayıcı özelliği 1 milyon olsa bile en fazla 3-4 pokemon full yapabiliyorsun maalesef en azından candy olayı buddy ile çözülüyor yavaş da olsa ama şimdilik stardust zor birikiyor
  • bugün işe gitmeden 6 gym aldım coin almama 10dk kala hepsi indi
    sonra en sondan terse doğru gidip geri aldım hepsini
  • Bugün 7. pokestop günümdü item verir diye 5 dk çıktım vermedi Hâlbuki her 7. gün bonusunda kesin veriyor diyorlardı ve geçen haftaki 7. gün bonusumda Sun Stone verince de bu iddiadan emin olmuştum, ama demek ki değiştirmişler bunu, ya da çok büyük bir tesadüftü geçen haftaki

• Event başladımı dostlar yağmur var istanbulda gece

• Pikachu etkinliği ne zaman kısıtlı bir zamanım oluyor hafta içinde bolu merkeze o gün gidip yararlanacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bugün 7. pokestop günümdü item verir diye 5 dk çıktım vermedi Hâlbuki her 7. gün bonusunda kesin veriyor diyorlardı ve geçen haftaki 7. gün bonusumda Sun Stone verince de bu iddiadan emin olmuştum, ama demek ki değiştirmişler bunu, ya da çok büyük bir tesadüftü geçen haftaki

bana sun stune attı 7. günde bence belirli pokestop aralıgında veriyor mesela 500 item sonrasında 1 taş gibi.

tabi kendi düşümcem bu yüzden bol bol pokestop çevirmenizi öneririm.

çok pokestop çevirip düşüremediğim zaman 2. günde de yine gelmişti.

• Hilecileri şutlamışlar heralde. Dün gymde hiç hileci görmedim. Ve akşam koyduğum pokemonlar halen duruyor

• Event başlamadı ve 7 day pokestop çevirince item vermedi haberiniz olsun

• Ermeydan E kullanıcısına yanıt
    Nevzatcam ve Yawruaslanelisa diye 2 kisi var toplam 7 hesaplari var bir anda yukseltiyorlar eminim hile yaptiklarina gym altindayken ben kac defa indirip pokemonlarini koydular kimse yoktu onlar devam ediyor cok orjinal sövuyorum onlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedecimmm -- 26 Şubat 2017; 9:25:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ermeydan

Hilecileri şutlamışlar heralde. Dün gymde hiç hileci görmedim. Ve akşam koyduğum pokemonlar halen duruyor

Sanmam iphone ları engellemedikleri sürece hileciler bitmez.
    Revive leri bitmiştir evden oturdukları yerden pokestopları dolaşıyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 26 Şubat 2017; 10:9:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Hilecileri şutlamışlar heralde. Dün gymde hiç hileci görmedim. Ve akşam koyduğum pokemonlar halen duruyor

jbsiz hilecileri engellediler

• 5likten 42 çeşit Pokemon çıkma şansı var. Bana gelen sadece Psyduck ve Tentacruel

Neyse önceden Ekans çıkardı o ikilik en azından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Nasil yani kesinmi

• quote:

Orijinalden alıntı: dedecimmm

Nasil yani kesinmi

Olabilir burda gymlelerede dokunmamışlar hepsi biter inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

jbsiz hilecileri engellediler

Engellemekle kalmazlar banlarlar inşallah.

• Bende haftasonunu firsat bilip Pokemon turuna ciktim bugün buyukadaya gittim ilk 4 5 mavi gym var 9 10 level malesef dokunmadim fazla pot yok simdi vapurla kadikoye gidiyorum sonraki durak Sultanahmet ve tramvay

• Beyler pikaçu etkinliği başladı mı? Bir de sadece şapkalı pikaçu mu var yine? Başka değişiklik yok mu?
  • kucukadam91 kullanıcısına yanıt
    http://pokemongolive.com/en/post/pokemonday2017 sadece sapka

• 
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.