Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Blood & Truhth
    sec hak
    tr psn
    72lira

eski referansli üyeler içindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 30 Mayıs 2019; 12:7:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/MLejw8MBK28
    Oyun çok güzel. Birde 8:07 saniyesinde oyunun verdiği tepki çok iyiydi:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buralarda hiç lafı edilmemiş. Not olarak düşeyim. Bu yaz (belki çok yakında) No Man's Sky'a VR özelliği geliyor.
    Deneyenlerin yorumları çok iyi. Tahmin ediyorum VR'a gelmiş geçmiş en iyi oyun olacak.
    Ayrıca oyuna sahip olanlar ücretsiz güncellemeyle sahip olabilecekler.
    Aslen oyuna yeni bir güncelleme geliyor "Beyond" isminde. Bu güncelleme tam bir multiplayer desteği, VR desteği ve üçüncü bir sürpriz özellikle gelecek.
    Şuradan takip edebilir siniz:https://www.nomanssky.com/news/
    Edit: VR desteği tam oyun olarak geliyor ve VR ile oynayanlarla oynamayanlar birlikte oynayabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D071474FA -- 31 Mayıs 2019; 1:16:37 >

• Blood & Truhth
    ve ya
    Creed: Rise to Glory

oyunlarini satan yada ortak almak isteyen varmı

• Arkadaslar creed rise to glory oyunu kutulu olarak cikmadi mi sadece dijital mi yayinlandi bilgisi olan var mi?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ps vr yeni aldım da başlangıç için önerebileceğiniz oyunlar var mı (vr worlds hariç)
  • frankife kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun,
    Arizona sunshine, Beatsaber, head master, futbol benim keyfifle oynadığım oyunlardan bir kaç tanesi, oyun almadan youtube dan bakmanızı tavsiye ederim :)
  • frankife kullanıcısına yanıt
    Bazı hareketli oyunlarda baş dönmesi olabiliyor oyunları almadan bir şekilde denemeni tavsiye ederim. Mesela Resident evil 7 10dk dayanabildim oyuna. Senin hareketli olduğun oyunlara alışmak zor olabilir. Her ne olursa olsun move kontrol al ve "beat saber" oyununu oyna. Hepsine bedel bana göre. Vr alma sebebim di o oyun hiçte pişman olmadım.

S

• Blood & Truth
    tr psn
    pri hak
    100lira

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    pm
    Ben re7 oynarken başım dönmüştü oynayamamistim. Bu oyun nasıl acaba denedinizmi ikisinide

• fatih.celebi F kullanıcısına yanıt
    re7 yi bende oyniyamadim baş dönmesi yapmişti. bu oyunda sıfır sıkıntı 25saate yakin oynayip platinledim

benim genelde uzay tarzı oyunlarda baş dönmesi yapıyor ondan o tarz oyunlar oynamıyorum ama headmaster ve futbol ile firewall da 4 saat aralıksız oynadım
  • The Walking Dead: Onslaught - Duyuru Teaser Fragmanı | PS VR

• Blood and Truth oyununu bitirmiş ve secondary hesabını satmak isteyen benimle iletişime geçebilir
  • Blood and Truth Pri hesap aranıyor.
  • Yüzlerce msj ve konu okudum donanım haberdeki bu vr ile ilgili konuya saatlerce zaman ayırıp acaba alsammı almasammı diye diye düşünüp durdum çevremde test edeceğim bir yerde yoktu , internette dolanan videoları izledim vaz geçiyordum ama indirimde olması ve en kötü ihtimalle beğenmez isem biraz aşağısına satarım diye düşünüp teknosadan alacak iken dr da sepette indirimle 1699 tl ye aldım . heycanla kurdum 5 dk mı almadı kolayca kuruldu heralde yanlış kurmak için baya bir uğraşmak gerekli ... 1 gün öncede demolar indirmiştim kurdum ve oyunu açtım kelimelerle anlatmak imkansız keyfini grafikler kötü diyen arkadaşlar daha ne bekliyorlar çocuklarım ben müthiş keyif aldık grafikler harika , yok piksel kötüymüş yok hd değilmiş hiç birine bakmayın aklında soru işareti olan varsa düşünmeden alsın bu kadar gerçekçi olabileceğini hayal bile edemezdim sesler görüntüler mükemmel ışık vs alıyor demişlerdi hiç öyle sorun yaşamadım . alacak olana tavsiyemdir diğer oyunlarıda sinema salonunda gibi oynuyorsunuz şiddetle tavsiye ederim .. saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepforum -- 14 Haziran 2019; 9:56:49 >

• cepforum C kullanıcısına yanıt
    aramıza hoşgeldin dostum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa D6

aramıza hoşgeldin dostum :)
    keşke daha önce alsaymışım ..
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.