Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Hayırlı uğurlu kullanırsın umarım. Kasma donma çökme durma hiç bi sıkıntısı yok. Güneş altında üzer ancak kimsenin güneş altında oyun internet kullandığını görmedim  

Alıntıları Göster

eminim öyledir hocam zira emsallerine göre çok dolu bi telefon

• Arif Efendi kullanıcısına yanıt

Gule gule kullanin,kuponu nerden temin ettiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poco x3 serisinin sesi harika gercekten film izlerken sesi son ses yapmaya bile gerek olmuyor, ses hem cok yuksek hem net.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byilmaz58 kullanıcısına yanıt
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

X3 pro 104 mah yemiş beklemede

Poco X3 Pro [ANA KONU]

NFC 10 mah yemiş şaka gibi Poco X3 Pro [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 11 Temmuz 2021; 12:33:24 >

• bha41 kullanıcısına yanıt

teşekkürler, hocam kupondan kastım;

https://www.hepsiburada.com/staticpage/336675872498754

• Cidden enteresan bir durum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byilmaz58

Cidden enteresan bir durum.

Donanımın harici yada dahili olduğunu çözebilsek keşke. Qualcommda açıklamamışki sitesinde. Anasını satıyım başka 860 lı telefonda yokki mukayese etsek.

• Arif Efendi kullanıcısına yanıt

Anladim hocam,tesekkurler.

• Çok cahilce bir soruyla geldim; kutudan çıkarken ekran üstünde bir koruma var sanki. O koruma çıkartılması gereken bir jelatin mi yoksa ekran koruyucu mu? Poco X3 Pro [ANA KONU] Gorilla glass 6 varken böyle bir koruyucu yapıştırmazlar, jelatindir diye düşündüm ama çıkartmadan kullanıyorum hala :) Siz çıkarttınız mı?

• Bende çıkartamadım kutu içeriğinde ekran koruyucu telefona uygulanmış yazıypr

• Balliba kullanıcısına yanıt
    Ben çıkartmadım öyle kutudan çıkardığım gibi duruyor

• Balliba kullanıcısına yanıt

Tempered ekran koruyuculara göre daha az dayanıklı oluyor fabrika çıkışı uygulanan filmler ama yine de deforme olana kadar kullanılabilir.

• Android 11 ile Pixel telefonlara çıkan Double Tap Gestures telefonun arka kısmına parmagınızla dokunuslar yaparak çeşitli atadıgınız kısayolları çalıştırabilen bir özelliktir. Bir developer tarafından diğer cihazlara portlanmıştır. Örnek vermek gerekirse telefon elinizde iken arka kapağa çift veya 3 kez tıkladığınızda atadıgınız bir komutu(ekranı kapatma, herhangi bir uygulamayı açma vb) çalıştırır.Uygulama dili ingilizcedir.

Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

İndirme bağlantısı : https://forum.xda-developers.com/attachments/taptap-0-10-1-beta-apk.5223757//

• Dayanamadım bugün Migros marketten 128gb olanı aldım. Aslında OLED ekrana alıştığım için gene OLED ekranlı telefon alacaktım ama şimdiye kadar kullandığım tüm OLED telefonlarda ekran yanığı çıktığı için vazgeçtim iyikide vazgeçmiş telefon şahane.

• Arkadaşlar bildirim ışığı yok telefonda ama epey de var diyor arkadaki Led mi acaba

• createman kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, ek ayarlardan bulabilirsiniz

• xxaEpxx kullanıcısına yanıt

gördüm açık ama ışık yanmıyor sanki bildirim veya mesaj geldiğinde ekran açılıyor bildirim gözüküyor kilit ekranında ışık olarak göremedim hiç

Onu da kilit ekranı yerinden kilit ekranını bildirimler için uyar kısmını kapatırsanız olur büyük ihtimalle

• xxaEpxx kullanıcısına yanıt

teşekkürler kapattım bakalım dediğiniz gibi ekranı uyar dediğimiz için ışık yanmıyor olabilir.

Rica ederim bende öyle çözdüm

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.