Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada nestler değişmiş, yakınınızda bildiğiniz nest varsa gidip bakın hangi pokemona sıra gelmiş diye :D
  • racazined R kullanıcısına yanıt
    Taktik varmi baskan ben togepiyle magmarin küçüğünü çikartabildim,hangi inhibitoru kullandin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

Bu arada nestler değişmiş, yakınınızda bildiğiniz nest varsa gidip bakın hangi pokemona sıra gelmiş diye :D

Bugun bizim isyerinin orda ki parkta elektrobuz vardi.Surusuyle topladim 16xx 14xx 12xx 10xx 11xx vs.Wonder dustu 1 tane yakaladim hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

Bu arada nestler değişmiş, yakınınızda bildiğiniz nest varsa gidip bakın hangi pokemona sıra gelmiş diye :D

Ne zaman değişti? 18:00e kadar takılıyordum bölgelerimde.
  • sayfayı hangi kafayla kapattıklarını merak ediyorum fakat acılmasına sevindim tekrar.

sanırım oyunu oynamayıp burda boş yapanlara biraz fazla ağır konuştuk
  • dedecimmm kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok hocam, egg incubator~, 1 kullanımlık olan, bir de coinlerle aldığım var. Allah ne verdiyse yardırıyorum

• Yav iv 70 olmayaydi iyiydi. Neyse buna da sukur oturdugumuz yerden bulduk :)

Pokémon GO [ANA KONU]
  • Çensinin ivsinin önemi yok zaten savaş için uygun bi poke değil önemli olan pokedexte açmak ben hala bulamadım.

Yüksek hpsi nedeniyle gymde süre uzatıyor o kadar. Redditte 10 tane çensiden oluşan gym görmüştüm ne kadarda indirdiler acaba, tabi bide çensiler varken yükseltmesi var o gymi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Çensinin ivsinin önemi yok zaten savaş için uygun bi poke değil önemli olan pokedexte açmak ben hala bulamadım.

Yüksek hpsi nedeniyle gymde süre uzatıyor o kadar. Redditte 10 tane çensiden oluşan gym görmüştüm ne kadarda indirdiler acaba, tabi bide çensiler varken yükseltmesi var o gymi.

98 iv'li var bende benimde aklıma geldi 10. seviye yapmak 400 hpyi geçmişti galiba bendeki snorlax'tan 3 kat fazla sürüyo diye biliyorum ölmesi

• Dusunsenize 360 hp sıkılıp kacan cok olur gibime geliyor :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah.
  • Eğer düzgün atak pokemonlar kullanmazsanız chansey indirmeden süre bitiyor, bizzat başıma geldi
  • Ben de ona guveniyorum. :-)
    bir de sure biterse kazanan chansey mi oluyordu :-)

• Bir de o kadar yumurta kirdim ama daha hic bebek pokemon cikmadi ve dolayisiyla da pokedex genişlemedi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

Ben de ona guveniyorum. :-)
    bir de sure biterse kazanan chansey mi oluyordu :-)

Sure biterse saldiran taraf kaybeder.

• Az önce 26. denememde (2,5,10 km) Magby'i 10km yumurta kırarak buldum. Kraby çıkmıştı 5 km yürümüşüm ve yumurtayı kırmama 100m kalmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mthnrdm

Ankarada Snorlax,Dragonite çıkan yerler var mı ya kaç gündür gezmediğim yer kalmadı yok arkadaş hiçbir yerde

Bana dragonit sadece bir kez demetevlerde denk geldi onuda yakalayamadım. Gençlik parkında da 650 cp lik snorlax yakaladım. Onun dışında hiç denk gelmedi. 22 leveldeyim

• Ulan millet kafayı yemiş.. 12 gym e pokemon bırakmıştım.. şuan kalan 4.. koyduklarımın 9-10 tanesi zor düşecek gymlerdi.. ya hile coştu gene.. ya da millet soguk demeden taarruza geçti.
  • bebek pokemon yakalamadığım gibi buradaki ekran görüntüleri olmasa onlarıda görmeyeceğim, güvercin, yarasa, balık dışında birşey yakaladığım da yok
  • arkadaşlar burda yasakmı bilmiyorum fakat yine burdan bir arkadaştan zamanında elimdeki 100 küsür tl'lik steam kodunu verip 28 level hesap almıstım 30 olmaya sekeri hazır.

aldığım günden beri yatıyor elimde mavi takım isim değiştirme var gmail'e kayıtlı ve temiz gmail sadece pokemonda kullanıldı sanırım alan ve item kapasitesi arttırılmıstı hatırlamıyorum baya dragonite ve snorlax var içersinde sağlam hesap içinde lucy egg'de var biraz

fake gps veya hile kullanılmadı ve zatten hesaba girdiğinizde anlaşılıyor tüm pokemonlar genelde hep izmir'de bir köy'de yakalanmış aldığım fiyattan bırakıcam takas sistemi için aldım aylar oldu tık yok en azından yumurta kırıcı vs. alıyım satılırsa hesap.

hesaptaki pokemon bolluğunun sebebi o zamanlar pokefinder gibi uygulamaların çok olmasıydı.
  • 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.