D

Teğmen
31 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, gamertagımızı gururla gösterebilmemiz içinxbox live a bağlanmamız tek seçenek değilmi?yadaöyle değil mi? :):)
Merhaba arkadaşlar ps2 eyetoy kamera ile oynana bilen oyunlar hangileridir acaba?
Merhaba arkadaşlar sonunda bende ps2 sahibiyim :) yıllardır hayalini kurduğum ps2 fat kasayı dün almak nasip oldu :)

MGS Snake eater için aldığım konsol beni büyüledi diyebilirim :)

Birkaç soru olacaktı

harddisk girişi var eski 80 gb ide harddiski bağlasam ne almam gerek bağlamak için?

framework update i yapabiliyormuyum?

mesela dvd koydum fakat kırmızı ekran geliyor birde ps1 oyunları açmadı o kafamı karıştırdı

dual shock 1 ve 2 arasında pek fark varmı?

Deneyim olarak tavsiyeleriniz varsa başka severek dinleyebilrim teşekkürler:)
Arkadaşlar merhaba, XBOX arcade cihazımı ps3 fat ile takaslamak isteyenler var sizce ne yapmalıyım?:(:(
arkadaşlar vga kablo ucunu laptopuma bağladım fakat birtürlü görüntü çıkartamadım... bazı cihazlar 100 dolar civarında yapiyor dediler fakat
bunun ucuz bir alternatifi varmı?

teşekkürler
merhaba arkdaşlar 2 srum var birincsi

5.1 var ve vga lcd ekran kablom var fazla masraf çkarmadan xboxu nasıona bağlarm ve 2. soru

tatile veya başka yere götürdüğümde, xboxu laptopuma bağlayabilrmym?

100 doolarlk bi cihaz gerkeio gene daha ucuz yolu bilen varsa paylaşrsa sevnrm

teşkkrlr
Arkadaşlar sabahtan beri saçmalık ve ps reklamı yapmaktan başka iğrenç bir sunumu unutmadan sıkıntı veren bir program

sakallıyı 2005 ten teknotv hatırlıyorum diğerlerini hiçbirini bilmiyorm uyduruk bir oyuna milyonları peşinden sürükleyecek filan deniyor

açıkcası sinirmi bozdular xbox a zerre kadar paylaşım yapmıyorlar
arkadaşlar araştırıyorum fakat henüz bulamadım san andreas'ı x360 ta oynamayı istiyorum fakat bulamadım

xbox oyunu edinsem dvd5 çalıştırır mı x360 ta?

yardım edebilecek biri mesaj atarsa sevinirim pm olarak

teşekkürler
Evet arkadaşlar Yeni Jenerasyon oyunlar 2010 senesi oldu metro 2033, conviction, wake

bu oyunlardan sora 3k çoğaldımı sizce?

birkaç yerde Conviction sonrası patlama okudum geçmiş olsun gülme komşna diyorlar oyüzden korkarak gülüyorm

makinalar acaba gears of war 3 e kadar dayanırmı bilemem
Merhaba arkadaşlar bsc da alan wake trailerını gördüm.. ve düşündüm..

Türkiye gibi güçlü genç ve bilişime yatkın bir ırka karşın, ne cihaz ne de oyunları pazarlamaması Microsofttan daha çok ucu oyun geliştiricilerine dokunmuyormu dersiniz?

Misal baba oyunlar çıkınca güzel halkım nasıl konuşturuyor kendini oyun kalmıyor ps3 gow misal

ama bunların aynısı eminim ki!!

Alan WAKE!!!

gears of war 3!!

mass effect 3? belki

ve benzeri şekilde piyasaya sürse hem ms hemde ubisoft, remedy, ea vb firmalar manyak rant sağlamaz mı?

bugün bestbuy, electro world gibi ölü. .. seviciler 175 tllik fiyatlara satmaya utanırken 50$ yada € cindinden pazarlasa Live'ını satsa?

şahsen ben Conviction için xbox 360 aldım eminim ki birçok ex. olsun olmasn oyunları sevenler alır alaacak gibide.. zaten satışı olmayan bir cihazın onbinlerce örneği olması bu bir işaret

microsoft ta hernekadar güvenmesemde güvensizliğimi sürdürmesi kazanacak hiçbir şey yapmaması devlet dairelerimizde boy gösterip son kullanıcıya türkçe kaynak bile sağlamaması bu durumu devam ettiriyor.. bu kişisel düşüncemdir..
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 176
İkinci El Bölümü Mesajları: 54
Konularının görüntülenme sayısı: 12.523 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.