Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LakeShow

http://pokemapgo.xyz/#download

Hocam yeni sürümü buradan indirebilirsiniz de açılmıyor şu an, 2 saate düzelir diye açıklama yapmışlar twitter adresinden. Patlayacak günü buldu bunlar da.

Tikliyorum ama islem yapmiyor.Olivera arkadasimoz farkli bi link vermisti ordan direk iniyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grimer, Onix, Kabuto, Omanyte, Dratini gibi pokemon ve evrimlerini aşırı nadir görüyorum :D

Bunlara ek olarak Gastly ve evrimleri de nadirleşti,

Pokedex tamamlamak için uğraşıyorum ama işim zor

Porygon da hiç görmedim
  • Ben Dratiniyi hergün 10 kere görüyorum da işte olduğumdan alamıyorum. Bostancıda çok çıkıyor. Porygonun yumurta dışında çıktığını görmedim ve duymadım..
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Alttaki android logosuna tıklayın hocam download 'a bastıktan sonra.

• delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Omantye ve grimer en son evrimlestirdiklerimdi benimde,dratiniyi ise sahilde bisiklet ile cok rahat toplamistim ama onuda 200 candy olup 700 küsür best dratini bulunca evrimlestirdim simdi 3250 ,iyiki erken evrimlestirmemisim diyorum gerisi rahat cikar

• Yoneticilere teşekkürler konuyu geri verdikleri için.
    Porygonu iskenderunda yakalamıştım sahilde gezerken. dragonite te antakyada st pierre kilisesine giderken bulmuştum.
    Ama inegolde yasıyorum ve burda çok zevk vermiyor bu oyun. boyuna rattata pidgey monkey. bursa merkeze gitmedikce ilginc pokemon denk gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: LakeShow

http://pokemapgo.xyz/#download

Hocam yeni sürümü buradan indirebilirsiniz de açılmıyor şu an, 2 saate düzelir diye açıklama yapmışlar twitter adresinden. Patlayacak günü buldu bunlar da.

Tikliyorum ama islem yapmiyor.Olivera arkadasimoz farkli bi link vermisti ordan direk iniyordu.

https://github.com/omkarmoghe/Pokemap/releases/download/v1.6.0/PokeMap_1.6.0.apk

Orjinal İndirme Adresi Bu Şimdi Denedim Sorunsuz İndirdi.

Not: Site'deki İndirme Adresiyle Aynıdır Site Araya Reklam vs. Sokuyor Yalnızca.

• Pokemon go' dan holiday celebration mesajı gelmiş.
  • Kanto pokemon event'i kaçta başlayacak bilgisi olan var mı?
  • Charmanderla 170 km yapmışım, 30 km sonra en sonunda charizardım olucak.

Hesapta bebek pokemonların çıkma şansı arttı ama 20 tane kırdıysam hep en dandik pokemonlar çıktı bebek pokemonu geçtim, düzgün bir şey çıksa razıyım ama venonat paras vs çıkıyor.
  • LakeShow L kullanıcısına yanıt
    Akşam üzeri başlıyor genelde saat farkından dolayı.

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, charizard evolve 'u için 55 candy i buddy ile yaptım. Power up için de yarısı kadar yürümüşümdür. Bugün event ile halledersiniz umarım siz de. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet 95 iv lik gyarados yapmayı başardım.birisi orjinal defans.diğeri orjinal atak.sırayla hp atak defans değerleri 13 -14-15.staminalar 15/15. daha önce 2 tane daha yapmıştım orjinal vuruşlara sahipti ama ikinci seviye olduğu için geriye attım.1650 lik orjian atak alakazam yaptım.ama dust basmıyorum bi daha yapacağım.kötü gelirse onu dustlayacağım.Dragonite iki tane yaptım.3. yü yapmak üzereyim.ama atak defans ful iken stamina 15/8 .sallantılı.
  • Dün normal kırıcı ile 5 km lik yumurta kırdım 91.1% iv li togepi çıktı. Normalde bana da hep dandik pokemonlar çıkıyordu. Togepiyi görünce bi mutlu oldum 10 km lik biriktiriyorum 4 adet oldu. 9 olunca hepsini koyacağım incubator'a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim son 2 5kmlik yumurtamdan Paras çıktı :( Togepi'nin T'sini dün çıkan Tangela'da gördüm sadece.
  • Incubator günde 1 kere mi veriyor?Bir türlü bebek pokemonu çıkmadı.
  • Etkinlik biter bitmez sileceğim oyunu bıktırmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 30 Aralık 2016; 13:22:12 >
  • 10 kmden ayrodaktil beklerken magby geldi, 5ten paras.
  • Bugün 5 den bütün arkadaşlara Paras çıkıyor. Dünya paras günü galiba
  • 5 'den pichu çıktı, 3 günde ikinci.
  • 
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.