Şimdi Ara

please check mei driver is installed

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Asus h97-pro anakart kullanıyorum bios sürümüm baya eski.Asusun kendi sitesinden bios update tool indiriyorum fakat uygulamayı başlatınca please check mei driver is installed diye bir hata ile karşılaşıyorum.Aygıt yöneticisinden kontrol ettiğimde İntel management engine yüklü olarak görünüyor.Bu biosu nasıl güncelleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Bios güncellemesini Windows üzerinden mi yapmaya çalışıyorsunuz?
  • TheArchaeologist kullanıcısına yanıt
    Evet siteden indirdiğim dosya içinde Meupdatetool adlı exe dosyasını çalıştırınca bu hatayı veriyor
  • Bios güncellemesini Windows üzerinden değil bios üzerinden yapın, aksi takdirde bios chipiniz brick olabilir, sorunu da muhtemelen bu yüzden yaşıyorsunuz.
    Fakat Asus sitesinde herhangi bir bios dosyası paylaşmamış.Bios update tool adı altında paylaştığı dosya var sadece o da dediğim sorunu yaşatıyor maalesef.Youtube vs videolardan da izlediğim kadarı ile bios bu tool ile güncelleniyor zannediyorum
  • Bu durumda driverbooster ile sürücü güncellemesi yapıp deneyin.
    İlginiz için teşekkür ederim tüm driverlarım güncel.Mei driverda en güncel sürüm olarak gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda06 -- 26 Mart 2020; 19:55:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.