Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.402
Cevap
73
Favori
207.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önceki güncellemelerde bir sorun olmadı, olacağını sanmıyorum. Bende de aynı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Her guncellemeden sonra VoWifi geliyor. 1-2 gün sonra kullanamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı.

• bende şimdi kontrol ettim bana da geldi ama belki bir kaç gün sonra geri çekerler diye bekleyeceğim, zaten pek büyük fark yok diyorlar

• Yayınlananı çok zaman oldu diğer telefonlar için. Güncellemede sorun olacağını sanmıyorum.

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

Geri çektiler, dün akşam görünüyordu şuan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Bende bugün güncelledim 13.0.1 hiç bir değişiklik göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • H@$@N kullanıcısına yanıt

güncelleme bende hala görünüyor, bazen aramalarda sorun yaşıyorum, android 12'de twrp menü yok, acaba yeni versiyonu sıfırdan kurmanın yolu var mı? plaka sonrası sıfırdan rom atmamıştım, telefonu fabrika ayarlarına getirip kullanmaya başlamıştım

• musab63 kullanıcısına yanıt

Bende Dün Güncelleme yaptım, ( Kararlı Resmi Rom ,Türkiye Cihazı)

İlk gözüme çarpanlar, Parmak izi iyileşti,

Batarya Performansında kötü bir gözlemim olmadı..

• Hızlı Erişim menüsü geldi. Ayrıca kullanılmayan uygulamaların izinlerini otomatik olarak kaldırdı. Verilerini sildi. Pil tasarrufu için.Bildirim çubuğu tasarımı değişti. Sanal Ram geldi. İlk fark ettiklerim bunlar. Herhangi bir takılma yada yavaşlama olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vs-fb -- 25 Nisan 2022; 10:19:23 >
  • vs-fb kullanıcısına yanıt

Evet Ekstra Ram desteğini yazmayı unutmuşum.👍

6+2 Yazmakta Özelliklerde.

• vs-fb kullanıcısına yanıt

uygulamaların izinlerinin otomatik kalkması zaten vardı, ben şuan miui 12.5 kullanıyorum sanal ram var.

• Evet sanal Ram 12.5 de de varmış. Ben fark etmemişim. Izin kaldırmanın dışında verileri de dondurdu. Önceden var mıydı bilmiyorum.

• çok kötü bir haberim var, kamera uygulamasında 4k30fps olarak eis video çekebiliyorduk, artık 1080p30fps olarak değişmiş, ayarlardan açma kapatmayı kaldırmışlar kamera ana menüsüne simge olarak eklemişler, yeni güncelleme ile geriye gitmeyi resmen gözlerimle görmüş oldum. saçmalık resmen.

NOT: Google Cam ile hala 4k 60 fps eis video çekilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_demirci_53 -- 1 Mayıs 2022; 3:6:59 >
  • Benimkine baktım da hala istediğin ayarda çekebiliyor. 4 k da 30 yada 60, 8 k da da 60 çekebiliyor.

• cibril1 C kullanıcısına yanıt

Miui 13 yüklediğimde eğer Eis açarsak yani stabilizasyon açılırsa 1080p çözünürlüğe düşüyor

• Arkadaşlar yurtiçi garantili cihaz almıştım 12.ayda garantisi bitecek dün akşam itibariyle maalesef kronik sorun olan şarj almama prb basgosterdi.mi store a bıraksam garantiden tamir olurmu acaba bilgisi olan varmıdır?

• bocukler B kullanıcısına yanıt

kesinlikle yapmalılar

• erhanercan kullanıcısına yanıt

şaşılacak gibi bir durum, cihaz alıyorsunuz ve hala kendilerininmiş gibi performansı üzerinde istediklerini yapıyorlar, çinliler kapitalizmde amerikalılara ders verir vallahi

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.