Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.715
Cevap
301
Favori
273.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

until dawn'a benzettim devamı sandım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu hogwarst legacy türkçe gelmez sanırım değilmi?bir link ayarlasanızda darlasak adamları olmazmı😬

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kratos47 kullanıcısına yanıt

WB Games de Türkçe ye karşı tavrı olan firmalardan.

herhangi bir Batman oyunu bile Türkçe çıkmıyor.o yüzden hogwarts legacy de olmayacak gibi.

• harry poter daha dünya çapında belki bir umut gelir ama 🤔

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Türkçe desteği ilerleyen yıllarda yaygınlaşacak. Sadece mobilde kalacağını düşünmüyorum. 13 milyon genç nüfus var. Türkiye'ye karşı özel bir durum yoksa sayı artacaktır.

• Who Pressed Mute on Uncle Marcus? Türkçe altyazılı

https://store.playstation.com/en-il/product/EP4459-CUSA32343_00-UNCLEMARCUS0SIEE

• A Memoir Blue Türkçe altyazı

https://store.playstation.com/tr-tr/concept/10003796

• Şöyle güzel RPG / action / adventure Türkçe dil destekli oyun önderisi olan var mı ?

• Bogachan1903 kullanıcısına yanıt

Outward olur mu? bir rivayete göre oynarken kanser olmak garanti imiş..

• Outward'ı yaklaşık 200 saat hakkını vererek, farklı buildlerle oynamış biri olarak, ben de tavsiye edebilirim. Arkadaşa Witcher 3 dışında ne tavsiye edebilirim diye çok düşündüm ama kendi oynadığım Outward'ı gözden kaçırdım 😁

Outward, düşük bütçeli ve ufak çaplı ekibin elinden çıkmış bir oyun. Öncelikle beklentileri de buna göre ayarlamak lazım. Oyunun PS portunda maalesef PC kadar güzel, temiz grafikler yok. Grafik takıntısı olmadığı sürece bunu sorun eden olmaz ama dövüş sistemi her ne kadar souls oyunlarından ilham alsa da çok akıcı olduğunu söylemek zor. Tabi yakın dövüşte sıkıntı var. Büyüler falan güzel.

Bu iki problem dışında oyunun çok az problemi var. Aslında oyunun, bir hayatta kalma temasına sahip olduğunu söylemek lazım. Bildiğimiz lv ve exp kasılan diğer oyunlardan farklı. Bunun yerine her şeyi parayla alıyorsunuz. Oyunun temeli, sadece hayatta kalmak.

Haritası kendine has, keşfe açık alanlara sahip. Mekanları da öylesine koyulmuş değil, insanda merak uyandırıyor. Acaba şu mağaraya girsem mi, acaba şu tepenin üstünde ne var gibi baya insanı merağa iten bir yapısı var. Oyun da keşif yapmaya baya itiyor.

Ben çok keyif alarak oynadım. Üç farklı hikaye faction'ı var. Üç ana farklı son var haliyle. Ayrıca her faction içindr minimal farklı sonlar da vardı sanırım. Oyunda ara sahne yok, o biraz hikayenin içine girmeyi engelliyor ama metinlerin Türkçe olması, burada baya yardımcı oluyor. Dil bilmeyen birisi sırf oynanış için bu oyunu alsa, keyif alması zor olurdu.

Ayrıca müzikleri de bence en kuvvetli tarafı. Bunu da belirtmeden olmaz.

Outward, iki tane de hikaye genişlemesine sahip. İkisi de farklı haritalar ekliyor. Oyunun haritasını epey büyütüyor.

Şimdi gönlüm bu oyunu tavsiye etmekten yana, çok seviyorum ama hem biraz zor ( bu zorluk oyunun kendisinden ziyade mekanik olarak biraz problemli olması, ayrıca hayatta kalmanın gerçekten zorlaması) hem de teknik olarak rakipleriyle yarışamıyor.

Ancak bir noktadan sonradan hepsine alışıyorsun. Alıştıktan sonra tek yaptığın şey, daha çok oynamayı istemek. O eşiğe gelenler zaten oyunu baş tacına koyuyor, gelemeyenler de oynadığım en boktan oyunlardan diyor...

Böyle bir oyun işte 😁

@Bogachan1903

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 1 Nisan 2022; 21:32:5 >

• Hocam ben Outward’ı bir anlık gaza gelip aldım, konsola da indirdim. Ama zorluğu ile ilgili yazılanları okuyunca başlamaya gözüm kesmedi, bir gün gözü karartıp başlayacağım nasip olursa.

