Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onix i anlarım da o cp ne abi bi el atın bari 1200 civarı olsun şu pokemon.
  • Onix 'in gücü normal midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onix'i muhtemel stelix evrimi için düşük tutuyorlar diye düşünüyorum.

Tamam wonder değil ama o kadarda ezik değil.ne olursa olsun sağlam buff gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

Onix 'in gücü normal midir?

Değil, en azından Magmarla benzer cplerde olması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

20 levelim hocam düşük cp li çıkıyor venasaour yaptım bi de raichu yaptım ama bana mısın demiyor

Bu levelleri hızlı geçmeye bak ilerde yüksek cpli pokemonlarla karşılaşacaksın, mesela ben o kadar Golduck yaptım ama en yüksek cpli golduckımı topla yakaladım aynı şekilde Blastoisde öyle, hızlı kasmanın yolu da bol bol pidgey yakalayıp lucky eggle evolve etmek.
  • Eskiden hiç almazdım yüksek cpli Pidgey, Caterpieleri,Widdleları.

Şimdi çoğu zaman great atıyorum. Hem tek topta alıyorum ve top israfını önlüyorum. Hem de dediğiniz gibi çok hızlı xp kasılıyor..
  • GökŞah kullanıcısına yanıt
    Merak etme 28 de de çok fark etmeyecek
  • quote:

maymun kedi ratata pidgey görmekten canım çıktı hocam ya

Onları hep göreceksin 12 şekerle evolve edildiği için topları pidgeye harca.
    20 levelde karşına çıkan dragonite 1200 cpken 30 levelde karşına çıkan 2800 olacak o yüzden bol bol pidgey, 50 şekerle evolve edilen kediyi maynunu boşver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Bağdat Cadde'sinde bazı yerlerde bir anda 4-5 Pidgey beliriyor. Bayram ediyorum.. 2 saatte ortalama 30-35 Pidgey yakalıyorum çok iyi oluyor lucky egglerim için :)
  • Bu oyun harikaydı o kadar bağımlısı olmuştum ki sürekli oynuyordum 20lw kadar kastım sonra benim arkadaşım başladı direk hileyle beni geçti sinir oldum bıraktım. Hileyle sarmıyor. Oturduğun yerden pokemon toplamanın bir anlamı yok. Öyle bırakmıştım oyunu ama demek ki geri başlamam gerekiyor.
  • Gökşah 70 adet evolve yapabileceğin zaman kullan. Örnek veriyorum şuan 70 tane Pidgey'in ve 800 Candy var mı?
  • Okay boys, we are back. Have fun

• We are the champion
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Okay boys, we are back. Have fun

Şarkı söyleyip uyutan pokemon dan geldi şapkalı pikachu geldi şekil değiştiren pokemon geldi
    hocam ne deyim bu yılbaşı etkinliğine iyiymiş baya hemde 18 çok az kaldı bitmek üzere yakında 19 level olcak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

quote:

maymun kedi ratata pidgey görmekten canım çıktı hocam ya

Onları hep göreceksin 12 şekerle evolve edildiği için topları pidgeye harca.
    20 levelde karşına çıkan dragonite 1200 cpken 30 levelde karşına çıkan 2800 olacak o yüzden bol bol pidgey, 50 şekerle evolve edilen kediyi maynunu boşver.

lucky egg leri ne zaman kullanayım hocam ne dersin

Biriktir 70 evolve bas lucky egg hepsini sırayla evrimleştir.

• Minikler tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Şarkı söyleyip uyutan pokemon dan geldi şapkalı pikachu geldi şekil değiştiren pokemon geldi
    hocam ne deyim bu yılbaşı etkinliğine iyiymiş baya hemde 18 çok az kaldı bitmek üzere yakında 19 level olcak

Eğlenmen çok güzel hocam, benim şahsi görüşüm ise oyun bidaki yaza kadar çok daha iyi olacaktır ve bidaki yaz eskisine yakın dercede popüler olacaktır. Bu soğukta kimse gezmeye cıkıyorum diye oynamaz pek. O yüzden ölü, muhtemelen developerlar bidaki yaz için çalışıyor

Edit: Birde arkadaşlar, oyun güncelleme alırsa ve ben görmediysem lütfen konuya çağırır mısınız. Ana mesaja not girdiğim için haberim olursa süper olur. Bazen farkında olmayabiliyorum ^^ teşekkürler ve mutlu seneler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 29 Aralık 2016; 19:28:01 >

• Hiç bebek düşüremedim, bugün 5 kmden tangela çıktı, 10 km var 6.5i bitti hava nedeniyle çatlatamıyorum yımırta.
  • Ankarada Snorlax,Dragonite çıkan yerler var mı ya kaç gündür gezmediğim yer kalmadı yok arkadaş hiçbir yerde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Eğlenmen çok güzel hocam, benim şahsi görüşüm ise oyun bidaki yaza kadar çok daha iyi olacaktır ve bidaki yaz eskisine yakın dercede popüler olacaktır. Bu soğukta kimse gezmeye cıkıyorum diye oynamaz pek. O yüzden ölü, muhtemelen developerlar bidaki yaz için çalışıyor

Edit: Birde arkadaşlar, oyun güncelleme alırsa ve ben görmediysem lütfen konuya çağırır mısınız. Ana mesaja not girdiğim için haberim olursa süper olur. Bazen farkında olmayabiliyorum ^^ teşekkürler ve mutlu seneler!

Bencede hocam neden çok geciktirdiler bu kadar anlamıyorum
    eskisi kadar popüler olamaz geri dönmek istemeyen sıkılmış insanlar var ama yinede oynarım ben

Hocam bir de bu jiroskop uygun olmayan telefonlar için oyunu ayarlamalar baya iyi olcak batarya Saver modülü bile kullanamıyoruz çok düz bir telefon pusulası bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 29 Aralık 2016; 19:41:08 >

• 
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.