Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam teşekkür ederim dediğin gibi seri pokemonlarda gerçekten gereksiz olur o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Anladım hocam teşekkür ederim dediğin gibi seri pokemonlarda gerçekten gereksiz olur o zaman.

bu konuda hiç abartmıyorum vaperonun 5 skillisi var çöp tamamen gymde iş görebilir olurda biri acemilik yaparda ateş pokemonuyla dalarsa fakat onun dışında bu skilli kullanmaktansa saldırmak daha iyi ve ben 20den fazla 2500 cp üzeri vaperon bu sebeple transfer ettim

ve bu gün doğum günüm olduğundan yeni bir hesap açtım bakalım oyuna pikaçuyla başladık arada bir o hesapta takılıcam
  • Botla xp kasılması hiç koymuyor ama canım sniper kullanmayı çok istiyor. Birkaç siteye takıldım Lapraslar Snorlaxlar havada uçuyor daha yakalamadan skilli cpsi leveli ivsi paylaşılıyor. 1 günde tüm pokemonların 100ivlisi rahatça yakalanır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Botla xp kasılması hiç koymuyor ama canım sniper kullanmayı çok istiyor. Birkaç siteye takıldım Lapraslar Snorlaxlar havada uçuyor daha yakalamadan skilli cpsi leveli ivsi paylaşılıyor. 1 günde tüm pokemonların 100ivlisi rahatça yakalanır.

ilk bulduğumda bende heycan yapmıştım sniper dediklerini bilmiyordum bile büyük bir açıktan yararlanarak yakalıyorlar onları sistem anlamıyor bile ne olduğunu 1. Dk'de ingilterede lapras yakalarken 2.dk'de amerikada snorlax yakalıyorsun :D

tabi benim kendi kurduğum sistem 100 ivli pokemondan çok xp kasma yöntemine dayalı.

açığın ne zman kapatılacağı ise belli değil oyundaki geç açılmayı ise buna bağlıyorum sanırım bunu yapanları yakalamak istiyorlar.
  • Bu gymde pokemon altında battles won:1 falan yazıyor ya neye göre bu oluyor bir faydası var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

bu konuda hiç abartmıyorum vaperonun 5 skillisi var çöp tamamen gymde iş görebilir olurda biri acemilik yaparda ateş pokemonuyla dalarsa fakat onun dışında bu skilli kullanmaktansa saldırmak daha iyi ve ben 20den fazla 2500 cp üzeri vaperon bu sebeple transfer ettim

ve bu gün doğum günüm olduğundan yeni bir hesap açtım bakalım oyuna pikaçuyla başladık arada bir o hesapta takılıcam

Nice yıllara o zaman hocam

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Birseye faydasi yok

• Pokemon Go Plus Amazon.comda stokta. Turkiye'ye kargosu var ama kargo ile $50 tutuyor.

https://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B01H482N6E/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&linkCode=sl1&linkId=b6497731ffd48e95d6547de9a131954b
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    İlk defa duydum bu olayı ben,oyundan soğuyorum ya biz soğuğun altında dışarda üşenmeden gezip tozuyoruz 85 IV lı bişe görsek mutlu oluyoruz onu da zaten evolve edince dandik bişeler geliyor.Adamlar oturdukları yerden 100 IV best skill setler buluyor.Oynama hevesi kaçtı yine
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Hacım bu Ağustos Temmuzdan beri var. Eylülden beri yapıp banlanmadım diyen felan var forumlarında.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Ben öyle düşünmüyorum şu anki düello sisteminde potion var ise inmeyecek gym yamultulmuyacak rakip yok belli bir noktada onlar hızla sahip olup çabuk bıkacaklar ben keyif alıyorum oynamaktan başkasının pokemonlarıyla ilgilenmiyorum 2. Gen ciksada gene ilk günkü gibi bir pokemonu ilk defa yakalama heyecanını ve mutluluğunu yaşayayım.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Ben Ağustosta 2-3 bot hesap kasmıştım. O zamanlar bota eklenen bir dosyayla yapılıyordu ama şimdi eskisi gibi değil. Eskiden tüm Dünya yı çok rahat taranıp pokemon bulunuyordu. Şimdi api için keyler felan ücretli. Discordta felan tek tek pokemon paylaşılıyor

• dedecimmm kullanıcısına yanıt
    Haklısın aslında hocam sende.Her oyunda hile oluyor genelleme yapacak olursak.En azından şu pvp sistemi gelse gps üzerinde birbirine yakın kişilerin karakterleri yan yana gelmiş olarak gözükse telefonda kimin fakeden oynayıp oynamadığı belli de olur hem pvp sistemi de can verir oyuna.Bu şekilde sürekli dodge bile yapmayan AI'yi dövüp duruyoruz.
  • 1889 cp 89 iv Dragon Pulse skilli Gyaradosu geliştirmeye değer mi?

• Amacin dragonite a karşi kullanmak ise resimdeki 4 gyrados 3 ü best 1 tanesi really strong ve 2 si dragon skili ama really strong olan resimdeki Vapereon dragon skili olmamasina ragmen o 4 taneden daha kolay indiriyor yani iyi bir Vapereon fullesen cok iyi olur.
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedecimmm -- 24 Ocak 2017; 1:36:34 >
  • fiyatlar eski haline dönmüş sonunda galiba oyun türkiyede resmi olarak geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberkesgin

fiyatlar eski haline dönmüş sonunda galiba oyun türkiyede resmi olarak geliyor

1 haftadır uğraşıyorum hem pokemon go yetkilileriyle görüştüm hemde google play'le hafta içi çözüm bulunacaktır demişlerdi düzeltmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberkesgin

fiyatlar eski haline dönmüş sonunda galiba oyun türkiyede resmi olarak geliyor

Birde enpara yüzde 50 den yüzde 20 ye düşürmeseydi iade kısmını çok iyi olacaktı.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Sırf bu yüzden aradım şikayette de bulundum ama nafile. Maalesef Play store kampanyası üzerinden kampanya yapan başka banka da yok. Her ay 50 tl'ye 2500 coins alıyordum 25 tl iade geliyordu, şimdi 10 tl iade gelecek. Aylık 15 tl zarar yazacak bana bu durum.
  • 29 olmak üzereyim oyun oynama süremi azalttım, yaza kadar yavaş yavaş 30 olurum.

Açıkçası sıkmaya başladı, ben daha dragonair yapamadım gymlerde beşer beşer dragonite var.

Bir tane 10 lvl gym düşürdüm inat edip bütün pokemonlar ölü şu an, revive oldukça coins kasarım yeter.

Yaza kadar da güzel değişiklikler olmazsa bırakırım herhalde.

• 
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.