Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (4936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Caped 117 Crusader , Angry Toad , Venomstr Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil
5 sn
108.208
Cevap
261
Favori
3.967.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 49344935493649374938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ondan da büyüğü var hocam.

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Hatta bundan da büyüğü var ki bu son haliyle pc'de zevkle oynamaya başladım yıllar sonra:

BG3 kalite ve başarısını geçsinler. Yukarıdaki oyunlar her açıdan BG3'ü tokatlar geçer. Milletin old-school fantazisi ile başka fantezilerinin buluştuğu sıra tabanlı yandan hasarlı batı rpg'si olur en fazla. Yukarıdaki iki oyun hem satış olarak hem de oyuncu sayısı olarak ezip geçmiş BG3'ü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7ender kullanıcısına yanıt
    Hahahaha ikiside çöp:) oynayan sayısıyla olsaydı bu işler Cs go ve Dota alayını tokatlardı:)

Cp77 çıkışı ortada seneler sonra adam oldu, diğeri direk Film fanlarının ekmeğini yiyen bir oyun. Puanları ortada. İnsanların zevkleri metaya göre değil evet ama genele hitap ediyorsak metaya da bakılır aldığı ödüllerede. İkiside 0 çekti, git ağla

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Biri en azından oyunu çıkartı. İnsanları dolandırmayı başardı. Bizim hasan onu da başaramadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 12 Aralık 2023; 1:23:32 >
  • KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

Hasan’ın hesabı direkt Sony ile bence, halka inemedi daha [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Hortlak Fuat kullanıcısına yanıt

Ee tamam arkadaş da sayıya referans ettiği için attım. Rakamlarda BG3 bunların gerisindeyken kalite olarak da belli başlı noktalarda oldukça altında. Meta'ya bakma taraftarı değilim şahsen ben çünkü hep dediğim gibi eğer bir oyuna teknik eksiklerle yaklaşıp puanlar kırıp eleştireceksen: TLOU1 pc, Days Gone PS4, CB77 eski nesil vs. bu liste uzar gider; sen teknik sıkıntıları olan ve hatta çıktığında kontrolcü ile bile oynanamayan Elden Ring'e de aynı yakalşımı yapacaksın.

Meta skorunu sağlayan kişiler bizler gibi insanlar. Biz bile hatta aklımızı ve nüfusumuzu kullanarak ForumDH olarak Meta'da yer alabiliriz. Bu kadar basit. Bu incelemeleri yapanlar bir devlete ya da ciddi bir şeye bağlı bir organizasyon bile değillerken bu kişilerin tamamen subjektif olan konuda ölçü veya standart belirleme hakları yoktur.

Ne zaman Rockstar Games oyunu dahil, çıkıp eleştri yaparlar yanlışa yanlış eksiğe eksik derler o zaman dikkate alınacak bir kriter olabilir. Yoksa dediğim gibi tonlarca oyuna teknik sıkıntıları yüzünden kriter olarak alıp yaklaşabiliyorsan BG3'e de Elden Ring'e de ve daha nicesine yaklaşmak zorundasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ender -- 12 Aralık 2023; 1:28:26 >

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bu olay çok saçmaydı. Hideo ve sony devamlı iletişim içindedir. Sony’nin gerçekleri bildiğini düşünüyorum ama düzmece şekilde oyunun pazarlanmasına hiç ses çıkartmadı.

• Eveeet, Twitter PS fanboyları PS sunumları için benim gördüğüm dördüncü copiumu piyasaya sürmüş. İlk üçü:

- Sony artık oyunlarını çıkarmaya yakın duyuru yapıyor

- Sony Activision yüzünden sunum yapmıyor

- Sony 2023 sonuna doğru bir sunum daha yapacak.