@Bogachan1903 kardeşimize farklı bir şey tavsiye etmiş olmak için Outward’ı yazdım, benim de aklıma ilk Witcher 3 gelmişti aslında 

Hocam Psnprofiles’dan baktım da siz Outward’ı Platinlemişsiniz yahu! vallahi helal olsun.. 

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

Hahaha teşekkür ettim. Platin kupasını alırken en keyif aldığın oyunlardan birisiydi. Oyunu 3 defa seve seve bitirdim. Ayrıca DLC hikayelerini de oynayıp bitirdim.

Ama maalesef DLC kupalarında bazı sorunlar var. Profilime baktığında dikkat ettiysen oyun %100 değil %92 falandı sanırım. DLC kupalarının kimisi sorunlu, kimisi sorunsuz. Bendeki kazanılmamış DLC kupaları, aslında gereksinimlerini yerine getirdiğim halde açılmayanlar. Yapımcıların patch ile düzeltmesini bekliyordum.

Ancak patch yerine farklı haber verdiler. Önümüzdeki Mayıs ayında Outward Definitve Sürümü yeni nesil konsollara gelecekmiş. Bu zamana kadar oynamadıysan ve PS5 sahibiysen, iyi ki PS4'te benim gibi oynayıp heba etmemişsin. Birazcık daha bekleyip muhtemelen PC sürümüne yakın grafiklerde oynama şansın olacak.

Son olarak oyun hakkında birkaç şey daha söyleyeyim, yoksa içimde kalacak 😃

Oyun çok kolay değil, orası bir gerçek hatta hayatta kalma mekanikleri bazen baya zorluyor. Ancak sisteme alıştıktan sonra hem o zorluk tatmin ediyor hem de oyun akıyor.

Şimdi bu oyun benim için 92/100. Fakat objektif gözle değerlendirip, puanlama yapsak; en fazla ederi 80/100.

Bazı oyunlar kimi insan için çok anlamlı olabiliyor ya, bu oyun da benim için öyle. Eksiklerine rağmen çok seviyorum. Ama herkesin sevmeyeceğini de biliyorum.

• Bu aralar çok yeni Türkçe oyun çıkmadı malesef. İnsallah daha iyi oyunlar da bildireceğim günler olacaktır.

Before We Leave Türkçe altyazı

https://store.playstation.com/tr-tr/concept/10003780

Evrenin rahat bir köşesinde geçen şehir kurma oyunu Before We Leave'de kaybolmuş medeniyeti tekrar keşfedin ve yeni kurduğunuz medeniyeti koruyun. Yerleşim yerlerinizin gelişmesi için kaynaklar yetiştirin, toplayın ve bunları yönetin; altıgen topraklarla ve etrafınızdaki gezegenlerle ürün paylaşın. Rahatlayın ve gelişen topluluklarınızın temellerini büyüterek kendi temponuzda mutlu gezegenlerden oluşan bir güneş sistemi yaratın.

REPLICA Türkçe altyazı

https://store-playstation-com.translate.goog/en-us/concept/10002963?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=tr&_x_tr_pto=op,sc

Elinde sahibi bilinmeyen bir bir cep telefonu var. Ülkenizin ulusal denetiminden sorumlusunuz. Cep telefonunu hacklemeli ve sosyal medyalarını incelemelisiniz.

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Türkçe olmasına çok sevindiğim bir Supermassive oyunu. The Dark Pictures Anthology'de Türkçe Altyazı olmadı fakat The Quarry'de ne olduysa Türkçe dil olmasına karar vermişler. :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Deep Rock Galactic'e Türkçe desteği geldi.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt

Harika haber

• mertvontrier kullanıcısına yanıt

Geçen hafta kontrol ettiğimde gelmemişti. Yeni geldi sanırım. Baya güzel haber. İyi ki oynamak için beklemişim 😁

• A plague tale innocance keşke turkce altyazi olaymış ps 5 de oynaması dualcence kol ve pulse kulaklıkla bi başka oluyormuş yeni alabildim ps5 i stok bizi mahvetti 8000 alacağımız cihazı horizon hediyeli 13000 e teknosadan aldik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

O oyuna bakmıştım ama sanki tek kişi oynanmıyor diye vazgeçmiştim. Eğer tek başıma oynayabiliyorsam hemen alırım

• Bogachan1903 kullanıcısına yanıt

Oynanıyor hocam, ister Singleplayer isterseniz Online Co-Op olarak oynarsanız..

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.