Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    14 şubatta bir şey olmaz mı ki acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

14 şubatta bir şey olmaz mı ki acaba

Sevgililer gunune isle Jynx nesti yaparlarsa efsane olur

• Yakan zamanda etkinlik yok mu?
    Güncelleme yok mu?
  • Oyundan çok sıkıldım hemde daha 24 levelim. Sadece günlük bonusu alıp çıkıyorum. Biraz farklılık yada dikkate değer bişeyler istesek niantic e ayıp mı etmiş olurum?

• Spekaluar kullanıcısına yanıt
    Bu soğuklarda normaldir bende bugün 44.000 lik bi gym i sifirladim ama yarim saatte dondum resmen yaz oyunu gerçektende

• alım satım ile ilgili bilgisi olana bir şey sormak istiyorum.

40 level bir pokemon hesabı fiyatı ne eder bilgisi olan varmı içinde 500den fazla değerli pokemon olan (150 tane 100 ivli) 10 tane 100 ivli full seviye power up yapılmış tüm pokedex açık tüm madalya ve yakalama bonusları tamamlanmış çanta item sayısı bin'e cıkarılmış.

kısaca hileli veya değil çok ciddi anlamda uğraşılmış bir hesap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

alım satım ile ilgili bilgisi olana bir şey sormak istiyorum.

40 level bir pokemon hesabı fiyatı ne eder bilgisi olan varmı içinde 500den fazla değerli pokemon olan (150 tane 100 ivli) 10 tane 100 ivli full seviye power up yapılmış tüm pokedex açık tüm madalya ve yakalama bonusları tamamlanmış çanta item sayısı bin'e cıkarılmış.

kısaca hileli veya değil çok ciddi anlamda uğraşılmış bir hesap.

40-50$ arasında değişiyor.
    Şahsi düşüncem 35 level falan hesap alman hem daha ucuz (15$ gibi) hemde oyuundan biraz zevk alırsın
    ha fake gps falan kullanacaksan o başka zaten o zaman para verip hesap almana gerek yok.
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Şuan edeceği max 50$ ama bi ban dalgası olursa ve banlanmaz ise minumum 600-700$ eder dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: racazined

Şuan edeceği max 50$ ama bi ban dalgası olursa ve banlanmaz ise minumum 600-700$ eder dostum

O hesaplar sıkıntılı şimdi banlanmasa bir sonrakinde banlanmama garantisi yok. Sonuçta oyunun yarıdan fazla leveli botla geçilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: racazined

ban dalgasından etkilenmez düşük api ile giriş yapılmadı çok farklı şekilde seviyesi yükseltildi

nse bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak

zaten 50 dolara satılmaz (200 tl diyip konu açsak çok alıcısı cıkar diye düşünüyorum)

amacım böyle bir hesap satıp sıfırdan başlamak oradan gelecek nakit ile

kendi hesabım kapandığından beri aldığım yüksek seviye hesap ile pek tat alamıyorum o eski heyecanı yaşatmıyor.
  • Botlu ya da fake gps hesapları almanızı tavsiye etmem. Niantic bu kış diye ellemiyor olabilirler ama en heyecanlı yerinde uçabilirsiniz de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

Botlu ya da fake gps hesapları almanızı tavsiye etmem. Niantic bu kış diye ellemiyor olabilirler ama en heyecanlı yerinde uçabilirsiniz de :)

keşke niantic'de sizin kadar iyimser olabilse
  • arkadaşlar pokemon hesabına bağlı mail adresini değiştirebiliyoruz mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

arkadaşlar pokemon hesabına bağlı mail adresini değiştirebiliyoruz mu ?

Gmailse degistiremezsiniz ptc hesabinin mail adresi ise pokemon go login den giris yapip degistirebilirsiniz.

• quote:

quote:

Gmailse degistiremezsiniz ptc hesabinin mail adresi ise pokemon go login den giris yapip degistirebilirsiniz.

eyvallah. ptc nedir dostum
  • quote:

quote:

quote:

eyvallah. ptc nedir dostum

Ptc pokemon go uyeliginin kisaltilmisi olarak gecer sanirim sizin gmaile bagli o degismiyor.

Ilerleyen zamanlarda degisicektir illaki fakat simdilik destek vermiyorlar aktarim ile ilgili yinede bazi bahanelerle niantice mail atarsaniz yardimci olabilirler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spekaluar -- 23 Ocak 2017; 11:32:0 >
  • Adam fake gps kullanıyor bir de burada ekran görüntüsü paylaşıyor...
  • Bu gym savaşları ile ilgili bir sorum var, diyelim 3 parçalı bir skillimiz var gymde savaşırken bu üç parçanın üçü de dolunca mı atıyorsunuz yoksa her biri doldukça atıyor musunuz ve bu ikisi arasında fark var mı?

Diğer bir soru yine üç parça diyelim ve skill adı yanında 40 yazıyor her bir parça 40 damagelik mi etki ediyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bu gym savaşları ile ilgili bir sorum var, diyelim 3 parçalı bir skillimiz var gymde savaşırken bu üç parçanın üçü de dolunca mı atıyorsunuz yoksa her biri doldukça atıyor musunuz ve bu ikisi arasında fark var mı?

Diğer bir soru yine üç parça diyelim ve skill adı yanında 40 yazıyor her bir parça 40 damagelik mi etki ediyor?

bu tamamen senin taktiğine kalmış mesela vaperon kullanıyorsan ve 5 skilli varsa elinde pek işe yaramıyor bu sebepten kullanmazsın.

bu tip skilli pokemonlar genelde gym'de çok daha fazla iş görür.

kullanıp kullanmamak sana kalmış eğer karşıdaki senin skill'in su ise ve sudan çok hasar alıyorsa tabiki kullanırsın fakat seri vuruşla daha hızlı öldürebileceksen gereksiz.

ve evet tek vuruş 40 hasar gibi düşünebilirsin.

nasıl 120 tek vuruşse /3 = 40 vuruş gibi düşünebilirsin.

3 ve üzeri skillerin en büyük artısı kaçılacak zaman bırakmamasıdır.

dragon pulseden hyper beam'dan rahatlıkla kaçabilirsiniz ama dragon claw'dan kaçamazsınız (kaçarsınız fakat çok dikkatli oynamanız gerekir) bunun gibi düşünebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.