Şimdi dördüncü copium da Sony PS5 Pro için sunum yapmıyor, Ps5 Pro ile birlikte sağlam sunum gelecek olmuş [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]  -ecek -acak geyming diye Xbox fanboylarıyla dalga geçiyorduk, şimdi Sony tayfanın geldiği hale bak

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt

Mesele sevmemek değil ki , hitap etmemesi gayet doğal

Ama oyuna çöp atmak problem bence

• Cheryl Mason kullanıcısına yanıt
    Forza , uçak uçurma ve age of empires gibi oyunlar genele hitap etmeyen oyunlardır. Bundan böyle bu oyunlar çöptür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Mesele sevmemek değil ki , hitap etmemesi gayet doğal

Ama oyuna çöp atmak problem bence

Bu konu toksik, herşey mümkün ve normal. O eşiği çok önce aştık. Herkesin el ele getirdiği nokta bu konuyu.

• 7ender kullanıcısına yanıt

Bunların ikisi de çöplük oğlu çöplük;

Hogwarts dediğin boşluk varoluşunu salyalı potterheadlere borçlu aynı içeriği başka bir temaya koy kimse yüzüne bakmaz.

CP2077 den hiç bahsetmeyelim adamlar aleni dolandırıcı, verdikleri hiçbir sözü yerine getirmediler.

Bunlar BG3'ün ancak getir götürünü yapar.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt

DAYI ZAR ATTIM 20 GELDİ DEDiGİN ŞEY YÜZDE 100 DOGRU

• https://www.hobbyconsolas.com/noticias/gta-6-crea-principalmente-ps5-no-pc-extrabajador-1348480

PS5, GTA VI'nın temel geliştirme platformudur geliştirme aşamasında çalışan yapımcıyla konuşmuşlar gösterilen trailer ps5 üzerinden gösterilmiş belliki

CP 2077'nin vaatleri de unutuldu. Sanki v2.0 ve v2.1'le vaatlerini yerine getirmişler gibi övgü yağmuruna tutuyorlar[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Gerçi teknik anlamda PC sürümünün hakkını vermek lazım. İlk çıkış gününde bile CPU ve RTX kartlardaki GPU performansı baya iyidi. Sorunsuz oynamıştım.

Oyunu olduğu haliyle kabul edince, nispeten derli toplu ve kaliteli bir iş yapmışlardı. Zortfield'la bu noktada ayrılıyor[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 12 Aralık 2023; 13:28:8 >
  • Anlık baldur's gate oyuncuları.

• Castle Bravo kullanıcısına yanıt

CP2077 mevcut hali ile gayet ortalama üstü keyifli bir oyun ama bize vaad edilen BG3 tadında bir keşif ve rol yapma deneyimiydi, ortaya çıkan ise aksiyon macera oyunu.

Balık hafızalıyız malum.

• asko56 kullanıcısına yanıt

Aşko, o bayıla oynadığın tüm oyunların arka planında da zar atılıyor :) Sen görmüyorsun ama olan bu; kaç darbe vurduğun, ne kadarını ıskaladığın vs. tamamı matematik ile belirleniyor üzgünüm.

Bu kadar matematiksizlik iyi değil..

• GT_55 kullanıcısına yanıt

Dostum sence GoW oynarken moblara ne kadar hasar vurduğun nasıl hesaplanıyor? Ben söyleyeyim, benzer yöntemlerle.. Sen görmüyorsun ama arkada bir zar atılıyor senin adına, hatta rakip adına.

Dayı sen ne diyon ben ayıla bayıla baldurs gate 3 oynadım bitirdim orda yaptıgım espiriyi anlamıyorsan sende sorun var kusura bakma.

Ee ama ikisi arasında en son sırada olan satış olarak ayı sevmece simulasyon oluyor...

Satış rakamlarının bir önemi yok mu o zaman? Yoksa burada neden 7*24 satış rakamı övücülüğü yapıyorsunuz ki PlayStation adına? (Tam size demiyorum hocam bu kısmı)

• 
Sayfa: önceki 49344935493649374938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.