Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde oturduğum yerden 1250 CP Sudowoodo yakaladım. 2 ultraya geldi arkadaş.

Saldırılar konusunda laf geçmiş yukarıda, Gameboy Advance SP'de Emerald oynuyorum şu an, Combusken'e gelişti benim Torchic, saldırı olarak uçuş saldırısı koyabilme gelmişti ama ben koymadım. Farklı tür saldırılarını yapabiliyorlar yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassin2016 -- 24 Şubat 2017; 21:8:49 >
  • 1 saatte 2 tane 7. seviye 1 tane de 6. seviye gym indirdim :) Arkadaşlar güncel bir pokemon haritası var mı pokemonların yerini gösteren?
  • Bugün bir tane Evee yakaladım 524 cp az önce baktım da iv değeri %98 bunu Espeon mu yapayım yoksa Vaporeon mu? Lv 22

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 20. Level oldum poketopu çok sorun oluyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    abi 300de 1 gelmişse iyi
    ben bu taşlar çıktığından beri 1000 kereden fazla çevirdim 1 tane sun stone geldi yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: uglyking14

abi 300de 1 gelmişse iyi
    ben bu taşlar çıktığından beri 1000 kereden fazla çevirdim 1 tane sun stone geldi yalnız

Kendimi sanssiz sanardim ben 3 gunde hepsini fazlasiypa topladim bastim artik her dusen cantada bos bos duruyor :D

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    yok dostum ya o sun stone da güncellemeden sonraki ilk 10 ya da 20 çevirişte geldi
    sonra dediğim gibi boş hepsi
    bu arada x2 event gelme ihtimali nedir
    bir sürü pidgey candy birikti bassam mı bilemedim
    birkaç arkadaş bekliyor heralde benim içime de kurt düştü beklesem mi diye

• 7 day streak olayı ile birlikte taş atma olasılığı da kesin değil galiba,çünkü yabancı forumlarda SS atmışlardı taş düşüremeyen olmuş çok sayıda kesin değil diyolardı.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    kesin değil zaten dün benim 7. gündü çıkmadı hiçbir şey
  • Bu atar atmaz top dönmeden pokemonu direkt yakalayan critical catch neye göre oluyor yav?

• Benimde dün 7. Day streak di ve taş vermedi banada...

• Ben demiştim.

• quote:

yok dostum ya o sun stone da güncellemeden sonraki ilk 10 ya da 20 çevirişte geldi

X2 bilmemde startus eventi veya guncellemesi yapmazlarsa 40 olup birakan ilk türk olarak tarihe gecicem 1 pokemon 250 bin startus istiyo ve iyice sıktı bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bu atar atmaz top dönmeden pokemonu direkt yakalayan critical catch neye göre oluyor yav?

Tek atista yakalama bonusunumu diyorsun arti 50 puan veriyor

Great atarsan ve great ball vrya ultra ball atarsan tekxseferde firerse baya yuklu xp vermeye basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bu atar atmaz top dönmeden pokemonu direkt yakalayan critical catch neye göre oluyor yav?

Tek atista yakalama bonusunumu diyorsun arti 50 puan veriyor

Great atarsan ve great ball vrya ultra ball atarsan tekxseferde firerse baya yuklu xp vermeye basladi

Bazen hata oluyor pokemon topa girer girmez anında yakaladın diye yazı çıkıyor onu diyor.
    Top takılı kalır dönmeden topdan çıkar kaçarsa oyundan çıkıp girin o pokemon yakalamış görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

X2 bilmemde startus eventi veya guncellemesi yapmazlarsa 40 olup birakan ilk türk olarak tarihe gecicem 1 pokemon 250 bin startus istiyo ve iyice sıktı bu durum

Doğada yakalanan pokemon max levelini 35 yumurtadan çıkanıda 30 yapsalar bu sorun çözülür.

• Arkadaşlar bişey sorucam ben ilk çıktığı zaman yükleyip oynamıştım sonra teli değiştirdim bir daha yüklemedim öyle kaldı şimdi tekrar oynamayı planlıyorum öncelikle eskiden telefonum android ti ve Google hesabı ile oynuyordum şuan iOS a geçtim iosta Google hesabı ile giriş yapılabiliyor mu kaldığım yerden aynı hesap ile devam edebilirmiyim bi de iOS a yükleme yapmak için Yeni bir icloud hesabı açmak gerekiyormuş Amerika bölgeli kendi iCloud hesabımdan çıkarken bilgiler kaybolur vs. uyarı veriyor çıkış yaparsam yükleme yaptıktan sonra tekrar giriş yaparsam bilgiler resimler vs. kayıp yaşarmıyım??

• quote:

Orijinalden alıntı: didy54

Arkadaşlar bişey sorucam ben ilk çıktığı zaman yükleyip oynamıştım sonra teli değiştirdim bir daha yüklemedim öyle kaldı şimdi tekrar oynamayı planlıyorum öncelikle eskiden telefonum android ti ve Google hesabı ile oynuyordum şuan iOS a geçtim iosta Google hesabı ile giriş yapılabiliyor mu kaldığım yerden aynı hesap ile devam edebilirmiyim bi de iOS a yükleme yapmak için Yeni bir icloud hesabı açmak gerekiyormuş Amerika bölgeli kendi iCloud hesabımdan çıkarken bilgiler kaybolur vs. uyarı veriyor çıkış yaparsam yükleme yaptıktan sonra tekrar giriş yaparsam bilgiler resimler vs. kayıp yaşarmıyım??

o konu daha farklı icloud değil itunese amerikan veya almanya hesabı giriceksiniz 2si çok farklı şeyler icloud sizin bilgilerinizin oldugu yer (rehber fotolar vs. vs.) itunes mağzadan uygulama indireceğiniz adrestir.

ayarlardan itunes hesabınızdan çıkış yapın (hiç bir veri kaybetmezsiniz) amekrika veya almanya hesabı ile giriş yapıp oyunu indirin.

ve google hesabınızla rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

• Dün gece saat 4 te oyunu açayım dedim , hemen 50 metre ilerdeki pokestopta Blastoise gözüktü.. gece gece hırsız sanarlar diye dışarı çıkamadım uçtu gitti boşa
  • Coin sıfırlandı ama indirimdeyken pokemon alanını 1000e yükselttim.

• 
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.