Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende Rapor vereyim, 8 Ay oldu henüz ne ekran ne de Cihaz ile ilgili bir sorun yaşamadım.

Umarım Mi9T gibi bunda da 2 Yıla yakın sorunsuz kullanırım....POCO F2 Pro [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendeki cihaz 14 ay oldu henüz bir sorun yok.

• xar34 kullanıcısına yanıt

Hocam benim de 2 yıla yaklaştı alalı. Baya da hor kullandım. Şarjda oyun da oynarım. Amoled yanığı olmadı sadece ekran artık biraz daha sarımtırak beyaz veriyor. Geçenlerde kardeşime redmi note 10 aldım. Onun panel de amoled. Yan yana koyunca bembeyaz duruyor note 10'un ekranı.

• mura2163 kullanıcısına yanıt

o benimde dikkatimi çekti note 10 daha bir beyaz görünüyor

• Bende 1.5 senedir kullanıyorum cihazı maşallah yağ gibi akıyor en ufak bir kasma yok amoled yanığı yok şarj soketinde prb yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende poco x3 pro, eşimde f2 pro var, f2 de uygulama kasası yok, araştırmalar apk lar sonuç vermedi. Çözüm var mı

• BILGILI B kullanıcısına yanıt

uygulama kasası nedir? mesela ben yukarı kaydırınca uygulamalar karşıma çıkıyor, çıkan menü kendi içinde ayrıca menülere de ayrılıyor. POCO başlatıcı kullanıyorum

• Soldan sağa çekince gelen uygulamalar, adımsayar ve daha farklı birçok şey. Bir nevi kısayollar ama farklı. F3 pro da var, eskiden f2 pro da vardı, şimdi google discovery var,

• POCO F2 Pro [ANA KONU]. Poco F3 pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 15 Nisan 2022; 23:9:7 >
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt

şuan miui eu 13 sürümü yüklü bende. ana ekran ayarları içerisinde yardımcı ekran kısmından değiştirilebiliyor.

• Eşimde ki global henüz 12.5.5 bu sürümde kalkmış,

• 13.0.2 güncelleme aldı, global sürüm kararlı, sizin bahsettiğiniz ana ekran ayarları içinde yardımcı ekran yok. Sanırım sizin f2 sürüm farklı, ülke romları özellikleri

• Google discover kalkması gerekli, uygulama kasası apklar indirsem de kursamda araçlarda olsada çalışmıyor global sürümde olmayabilir uyarısı yabancı sitelerde mevcut. Çözüm bulmuş olan arkadaşlar paylaşabilirseniz çok iyi olur

• Merhaba arkadaşlar, Yabancı forumlarda güncelleme gelenleri görüyorum. Poco f2 pro cihazıma miui 13 güncellemesi daha gelmedi. Güncelleme gelmeyen başka birileri de var mıdır?

Not: cihazıma IMEI atılmıştı bundan sorun olacağını sanmıyorum ama yine de merak ettim.

• Bana da gelmedi. Daha dağıtılmadı diye biliyorum ben.

• Bugün yurtiçi cihazıma geldi fakat yüklenmedi kapatıp açtım güncelleme geri çekildi maalesef

• Benim cihaza OTA üzerinden geldi. Aksamdan beri sorunsuz kullanıyorum. Global sürüm.

• Bize de yakında gelir o halde.

• Sabah geldi bana tekrar ama 11 den hiçbir farkı olmadı neden acaba

• Guncelleme bana da geldi. Cihazda baska bir Imei kayıtlı. Güncellesem imei ucar mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.