Şimdi Ara

Podolski'ye 20 Milyon Euro!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Bild, gece TSİ 01:30'da Podolski'nin en yakın olduğu gazeteci Vim Vomland imzasıyla yıllık 9 milyon ve 20 milyon bonservis haberini girdi.

Vim Vomland eğer bu haberi yazdıysa kesine yakın doğrudur. Bild'in transfer haberlerinde doğru çıkmama payı çok düşüktür."

Kaynak: Hüseyin Özkök

Podolski'ye 20 Milyon Euro!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooiken -- 28 Aralık 2016; 15:13:22 >

• Saygılı bir şekilde satalım. Sezai videosu koymayın beyler Podolski bu.
  • Havalimanına kadar sırtımda taşıyabilirim.
  • 20m çok iyi bir para bence satılmalı diyeceğim ama gelen parayı da bizimkilerin verimli kullanmayacağı kesin. Sabriye zam yapılır, 2-3 tane de yine anadolu topçularına 4m veririz biter para.
  • Cope gider artik 20 milyon
  • 20 değil 10 bile çok iyi para 32 yaşında bir futbolcu için . Sneijdere de böyle bir para varsa 10+ onunda hemen satsınlar..

Bizim ülkenin yapmayı bilmediği tekşey değeri veya üstü verilen oyuncunun satılmaması. iki sene sonra 0 paraya gitmesinden şimdi iyidir. Podoslkide Sneijderde bu klübe 2 senede 10m€ para kazandıramazlar. Ancak onlar satıp ortalama 20m€ bir gelir elde edersen o paraya akıllı hamlelerle onların boşluğunu rahatlıkla doldurabilirsin..

Tabiki bizim yönetim gider ne kadar çöp Türk varsa toplar öyle debir gerçek var.
  • Tldir o rakamlar çok fazla şeyapmayın
  • yuhh çok iyi para delirmişmi bunlar :D
  • Gitmek istemiyorum, burda mutluyum derse ne olacak?

Edit: Az önce açıklama yapıldı, teklif doğrulandı ancak 20M yalanlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ǤЅ -- 28 Aralık 2016; 16:43:16 >
  • Acil yönetim değişmeli 20 milyonu bunlar kullanmamalı.
  • Podolski'nin şuan sadece son vuruşları var. Ne adam geçmesi var ne duvar olması var kanat oyuncusu gibi değil merkez pivot adam gibi oynuyor. Onun yerine o paraya o işin adamını alabiliriz. Şuan 7 milyon euro üstü her türlü satılması lazım.
  • Eğer transfer olursa olacakları söyleyeyim.

1-Ünay Aysal kulübü batırdı biz düzelttik saçmalığı gelecek.
    2-Bu kadar para verilmesi Çin sektörünün enayliği ama bunlar biz o kadara okuttuk diye koyunların beynini yıkayacak.
    3-Gelen para ile gitmesi şart oğlu şart olan Sabri gibi adamların sözleşmesi zamlı uzatılacak.
    3-Gelen para ile Diarra , Dzeko , Huntelaar gibi isimlerle ilgileniyoruz açıklamaları gelecek.
    4-Son olarak yazılan çizilen isimler yerine 5milyon euro , 6milyon euro gibi rakamlara Ahmet Çalık,Serdar Gürler gibi Anadolu çöpleri alınacak.
    5-Son kapanış olarak haber kanalına çıkıp Finansal Fair uygulaması vardı mecburduk ona göre hareket etmeliyiz saçmalığı.
    6-Yine hüsran saçmalığı o kadar adam aldık yine Sabri oynuyor saçmalığı.

Siz bunları destekliyorsunuz. Bilin istedim.
  • Levent Nazifoğlu doğruladı az evvel teklif olduğunu. Oyuncuya bağlı bu transfer dedi. İkinci cümlesi şu oldu Ahmet Çalıkla ilgileniyoruz. Nerde çer çöp var toplayın. Yabancı sınırı kalktı hala anadoludan topçu almaya çalışıyorlar. Serdar Aziz işte en yakın örnek elimizde patladı.
  • 9m deniyor.
  • Levent Nazifoğlu doğruladı fakat 20m€ ya sevinmeyin derim
    Şimdi podolski den 20m€ alıp.Ahmet Çalığa 5m€ veririz.Sonuçta cavcavın kulüp,adam tecrübeli.Buldu keriz kulübü ve başkanı kakalamasını iyi bilir.
    Zerre umrumda değil.Umarım satılmaz.
  • ula sabri ne etti size

adamlar sabri kalacak korkusundan podolski'nin satışına tereddüt ile yaklaşıyor.
  • Oluuum gitmesin lan
  • Satilsin para da harcanmasin en guzeli

20 m avro da harcasan 5 m de harcasan takim arasinda ucurum olmucak

Transfer yapmayi ve kurulsal bir takim olmayi beceremiyoruz cunku
  • gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Sen Ahmet Çalık'ın nesini beğendin bu kadar savunuyorsun ? Adamda gelecek olsa zaten Galatasaray'dan önce Avrupa kulüpleri alırdı Man City'nin Enes Ünal'ı aldığı gibi.

Madem geleceğe yatırım koy Koray Günter gibi çocuklar oynasın. Var mı alt yapıda ? Yok. Çünkü genç oyuncuya gösterecek sabır yok bu memlekette.

Geleceğe yatırım yapıyorum diyorsan ilk önce bir planın olacak, o plan değişmeden yıllarca işlenecek. Alt yapını bu plana göre şekillendireceksin , oyuncuları plana uygun yetiştireceksin ki alt yapıdan alıp koyduğun oyuncu tak diye uyum gösterecek. Geleceğe yatırım planlamayla olur böyle genç oyuncu diye transfer edilerek değil.

İskeleti tecrübesiz gençlerden oluşturursan eline hiçbir şey geçmez. Misal Fatih Terim takımın başındayken Tomas ujfalusi gibi bir adam vardı. Şimdi onun gibi bir adam var mı? Yok. Napacaksın Ahmet Çalık ile Hakan Balta'yı mı oynatacaksın ? O defans ile anca orta sıralara oynarsın.

Transfere gelince gereksiz bir hamle olur , 1-2 milyon bonservisle gelecek ve adam akıllı hak ettiği miktar maaş alacaksa alsınlar ama Serdar Aziz gibi gidip 4Milyon verir bu yönetim.

• Podolski'yi satabilirler ama onun yerine düzgün birini alabilecekler mi? Top ceza sahası çevresinde Podolski'nin ayağına geldiği zaman heyecanlanıyoruz böyle bir futbolcu daha bulabilirler mi? Ben hiç sanmıyorum, Ahmet Çalık'la ilgileniyormuşuz ben izlemedim iyi defans olabilir ama bizim savunmaya liderlik edecek yıldız bir stoper almamız gerekiyor yoksa (İlhan Cavcav 5 milyon euro istiyormuş) o parayı vereceğine altyapıdan futbolcu koysunlar daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 28 Aralık 2016; 20:15:32 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.