Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ylcnylmz

Çok önemli bir fark yok diye biliyorum yanılmıyorsan kablo bağlantısıyla alakalı bir fark bulunuyordu bence o kadar farka değmez sonuçta bir çığır açılmadı vr2 de. 2. El uygun fiyetlı ise kesinlikle tercih edin hocam kimi alıp kullanamıyor bulantı baş dönmesi oluyor az tullanılmış tertemiz sıfır gibi ürünü uygun fiyata alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Sağol hocam aldım cihazları. Bi heves ettik ama ciddi baş dönmesi ve mide bulantısı oldu. Umarım geçer.

Ps4 slim sıfır. 500 gb. 1850 TL
    Ps vr versiyon 2. İki adet 2.el move. Bir adet ikinci el aim. Vr kamera + resident evil ve zero hour 2300 TL
    Toplamda 4150 verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PAN-TURK kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, güzel fiyata almışsınız

baş dönmesi ve mide bulantısını hepimiz yaşadık, alışana kadar 30 dk lık periyodlar halinde oynamanız alışmanızı kolaylaştıracaktır,

aim almanız çok iyi olmuş far point, firewall, bravo team gibi oyunlar aim ile büyük tad verecektir size...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa D6

Hocam hayırlı olsun, güzel fiyata almışsınız

baş dönmesi ve mide bulantısını hepimiz yaşadık, alışana kadar 30 dk lık periyodlar halinde oynamanız alışmanızı kolaylaştıracaktır,

aim almanız çok iyi olmuş far point, firewall, bravo team gibi oyunlar aim ile büyük tad verecektir size...
    İnşallah geçer. Ciddi mide bulantısı oluyor. Yarım saat falan oynayıp bıraktım. Bakalım zamanla düzelecek mi

hocam uzay tarzı oyunlar bazen bende de mide bulantısı yapıyor ama futbol, headmaster, arizona sunshine ve bravo team tarzı oyunları açıkcası 4-5 saat kesintisiz grup ile oynamışlığımız bulunmakta, mesela everest oyununu manzarayı seyretmek için uzun süre kesintisiz oynadım sorun yaşamadım,
    umarım erken alışırsınız :)
  • quote:

hocam uzay tarzı oyunlar bazen bende de mide bulantısı yapıyor ama futbol, headmaster, arizona sunshine ve bravo team tarzı oyunları açıkcası 4-5 saat kesintisiz grup ile oynamışlığımız bulunmakta, mesela everest oyununu manzarayı seyretmek için uzun süre kesintisiz oynadım sorun yaşamadım,
    umarım erken alışırsınız :)
    Teşekkürler hocam bilgiler için

• Arkadaşlar tekrar selam.
    Ps vr ile littlstar isimli uygulamayı indirdim 360 video için ancak çözünürlük resmen çamur gibi. Bu çözünürlüğü nasıl ayarlayabiliyoruz acaba ? Ps çıkış çözümürlüğü 1080p olarak ayarladım ama videolar hala aynı leş gibi.

Vr da maalesef 1080p görüntü alamıyorsun aynı sorun bende de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAN-TURK

Arkadaşlar tekrar selam.
    Ps vr ile littlstar isimli uygulamayı indirdim 360 video için ancak çözünürlük resmen çamur gibi. Bu çözünürlüğü nasıl ayarlayabiliyoruz acaba ? Ps çıkış çözümürlüğü 1080p olarak ayarladım ama videolar hala aynı leş gibi.
    littlestar, premium üyelik olmadığında hala kısıtlı video mu izlettiriyor?
  • quote:

Vr da maalesef 1080p görüntü alamıyorsun aynı sorun bende de var
    Hocam gözlüğün çözünürlüğü 1080 diyolar ama o nasıl olacak ?
    Bence bizim bilmediğimiz bişeyler var. Oyunlarda falan da leş gibi bi çözünürlük var. Oculus 2k çözünürlük veriyo diyolar. Eğer ps vr gerçekten böyleyse, oculusun ve viveın yanında beş para etmez bi cihaz oluyor.

Youtubedan falan da açtım 360 video ama orada da aynı leş çözünürlük

• quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

littlestar, premium üyelik olmadığında hala kısıtlı video mu izlettiriyor?

Alıntıları Göster
    Hocam 10-12 tane video var. Premium olayı sanırım stream için kullanılıyor.

konuyu bende bir araştırayım eğer 1080p görüntü veriyorsa bir yerde hata yapıyoruz demektir.
    Bende, kütüphanemdeki videoları 2dk oynattıktan sonra kesiyor.
  • Superhot VR  
    tr psn  
    pri hak  
    35lira

Angry Birds VR: Isle of Pigs
    us psn
    sec hak
    15lira

• Pek bahsi geçmiyor bu ortamlarda fakat "Creed rise of glory" cidden güzel bir box oyunu. Ring ve dövüş hissini gayet güzel veriyor, dondurma külahına benzeyen tuhaf aparattan iki tane varsa ve vr gözlüğün kablosuna basmamayı başarabilecekseniz (kabloyu tavanda tutacak bir kanca düşünmeye başladım ) ciddi kalori yakan, su gibi terleten bir simülasyon. Ring dışında fitness salonuda var, vr olayı ile güzel efor harcatacak sportif faaliyet arayanlara tavsiye ederim.

• motorstorm_x M kullanıcısına yanıt
    haftasonları vazgeçemediğim VR oyunlarımdan bir tanesi, hakikatten de vuruş hissini çok iyi yansıtmışlar. Kablo olayı olmasa tam ring havasında geçecek ama elden gelen de birşey yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorstorm_x

Pek bahsi geçmiyor bu ortamlarda fakat "Creed rise of glory" cidden güzel bir box oyunu. Ring ve dövüş hissini gayet güzel veriyor, dondurma külahına benzeyen tuhaf aparattan iki tane varsa ve vr gözlüğün kablosuna basmamayı başarabilecekseniz (kabloyu tavanda tutacak bir kanca düşünmeye başladım ) ciddi kalori yakan, su gibi terleten bir simülasyon. Ring dışında fitness salonuda var, vr olayı ile güzel efor harcatacak sportif faaliyet arayanlara tavsiye ederim.
    bu oyun kutulu olarak bizim ülkeye gelmedi mi?
  • [Profesyonel boksör bile denemiş creed'i.
    Bunu oynamayan VR ile oynadım demesin.

Creed'i oynamayan VR oynuyorum demesin.
    https://www.youtube.com/watch?v=fU55mMwCuB8&t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutevaziadam -- 27 Mayıs 2019; 23:45:5 >
  • blood and truhth ortak olmak isteyen var mı

• Blood anda Truth efsane VR oyunu olduğu söyleniyor ortalaması 25 incelemede 80 puan.

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/blood-truth/critic-reviews

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gt Sport / Playstation Vr'ı deneyimledik / Porsche 911 Gt3

İyi seyirler.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.