Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12761277127812791280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CartmanBra

Top atmayı değiştirmişler. Top bildiğin havalanıyor. Great zor tutturabiliyorum.

Bende farkettim.2 kere curve attim sacma sapan yere gitti bu sefer normal atayim dedim o da havalanarak gitti kil payi degdi kafasina ve aldim.2 ultraball heba oldu napalim aliscaz bunada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eeveenin Dark hali geliyor, Alakazamı zor günler bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Bugün 6 level bir gyme pokemon koydum indirmişler, üst caddede 7 level bir gym var 1 haftadır duruyor bu gece 8 yapmışlar yarın gidip 9 yapsam kesin o gece indirirler.

üst'de de yazdım taktik basit bu hilecilerin hilelerini (fake gps) avantaja çevirmenin en güzel yolu 10 level kendi takımınızda bir gym bulup düşman hesapla girip bin puan düşürüp kendiniz üstlere pokemon koymanızdır 1500 coins olmuş hedefim 5 bin coins :D

bir site mevcut şehirdeki tüm gymleri gösteriyor bazen eskiyi gösterebiliyor tekrar tarattıgınızda düzeliyor bir bakın güzel bir plan ve taktikle 1 günde 15 yere koysanız 2 ay rahat edersiniz. ve karşı renk hesap konusunda yardımcı olurum.

Saol Olivera bugün gittim 9 level yapıp kendi pokemonumu koydum bakalım ne kadar kalacak.

İndirdiler.

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Çanta 1000 item zaten daha fazla kapasite olmuyor sanırım

• Gen2 geliyor diye upgrade etmiştim %50 indirime girecekmiş hay şansıma
    En çok merak ettiğim pokemon dağılımı nasıl olacak? herhalde pigi,ratata,zubat bunlarla daha az karşılaşacağız.Ynlız crobat sağlam olabilir
  • Pokemon storage de indirimdemi benim 400 onu fulleriz

• Store da aynı bende fiyatlar.
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Ticket atıp pokecoin geri alanlar var bir dene istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bu karakter neden bağcılar apaçileri gibi yürüyor

Aynen yav:D

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

1300 küsür eevee şekerim var gelsinler bakalım Tek sorun iv'si %80 üstünde yani en üst appraisal seviyesinde eevee çıkmıyor hiç bana. 31 levelim ve toplamda 3 tane bu seviyede eevee gelişmişi pokemonum var. O kadar fazla eevee yakalamama rağmen hem de, enteresan herkeste böyle mi bilmiyorum.

Yumurtadan çıkan pokemonların iv leri daha iyi oluyor. Bir grafik vardı bununla alakalı bulamadım şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

1300 küsür eevee şekerim var gelsinler bakalım Tek sorun iv'si %80 üstünde yani en üst appraisal seviyesinde eevee çıkmıyor hiç bana. 31 levelim ve toplamda 3 tane bu seviyede eevee gelişmişi pokemonum var. O kadar fazla eevee yakalamama rağmen hem de, enteresan herkeste böyle mi bilmiyorum.

Yumurtadan çıkan pokemonların iv leri daha iyi oluyor. Bir grafik vardı bununla alakalı bulamadım şu an.

Biliyorum o zaten aşikâr. Ama eevee'nin yumurtadan çıkma olasılığı düşük doğada çıkıyor genellikle, bana yumurtadan en son 10 km'den çıkarken çıkmıştı, hatta elimdeki iv'si yüksek 3 eevee'den 2'si o zamandan kalma Benim isyanım doğada 1500'e yakın şeker biriktirecek kadar yakalamama rağmen sadece 1 tane en yüksek appraisal seviyesinde çıkması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 16 Şubat 2017; 19:14:14 >

• quote:

Hocam nasıl yapıyoruz ticket işini? Ben de aynı durumdayım 200+200coine bag ve pokemon upgrade yaptim bu sabah...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek iv eevee çok çıkıyor, benim thunder-hydro pump skilleri yok diye wonder şeker yaptığım oldu. Cpsi 1400lerde diye 2 tane wonder fire blast Flareon şeker yapmıştım.

• Dün 750 cp lik eevee yakaladım, pek istekli yakalamadim 89 iv 2500 cplik ve Hydro Pump Vaporeon hazır gelmiş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

quote:

Hocam nasıl yapıyoruz ticket işini? Ben de aynı durumdayım 200+200coine bag ve pokemon upgrade yaptim bu sabah...

uprage yaptıysanız yapacak bişi yok ne yazıkki

ticked veya farklı yöntemler ile coins ücretini geri iade alıyorsunuz tabi coins'de 24 saat içinde hesabınızdan siliniyor. coinsiniz sıfırsa eksiye düşüyor ve gymlerden coisn alamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

O değilde pokemonu çizgi film ve tasolarla takip etmiş biri olarak sadece gen1biliyorum gen2 ve sonrasını ilk defa oyunda görüyor olucam. Bakalım hangileri güçlü hangileri iş yapar, gen2 nin güçlü pokemonları hangileri olur yine eevee evolveları mı güçlü ?

Hocam bu konuda yanlız değilsin. Sırf bu yüzden çizgi filmin eski sezonlarını izleyeseim var. Yani pikaçu diye pencereden atlayan çocuktan sonraki bölümleri
  • eski bölümlere merak edenlere daha çok 18. sezon ve sonrasını şiddetle tavsiye ederim severek izlemekteyim bazı maçları canım sıkıldıkca tekrar tekrar izliyorum :D

bu arada yeni sürümde çanta ve şapkayı çıkarttık rahatladık ama zorla tayt giydirdiler

• Afternoon demis aciklama da ama hala indirim gelmedi.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    İZLEDİĞİNİZ BİR SİTE VARMI link verirseniz çok hora geçer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

quote:

Pokemon go support yazıp gelen siteden ticket atabilirsin ama hangi seçenek seçilir bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12761277127812791280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.