Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbulun merkezi yerinde olmam şans benim için .. top revive potion bittiğinde direk tramway yapıyorum kabataş - cevizlibağ arası direk 2 git gele 400 items i geçiyor
  • Arkadaşlar merhaba. Güç bela yakalamış olduğum Snorlax'ın IV ve skill durumuna bir bakabilir misiniz? Bir de bu konular için app vs öneriniz var mı? Teşekkürler şimdiden. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chizuru

Arkadaşlar merhaba. Güç bela yakalamış olduğum Snorlax'ın IV ve skill durumuna bir bakabilir misiniz? Bir de bu konular için app vs öneriniz var mı? Teşekkürler şimdiden. :)

yanılmıyorsam %80 ama 2. vuruş çöp gibi duruyor , gymlere koyarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDJeRo -- 24 Ocak 2017; 14:57:20 >

• MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, çok teşekkür ederim.

• %100 kadabra yakaladım bakalım evolve den sonra skill ne gelecek

• Broo ben acc'ı sattım, darısı başına

• quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

%100 kadabra yakaladım bakalım evolve den sonra skill ne gelecek

3 defa alakazam yaptım.Bulunduğum yerde üstelik abra kolay bulunan pokemon da değil,tüm gün dolandığım oldu onun için...3 ü de en kötü olabilecek skiller ile geldi.Hile kullanmadan yağmur çamur demeden abra topladım deli gibi.Hala aklıma geldikçe sinirden sövüyorum niantic in sistemine.Böyle emek verip en saçma evolve'yi yapıp birde fake kullananları gördükçe en son bende o şekilde alakazam yapacam zaten.Şu saçma evolve sistemine bi el atmadılar gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 24 Ocak 2017; 23:59:51 >
  • fethiyede hastane ile çalış plajı boyunca sadece magnemite ve voltorb çıkıyo 1-2 tanede bunların evolveları, yarım saatte bunlardan toplam 70 tane topladım :)

• Turkcell mobil ödeme kapalı bu sefer de..

• quote:

Orijinalden alıntı: racazined

Broo ben acc'ı sattım, darısı başına

Fiyati merak ettim ve ben kiyamam sanirim :D

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Özelden yazıyorum :)

• Hile ile kasılıp satınalınmış hesabın yeni sahibinin hesap ban yediğinde yüzünü çekip yayınlasa niantic çok eğlence çıkar gibime geliyor :)

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Bende İstanbulda olmama rağmen yaşadığım yere en yakın gym 2 km en yakın pokestop 6 km mesafede ve çok sıkıldım. Oyun ilk çıktığında indirdim fakegprs ile sadece en yakın pokestoptan günlük ödülü alıyorum. 24 lvl im daha. Çok sıkıldım yakında farklı bişey olmazsa bırakcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spekaluar -- 26 Ocak 2017; 11:40:8 >
  • "Konuda hile ile ilgili muhabbet, paylaşım kesinlikle yasaktır. Bunu yapan kişiler şikayet edilecektir."
    Denmesine rağmen gırla fake gps bot vs muhabbeti dönüyor.E bir karar verin artık.
    Neyi kimden saklıyorsunuz arkadaş? şu konuda bile aktif olanların nerdeyse tamamı hile kullanıyor.Kastığı hesabı falan satıyor.En ufak yaptırım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 25 Ocak 2017; 11:28:15 >
  • arkadaşlar bana gymleri ve takimlarini gosteren bi map lazım yaşadığım sshirde kac map var bilmiyorum tam oalarak tavsiyeniz var mı. tercihim program degil sitedir. tesekkurler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberkesgin

fethiyede hastane ile çalış plajı boyunca sadece magnemite ve voltorb çıkıyo 1-2 tanede bunların evolveları, yarım saatte bunlardan toplam 70 tane topladım :)

Hocam hangi takimsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chucker55 C kullanıcısına yanıt
    https://gymhuntr.com/ bu kurtarır mı
  • Köydeyim 3 gym var. 1ini para için ele geçiriyorum mavi takımım. Hemen 6 tane sarı takım oyuncusu geri ele geçiriyor. Köyde diyorum abi oynayan hadi en fazla 3 kişi oynuyordur. 6 tane adam hepsi de sarı işe bak. Dün ele gecirdigim gyme 6si da Snorlax koydu. Bugün de Dragonite koydular ya da koydu. Sıkılmıyor da bir de dalga geçiyor . 15 tatil bitsin zaten köyden ayrılacağım da yazık yani ne gerek var. Olan benim revivelara falan oluyor.

• nasıl şikayet ediliyor bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. Bir süredir takip ediyordum en sonunda yakaladım. etrafta kimse yokken aldı gym.i, yakalanmamak için belli bir süre bekledikten sonra, belirli aralıklarla alıyor gymleri. Nasıl banlatabiliriz bu hesabı? Bir tane daha var böyle şüphe duyduğum

• Hiç uğraşma bakmıyor bile niantic. Benim buralar fake ciden geçilmiyor kaç kere şikayet ettim ipleyen yok :)

• 
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.