Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba vr artı kamera satan varsa kargo ile alabilirim 900-1000 tl verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vr 2 set satan varmı arkadaşlar
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    maalesef şuanlık yok gibi. güncelleme gelmeden önce bütün filmleri nerdeyse Vrdan izliyordum bildiğin sinema havasını ama ücretli yaparak bozdular işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratosunbicaklari -- 26 Mart 2019; 1:32:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratosunbicaklari

maalesef şuanlık yok gibi. güncelleme gelmeden önce bütün filmleri nerdeyse Vrdan izliyordum bildiğin sinema havasını ama ücretli yaparak bozdular işi
    Bu kötü oldu :(
  • Mustafa D6 kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu vaktinizi aldık sağ olun :)

yurt dışında amazon da 1400 1500 gibi bir fiyata geliyor.

burada ikinci elleri 1100 1300 arası. bakacağız artık.

move a gerek var mı peki ?
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı oyunlar move istiyor almanızda fayda var move ile oynamak daha bir keyifli oluyor çiftini 150 tl ye almıştım fiyat aralığı 120-150 arasında bulursanız kaçırmayın. 2.el alırsanız küçük bir tavsiye vereyim muhakkak deneyin ayrıca gözlüğün camı kılcal dahi olsa çizik olmasın oynarken rahatsızlık verebilir bu bakımdan naçizane tavsiyem sıfır alıp garanti dahilinde olması kendi adıma tercihimdir :)
  • Mustafa D6 kullanıcısına yanıt
    hmm bu gözlük muhabbeti çok önemli bilgiydi hocam sağ olasın. sonuçta çizik olunca garanti de işlemez.

move ve aim düşünüyoruz.

bizim derdimiz arkadaşla vr da multi oynamak yoksa çok ps oynayan kişiler değiliz ancak fifa ve bir iki oyun işte :)

peki film izleme muhabbeti dönmüş bu nedir ?
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    aim i alırsan süper olur efsane alet yapmışlar, vr ı olmayan oyunları oynadığında dev ekranda oynuyormuşsun gibi oluyor, netflix falan izlersen vr da aynı sinemada dev ekranda izliyormusun havası veriyor, diğer konuyu bende bilmiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

hmm bu gözlük muhabbeti çok önemli bilgiydi hocam sağ olasın. sonuçta çizik olunca garanti de işlemez.

move ve aim düşünüyoruz.

bizim derdimiz arkadaşla vr da multi oynamak yoksa çok ps oynayan kişiler değiliz ancak fifa ve bir iki oyun işte :)

peki film izleme muhabbeti dönmüş bu nedir ?
    Bence Move’suz Vr düşünmeyin bile. En basitinden bana göre şuan Vr’ın en iyi oyunu olan Beat Saber’ı oynayamazsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt
    Hocam haklı, beatsaber efsane, başka söz bulamadım :)
  • Arkadaşlar oyun satışlarını nereden yapıyorsunuz. Alınan oyunların pri sec haklarını pek satan yok galiba
  • guguk kullanıcısına yanıt
    HOcam buradan yapılıyor da şu anda satan yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa D6

HOcam buradan yapılıyor da şu anda satan yok :)
    Teşekkürler
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Hocam oynayıp keyif almaya bakın derim :) futbol ve kafatopu çok güzel oyunlar ayrıca arizona sunshine ve firewall ile grubumuz var oynuyoruz bilhassa beat saber oynarsanız çok keyif alacağınıza eminim :))
  • Aim Controlleri satıyorum ilgilenen varsa FarPoint kutulu oyun ile birlikte
  • yeni çıkan oyunlardan aldim çok keyifli tavsiye ederim
    Angry Birds VR: Isle Of Pigs
    Cave Digger: Riches

• quote:

Orijinalden alıntı: kratosunbicaklari

Aim Controlleri satıyorum ilgilenen varsa FarPoint kutulu oyun ile birlikte
    Fiyat nedir hocam
  • Arkadaşlar Firewall Zero Hour arıyorum sec hakkına talibim satmak isteyen varsa.

• merhaba vr ve kamera satan varsa alabilirim

• Şu vr hakkında kısa ve öz bilgi verecek arkadaş varmı ..Bende PlayStation 4 var ve Vr ile kullanmak istiyorum yapmam gereken almam gereken nedir yada nelerdir kullanan bilen biri yardımcı olursa sevinirim .. Teşekkürler ..

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.