Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burda 3-4 bot var. Gym alıp alıp dratini koyuyorlar. İsimleride random harf ve sayılar içeriyor. Hepside farklı takım. Kasıp satıyorlarmış gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Burda 3-4 bot var. Gym alıp alıp dratini koyuyorlar. İsimleride random harf ve sayılar içeriyor. Hepside farklı takım. Kasıp satıyorlarmış gibi.

isimleri açıkca paylaşın ki bilinsinler görüldükleri yerde indirelim
  • Bugün uzun süredir şüphelendiğim bir oyuncunun hile yaptığına Alibeyköy'de otobüste nihayet gözlerimle şahit oldum. Benim Pokémon'umun da bulunduğu bir gym'e saldırıyordu. Adam Alibeyköy'de bir başladı, Yeşilpınar'da hala indirmeye çalışıyordu ki 10. seviyedeki gym'i indirdi sabırla. Savaş başladıktan sonra gym alanından çıkarsan herhangi bir Pokémon savaşı kaybettiği anda hata vermesi gerekiyordu. Bu nasıl bir hiledir, anlamış değilim. Oyuncu ismini ekran görüntüsü aldım, herhangi bir sonuç alamayacağımı tahmin ediyorum fakat bu akşam şikayet edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deviilll

Bugün uzun süredir şüphelendiğim bir oyuncunun hile yaptığına Alibeyköy'de otobüste nihayet gözlerimle şahit oldum. Benim Pokémon'umun da bulunduğu bir gym'e saldırıyordu. Adam Alibeyköy'de bir başladı, Yeşilpınar'da hala indirmeye çalışıyordu ki 10. seviyedeki gym'i indirdi sabırla. Savaş başladıktan sonra gym alanından çıkarsan herhangi bir Pokémon savaşı kaybettiği anda hata vermesi gerekiyordu. Bu nasıl bir hiledir, anlamış değilim. Oyuncu ismini ekran görüntüsü aldım, herhangi bir sonuç alamayacağımı tahmin ediyorum fakat bu akşam şikayet edeceğim.

fake gps kullanıyorsa hareket etse dahi cihaz hareket etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Bugün uzun süredir şüphelendiğim bir oyuncunun hile yaptığına Alibeyköy'de otobüste nihayet gözlerimle şahit oldum. Benim Pokémon'umun da bulunduğu bir gym'e saldırıyordu. Adam Alibeyköy'de bir başladı, Yeşilpınar'da hala indirmeye çalışıyordu ki 10. seviyedeki gym'i indirdi sabırla. Savaş başladıktan sonra gym alanından çıkarsan herhangi bir Pokémon savaşı kaybettiği anda hata vermesi gerekiyordu. Bu nasıl bir hiledir, anlamış değilim. Oyuncu ismini ekran görüntüsü aldım, herhangi bir sonuç alamayacağımı tahmin ediyorum fakat bu akşam şikayet edeceğim.

Şikayet ettik bakalım. Neyse, bugün 2900'lük Dragonite yakalamanın keyfi var üzerimde, o yüzden çok da sinir olamadım

Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Şikayet ettik bakalım. Neyse, bugün 2900'lük Dragonite yakalamanın keyfi var üzerimde, o yüzden çok da sinir olamadım

Pokémon GO [ANA KONU]

güle güle saldır diyim :D

ankara'da farksız değil gençlik parkına giriş kapalı fakat gençlik parkındaki gym 10. seviye en son kafamı bozdular arkadaştan kalan hesapla alayını indirdim :D

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

Sorma, ben de bugün o hışımla dönüşte yolumu değiştirip adamın Kabutops'unu indirdim

Diyeceğim o ki hilecilere minik sürprizler yapın
  • Ben daha dragonair yapamadım arkadaş nerde çıkıyor bu dragoniteler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda Arap ve Uzakdogu isimlerini andıran nickler gym lere dadandı. Sizde böyle birşey var mı?

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    3 tane yaptım mersinde Sahil boyu full atıyor ama buz vuran pokemonlarla çok basit ölüyor eskisi gibi değil biraz törpülemişler.Burda dragonairsiz oyuncu yok nerdeyse.
  • deneyen oldumu bilemicem fakat ben evolve yaparken 2 cihaz kullanıyorum 1 yumurtadan 120 bin civarı xp alıyorum genelde :D
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Bir cok kisiden duydum hic bota fake gps e bulasmayip sadece telefondan saati geriye alarak lucky egg suresini uzatip banlandiklarini iddia eden aman diyeyim bence riske girme ben yanlis anlar diye evdeyken bile acmiyorum bazen gps sapitip saga sola gidiyor bot sanabilir diye

• quote:

Orijinalden alıntı: dedecimmm

Bir cok kisiden duydum hic bota fake gps e bulasmayip sadece telefondan saati geriye alarak lucky egg suresini uzatip banlandiklarini iddia eden aman diyeyim bence riske girme ben yanlis anlar diye evdeyken bile acmiyorum bazen gps sapitip saga sola gidiyor bot sanabilir diye

yok bende geri sarma tarzı değil birinden gps açıyorum diğerinden kapalı 2sinden yardırıyorum çok yaptım bi zararını görmedim pek hemde abartılı derecede yaptım.

ama pekte gereği kalmadı zaten bi 8 yumurta daha aldımı iş tamam bir daha lazım olmayacak :D
  • Monsterkill bizim burdaki gymleri toplamışsın

• Bu herkese oluyomu böyle. Şok oldum görünce bi kere de olmadı

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

• Spekaluar kullanıcısına yanıt
    7 gün boyunca aralıksiz çevirirsen 7.gün olur

• Yakın zamanda x2 event tarzı bir şey olur mu 100 tane magikarp var transfer etmeye kıyamıyorum ama boş yer de lazım. Zar zor topluyorum zaten ne yapsam bilemedim.

• Hic oyle bir emare gozukmuyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Yakın zamanda x2 event tarzı bir şey olur mu 100 tane magikarp var transfer etmeye kıyamıyorum ama boş yer de lazım. Zar zor topluyorum zaten ne yapsam bilemedim.

oyun açılalı 6 ay oldu 1 kere yaptılar oda yeni çıkarttıkları bir ülkede çko ilgi gördü diye.

bir çok kişi x2 event bekliyor böyle bir şeyin lafı dahi geçmediği halde bence tamamen gereksiz bir işlem bu tip uzatmalar sonrayı beklemeler bir süre sonra oyundan soğutma aşamasına gelir

boşverin x2 eventi basın hepsini kurtulun
  • Ben Nisanin 14 üne kadar büyük bir event beklemiyorum o zaman paskalya var yumurtalarla ilgili birseyler olabilir belki gene inhibitör verir

• 
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.