Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canpark Avm'de pokemon istilası vardı. 3 tane pikachu aldım. Birde şey diyecektim. Ben tüm sezonları izlemedim ama Ash'in Pikachu'su evrim geçiriyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

Canpark Avm'de pokemon istilası vardı. 3 tane pikachu aldım. Birde şey diyecektim. Ben tüm sezonları izlemedim ama Ash'in Pikachu'su evrim geçiriyor mu?

hayır geçirmiyor.

17. sezonda (16tıda olabilir) bir bölümde pikaçu neden evrim geçirmiyor diye sorduğunda pikaçu evrimleşmek istemiyor böyle mutlu gibisinden bir konuşma geçiyor aralarında.

zaten pikaçu olurda raichu olursa çok itici olur
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    O zaman ilk yakaladığım Pikachu değil de bir sonraki yakaladığımı evrimleştireyim. İşin kötüsü ilk yakaladığım pikachu şuan cp'si en yüksek. Neyse artık benim amacım koleksiyon zaten.

• quote:

O zaman ilk yakaladığım Pikachu değil de bir sonraki yakaladığımı evrimleştireyim. İşin kötüsü ilk yakaladığım pikachu şuan cp'si en yüksek. Neyse artık benim amacım koleksiyon zaten.

o hastalık bende de var ya oyuna ilk pikaçuyu ile başlamıştım ve saklıyordum diğer hesapta oyuna pikaçuyla başlamak ayrı bi zevkti benim için :D
  • 51 sürümünü kullanan var mı? Bende çalışmıyor

Edit
    Silip kurunca çalıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklord Sauron -- 29 Aralık 2016; 23:50:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gen2 de blissey çok can sıkacak belli. Bizim burdaki fake gps ci bir eleman 3 tane Chansey koyuyor gyme zor indiriyorum yani süre bitimiyle neredeyse kafa kafaya oluyor. O sebeple blissey i düşünemiyorum. Bi antisi olur elbet bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Canpark Avm'de pokemon istilası vardı. 3 tane pikachu aldım. Birde şey diyecektim. Ben tüm sezonları izlemedim ama Ash'in Pikachu'su evrim geçiriyor mu?

hayır geçirmiyor.

17. sezonda (16tıda olabilir) bir bölümde pikaçu neden evrim geçirmiyor diye sorduğunda pikaçu evrimleşmek istemiyor böyle mutlu gibisinden bir konuşma geçiyor aralarında.

zaten pikaçu olurda raichu olursa çok itici olur

İlk sezonda bile Lt. Surge'ün Raichusu Ash'in Pikachuyu al aşağı edince Pikachu evrimleşmek istememişti. Ash de zorlamamıştı ki hala zorlamadı. Bence zorlamasın da Raichu'yu severim ama bir Pikachu değil sevimlilik olarak.

@Riobolt Blissey için Fight type gerecek mecbur.

• JOHTO BEBEK POKEMON OLAYI NEDİR ARKADAŞLAR Bİ AYDINLATIN
  • POKESTOPLARDAN SON GÜNLERDE 1 İNCABUS ÇIKIYOR ONUNLADA 2. BİR YUMURTA PATLATIYORUM. BAŞKA BİR ŞEY İÇİN Mİ KULLANMALIYIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

JOHTO BEBEK POKEMON OLAYI NEDİR ARKADAŞLAR Bİ AYDINLATIN

2. Jenerasyondaki bebek pokeler yumurtadan çıkıyor olayı bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

quote:

Orijinalden alıntı: classlord

JOHTO BEBEK POKEMON OLAYI NEDİR ARKADAŞLAR Bİ AYDINLATIN

2. Jenerasyondaki bebek pokeler yumurtadan çıkıyor olayı bu.

EYVALLAH

• Sonuna yakaladım pembişi.
  • Arkadaşlar yoğun kar yağışı nedeniyle bugün fazla uzaklara açılamadım. Tamda yeni nest göçünün olduğu gün.

Ankaradaki bildiğiniz yeni nestleri paylaşır mısınız? Bahçelievler metrosu golden nesti olmuş, geçen ay bulbasaurdı.
  • Gymler mekandan mekana farklılık gösteriyor. Benim 6gymde duruyor :) Son 3:30 saat almama :)
  • Stay Away From Me S kullanıcısına yanıt
    https://thesilphroad.com/research
    Bu siteden bakabilirsin.(Nest atlas)
    Bu sefer Ankaradaki nestler berbat:(

• MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    İstanbuldaysan elektrikler kesildi diye bende ciktim pokemon go oynamaya 4 tane indirip geldim benim gibi yapan olmustur belki yağmur dinlemeden

• Bende çıktım tam gidiyordum 8 seviye birini indirmeye. Bir baktım başkası indiriyor eve geri döndüm :)
  • Büyük gün geldi günaydın dostlar.
  • Baskan pokemap yeni versiyon gelmis link atar misin ? Acilmiyor uygulama.

Pokemap sitesinden degilde digerinden link lazim.Indirilmiyor kendi sitesinden sana zahmet

@OLIVERA
  • http://pokemapgo.xyz/#download

Hocam yeni sürümü buradan indirebilirsiniz de açılmıyor şu an, 2 saate düzelir diye açıklama yapmışlar twitter adresinden. Patlayacak günü buldu bunlar da.
  • 
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.