Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 9vs6

İZLEDİĞİNİZ BİR SİTE VARMI link verirseniz çok hora geçer :)

http://pokemonizle.net/

adresten izleyebilirsiniz 19. sezonun yarısına kadar türkçe mevcut fakat kesinlikle önermem orjinal dili çok daha iyi

torrent tarzı sitelerden indirebilirsiniz orjinalini

veya bu sitede tüm sezonlar mevcut

https://www.****larindir.com/pokemon-19-sezon-32-tum-bolumler-turkce-altyazili-indir-izle.html

• hala Türkiye'ye çıkmamış ve milletimiz hala oynuyor.

garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

hala Türkiye'ye çıkmamış ve milletimiz hala oynuyor.

garip.

kusura bakmada garip olan sensin?

ülkemizde bu oyun yasak mı veya bir oyunu illa oynamamız için resmi olarak mı çıkması lazım?

dünyadaki en iyi oyunların hangisi türkiye'ye çıkmış veya türkçe çıkmış? Heleki Pokemon Daha Büyük Ülkelerde Çıkmamışken.

adamlar oynatmak istemesi ülke bazlı ip bloklardı Ülkede Hiç Pokestip vs. Koymazdı. kimse oynayamazdı sen canını sıkma burda seve seve oynayan kalabalık bir oyuncu kitlesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

garip.

ülkemizde bu oyun yasak mı veya bir oyunu illa oynamamız için resmi olarak mı çıkması lazım?

dünyadaki en iyi oyunların hangisi türkiye'ye çıkmış veya türkçe çıkmış? Heleki Pokemon Daha Büyük Ülkelerde Çıkmamışken.

adamlar oynatmak istemesi ülke bazlı ip bloklardı Ülkede Hiç Pokestip vs. Koymazdı. kimse oynayamazdı sen canını sıkma burda seve seve oynayan kalabalık bir oyuncu kitlesi var.

hadi ya pokestopları nasıl koyduklarını biliyor musun kardeş?

Bunların bir oyunu daha vardı oradan aldılar tüm bilgileri. sanki özel bir harita çıkarmışlar gibi konuşuyorsunuz.

aynı şeyin lacivertini koydular işte. kaç kere pokestop koy dediğimiz yere koymadılar bile...

ben belli bir müddet oynadım. Türkiye'ye çıkmayınca bıraktım. zaten botlar da milletin canını sıkmıştı

• quote:

quote:

quote:

garip.

hadi ya pokestopları nasıl koyduklarını biliyor musun kardeş?

Bunların bir oyunu daha vardı oradan aldılar tüm bilgileri. sanki özel bir harita çıkarmışlar gibi konuşuyorsunuz.

aynı şeyin lacivertini koydular işte. kaç kere pokestop koy dediğimiz yere koymadılar bile...

ben belli bir müddet oynadım. Türkiye'ye çıkmayınca bıraktım. zaten botlar da milletin canını sıkmıştı

lafların laflarınla çelişiyor diyorum ki isteseler adamların elinde panel var türkiyeyi haritadan silerler 1 tane pokestop bırakmazlar merak etme onlar için 1 mesai bile sürmez.

2. evet pokestop eklemezler herkes evinin önüne eklettiği için eklemeyi bıraktılar ilerleyen zamanlarda gerekli güncellemeler yapılır amerikada yapılmakta'da.

botlar sadece türkiyenin başına bela değil tüm ülkelerin başına bela botları yapanlar türk değil yine kendi ülkesinden insanlar.

oynamıyorsan oynamıyorum dersin kalkıp burda oynayanlara hakaret eder gibi bi laf edemezsin.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    çok sagolasın bakayım artık :)
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    daha ilk dakikadan bozdu mesajını iyi okumamışım yahu nerden bulcaz orjinal dilli olanları bu şekilde bir site yokmu acaba biraz arastırayım bakalım
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    16-28 arasinda diyor facebook taki pokemonda ama hala baslamadi nedense

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dedecimmm kullanıcısına yanıt
    Normalde eventler bizim saatle gece 10 civarlarında başlıyordu bu da yakında başlar ya da gece yarısı gelebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: 9vs6

daha ilk dakikadan bozdu mesajını iyi okumamışım yahu nerden bulcaz orjinal dilli olanları bu şekilde bir site yokmu acaba biraz arastırayım bakalım
    http://www.kisa.link/Eej

bir site aracılığı ile linki kılsattım sorunsuz ulaşabilirsiniz şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OLIVERA -- 16 Şubat 2017; 23:52:18 >
  • 3 lucky egg ile 159.000 exp evolve yaptim aksam aksam.28.seviye 280.000/300.000 den 29.sevoye 139.864/350.000 oldum.Aradaki kusurat onceden kalmaydi yazmadim onu.

Hemen hemen 29 un ortasina geldim.210 tane poke yakalayip (pidgey rattata) beklemeden 30 olcam.En fazla 1 hafta surer malum is guc den anca oluyor.

@olivera

Reis iyi ki soyledin pidgey topla diye.Valla pidgey,evee ve rattatalar sayesinde rahat 100 bin exp gelmistir.Kalanlar venonat paras balbazar belsprouth ivir zivir pokeler.Toplasam 25 30 ancaydi.

Tek pismanligim etkinlik bitmeden yapmamak.Ne guzel transfer ettigimde x2 candy verecekti.Mal gibi erteeledik.

Neyseki pidgey ve rattata cok cikiyor cok sorun degil sanirim.

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    3 lucy egg o xp az olmus ama olsun :D

aynen öyle pidgey yakala 960 şeker ve 80 pidgey olunca salla gitsin
  • quote:

3 lucy egg o xp az olmus ama olsun :D

aynen öyle pidgey yakala 960 şeker ve 80 pidgey olunca salla gitsin

Valla anca 159 tane biriktirebildim.yarin yeni nesil geliyor o yuzden bir an once 30 olmaliyim yuksek cp li pokeler icin.

Sabirsizlaniyorum.Evli olmasam valla suan disari cikar 2 3 saat takilir pidgey rattata ne varsa toplar gelirdim.

Ulan hevesime x5 event gibi heves geldi be

• Müjde beyler :) Geldi yeni pokemonlar :)
  • Gen 2 geldi.

• İlk foto benden olsun

Pokémon GO [ANA KONU]

Evolve için 1 candy yazıyor, dedim bug ise bile hemen basıp geliştireyim ama hata veriyor direkt.

Haydi hayırlı olsun!
  • Uzun zaman sonra bu kadar fazla gölge görmek garip geldi Var mı bunların arasında nadir bir şey hiç de tanımıyorum 2. geni kötü oldu

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 17 Şubat 2017; 2:40:30 >

• La bu saatte sokaga cikartacak oyun zor duruyorum

• lucky egg açıp mı yakalasak bunları baya xp getirir
  • Serverlar sıçmış durumda pokemonlar yüklenmiyor Golbat ile Chansey'i geliştirebildim diğerleri taş istiyor. 1500'lük çan çizgisi sonlarda olan wonder Golbat 2100'lük Crobat oldu, Blissey de Chansey'nin üzerine öyle çok güçlenmedi HP'si 306 idi 312 oldu gelişince :) Saldırıların da vuruş gücü değişmiş. O kadar alayının ismini değiştirmiştim vuruş gücüne göre şimdi hepsini yeniden düzenlemem gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 17 Şubat 2017; 3:4:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.