Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni üzen nokta şu oyuna ilk çıktığı zaman başlamıştım o kadar zaman geçti hala türkiyeye gelmedi
  • Telefonum sony m2

Pokemon ve haritalar uygulaması güncel

Gps yüksek doğrulukta

Ama son 4 aydır pokemon go da karakter benimle yürümüyor an fazla 5 dk sonra olduğu yerde kalıyor

Pokemon yakaladıktan sonra da yürümeyi bırakıyor.

Lütfen yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam başka bir telefonda deneyin bizde sorun yok çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bazı parçalı skiller tek parça olmuş ve bazılarının da vuruş gücü artırılmış.

• Yeni şekerler gelmiş hazır bilen varsa tam olarak ne işe yaradığını yazabilir mi :)

• Eevee için evolve etmeden isimlerini Tamao ve Sakura olarak değiştirin, gen1 deki isim değiştirme olayı burda da var.

• Dragon claw 3 vuruşa çıkmış vuruş gücü 50
    Aqua Tail de aynı
    Twister da 3 vuruş güç 45 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baroone -- 17 Şubat 2017; 10:00:26 >
  • Eveeleri 1 kere yaptım. 2. Sefer isim değiştirdim ateş pokumanu geldi yahu hemen iptal mi ettiler benmi yanlış yaptım

• İçlerinde evolve taşı istemeyen tek gen2 sanırsam
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baroone -- 17 Şubat 2017; 10:23:38 >
  • Şöyle diyeyim size bu konu aylar aylar önce konuşulmuş tartışılmış bende dahil oyunda devasa yol alinmiş şimdi kalkmış garip falan diyorsunuz oyunun Türkiye'de resmi olarak sunulmamis fakat çıkan ülkelere göre oynatışta bir sorun yok. Özet : yer çekimi diye bişey varmış cvp: biliyoruz . Senin yorumun bu noktada . Arkadaşımız senin soruna makul bir cevap vermiş sen hala tartışma yaratma noktasindasin cvp veriyorum biliyoruz ve oynuyoruz

• Baroone kullanıcısına yanıt
    kaç leveldesiniz hocam. 2 tane golbat hazır bekliyor 200 candy ile
  • chinchou diye bi pokemon yakaladım hem elektrik hem su türünde. oyunda ilk defa su-elektrik türünde bir pokemon çıkmış oldu.

ilk yakaldığım gen2 ise hoothoot oldu. nearby'de de çıkıyo sürekli. yeni zubatımız olacak galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9vs6

Eveeleri 1 kere yaptım. 2. Sefer isim değiştirdim ateş pokumanu geldi yahu hemen iptal mi ettiler benmi yanlış yaptım

1 sefere mahsus ne yazıkki 2 tane evee bastım 2side skill kötü geldi sonra 15 eve bastım hepsi va waperon yada diğerleri hepsi boşa gitti o kadar birikim vs.
  • Frost breath ve blizzardli laprasin, ayni gymde tek seferde kendisinden 1000 1100 cp yuksek pespese 2 dragonite'lerin icinden gecmesine Niantic baya bi rahatsiz olmus anlasilan.

Yoksa hicbir pokenin cp sine dokunmayin sadece laprasin 260 280 cp birden dusurmesinin baska anlami olamaz.Birde blizzard vurusli pokelerin gucunu 10 mu 20 mi ne artirmislar dalga gecer gibi.Ulan blizzardi 10 20 artirsan ne artirmasan ne.Zaten vurdugumu inletiyor ne diye elliyorsun laprasin cp sini.

Allah sizi nasi biliyorsa oyle yapsin.

• muraska M kullanıcısına yanıt
    32 lvlim.

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Laprasım adına çok üzgünüm gitti 250 cp si... 2300 dü 2050 lere düşmüş :(

• Bu evolve etmek için gereken itemler pokestoptan mı çıkacak?

Bir de demin balbasaur çıktı top attım tek dönüşte yakaladı etrafından acayip ışık gibi bir şey çıktı grafik hatası mı yoksa başka bir muhabbeti mi var ?

• dazzling gleam, shadow ball ve psychic vuruşlar 100 olmuş.

oyunda pisişik,hayalet ve fairy pokemonların güçleri bi nebze de olsa düzeltilmiş oldu. alakazamın zaten cp si düşüktü. şimdi psyco cut-phsycic ile beraber tozu dumana katar. gengar da aynı şekilde şimdi daha güçlü olacaktır.
  • CP'lerden ziyade vaporeon, gyarados'un hamleleribir hayli yavaşlamış yerinden kımıldamıyor mübarekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolerk

Şöyle diyeyim size bu konu aylar aylar önce konuşulmuş tartışılmış bende dahil oyunda devasa yol alinmiş şimdi kalkmış garip falan diyorsunuz oyunun Türkiye'de resmi olarak sunulmamis fakat çıkan ülkelere göre oynatışta bir sorun yok. Özet : yer çekimi diye bişey varmış cvp: biliyoruz . Senin yorumun bu noktada . Arkadaşımız senin soruna makul bir cevap vermiş sen hala tartışma yaratma noktasindasin cvp veriyorum biliyoruz ve oynuyoruz

tartışma yarattığımız yok kardeşim siz oyun oynaya oynaya kafayı sıyırmışsınız.

dediğim cümleye cevap verilmese uzamayacak. demediğim şeyi demiş gibi göstermeye çalışmasalar uzamayacak. sen alıntılamasan uzamayacak.

gereksiz yere alıntılayıp gündemde tutmaya çalışıyorsunuz.

alakasız alakasız da cevaplar veriyorsunuz.

iyi misiniz arkadaşım?

sana göre oynanışta sorun yok bana göre var. var ki bıraktık. Allah Allah bilirkişi gibi bir de cevap vermiş.

• 
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.