Şimdi Ara

Playtstation 2 Sahibi Oldumm :)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sonunda bende ps2 sahibiyim :) yıllardır hayalini kurduğum ps2 fat kasayı dün almak nasip oldu :)

MGS Snake eater için aldığım konsol beni büyüledi diyebilirim :)

Birkaç soru olacaktı

harddisk girişi var eski 80 gb ide harddiski bağlasam ne almam gerek bağlamak için?

framework update i yapabiliyormuyum?

mesela dvd koydum fakat kırmızı ekran geliyor birde ps1 oyunları açmadı o kafamı karıştırdı

dual shock 1 ve 2 arasında pek fark varmı?

Deneyim olarak tavsiyeleriniz varsa başka severek dinleyebilrim teşekkürler:)

• quote:

Orijinalden alıntı: darksiderx

Merhaba arkadaşlar sonunda bende ps2 sahibiyim :) yıllardır hayalini kurduğum ps2 fat kasayı dün almak nasip oldu :)

Gule gule kullan

Birkaç soru olacaktı

harddisk girişi var eski 80 gb ide harddiski bağlasam ne almam gerek bağlamak için?

Network adapter bulman lazim. Birde icindeki cip onemli. On yukleme yapan bir hafişzasi olmasi lazimdi.

firmware update yapamiyorsun. Cip in yapilabilir ama elindeki update en son update olabilir.

mesela dvd koydum fakat kırmızı ekran geliyor birde ps1 oyunları açmadı o kafamı karıştırdı

PS1 oyunlarını açmaz. DVD okutmak bazen zor oluyor.

Titresim seviyesi biraz daha güçlü benim bildigim.

Benim suan memlekette duruyor. 80 lik hdd var. Hdd nin kotu yani bazi oyunları acamiyor. Cok oldu kullanmayali. COgu seyini hayal meyal hatirliyorum. POP serisi, God of WAR 1-2 oynanabilecek cok oyun var. Tekrar hayirli olsun güle güle kullan.

PS2 den oyun oynarken aldığım zevki PS3 ten hala alamadım. PS2 nin yeri farklıdır benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 24 Mayıs 2010; 15:19:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darksiderx

Merhaba arkadaşlar sonunda bende ps2 sahibiyim :) yıllardır hayalini kurduğum ps2 fat kasayı dün almak nasip oldu :)

Birkaç soru olacaktı

hayırlı olsun
    dvd koyduğunda kırmızı ekran geliyorsa dvd okumadığından kırmız ekran gelir
    dual shock 1 ve 2 pek fark yok
  • İçerisindeki çipe göre DVD film, Ps2 oyun ve Ps1 oyun çalıştırma sistemi farklı olabiliyor. Aradan çok uzun zaman geçtiği için şimdi tam olarak hatırlayamıyorum bazı çiplerde DVD film okutmak için 2 kez resete bas, 3 sn resete basılı tut vs. gibi kombinasyonlar vardı. Benim Ps2 de DMS4 Pro olduğu için hepsini direk olarak açıyor. O yüzden diğer çiplerde nasıldı hatırlayamadım. Ds1 ve Ds2 arasındaki tek fark hatırladığım kadarıyla Ds2 nin tuşlarının basınca duyarlı olmasıydı sanırım.
    Bu arada hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 24 Mayıs 2010; 15:44:20 >
  • anladım teşekkürler ama ps1 oyunu ilk açılışta oynattı entersan :):)

birde ps2 ye evimdeki ide hdd yi bağlamam için network adapteri yetermi yoksa başka bişey gerekirmi?
  • Network adaptor ve çipin dev mod desteklemesi gerekiyor DMS ve Matrix gibi çipler destekliyordu son çıkan Modbo çiplerde destekliyordu sanırım. Dev Mod desteklemeyen daha eski çiplerde de hdloader cd si üzerinden HDD tanıtılıyordu diye hatırlıyorum yanlışım olabilir. Çok uzun zaman geçti kullanan arkadaşlar varsa yardım edeceklerdir.
  • modeli ne ? 30004 olmasında
  • HAYIRLI OLSUN GULE GULE OYNA
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

modeli ne ? 30004 olmasında

5004 sanırım :) hep böyle ilkçıktığından beri istemiştim gerçe sora xbox 360 ım oldu şükür ama böyle hep hayal süsleyen bi cihaz oldu benim için :)

zack teşekkürler dostum

eyetoy camerası vardı yanında ama oyunu yok eyetoy ps3 teki eyepet gibi mi işe yarıyor :)

oyy bu ps2 beni çok heyecanlandırıyor gerçekten süper bir teknoloji gibi hissediyorum ama sanki çok geç kalmış gibi hissediyorum ama yinede oynamaya vakit geçirmeye değeceğini düşünüoyrum

• Geç kaldım falan diye düşünme.Güzel zaman geçirmeye bak.Güle güle kullan
  • bende geçen gün aldım. 2 orj dualshock2 50004 model 85 TL kutusunda aldım. 15 TL ye orijinal dvd kumandası bide memory card aldım. god of war'ın başından kalkamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.