Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.715
Cevap
301
Favori
273.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
Giriş

Shin Megami Tensei V: Vengeance Türkçe görünüyor. Steam sayfasından da bakabilirsiniz.

https://store.steampowered.com/agecheck/app/1875830/

@A r c h A n g e L.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 19 Mart 2024; 21:14:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr Altyazılı PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

Devasa bir su altı üssünde gezinin, karmaşık bulmacaları tamamlayın ve okyanusun dibinde gizlenen eski bir sırrı çözün.

BONE TOTEM STASIS klasik türde izometrik point and click oyunudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 28 Mart 2024; 3:43:12 >
  • Ronini almayacaktım sırf türkçe diye aldım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kingdom Come: Deliverance II Steam da Türkçe görünüyor

Ayrica

Hell Blade 2 de Türkçe gelecekmiş (illa PS ye gelir )

https://twitter.com/OzgunayOnur/status/1782462900008804407

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 22 Nisan 2024; 21:5:37 >
  • Bir gün bu konuda GTA 6 Türkçe Dil Desteği ile geliyor! haberini görmek nasip olur mu

• Dünya gözü ile bir Rockstar oyununda Türkçe görebileceğimizi sanmıyorum, belki torunlarımıza nasip olur.

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

😔😔

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Valla! Rockstar’ın tutumunu görünce Ubisoft’a haksızlık ettiğimizi düşünmeye başladım. Ubisoft en azından bir iki oyununa Türkçe koydu..

• oyungazi kullanıcısına yanıt

Kingdom Come: Deliverance konsolda Türkçe değildi. Darısı ikinci oyunun başına.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    İlk oyuna PC'de Türkçe altyazı sonradan güncellemeyle gelmişti diye hatırlıyorum. Daha en başında Türkçe dil desteği görünüyorsa konsolda da muhakkak Türkçe olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 23 Nisan 2024; 18:5:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023
    Konsolda Türkçe olmadığını, gelmediğini biliyorum. PC'ye sonradan güncellemeyle geldi diyecektim. Yani PC'de oyunun ilk çıkışında Türkçe Altyazı yoktu. 2. Oyunda çıkmadan önce Türkçe dil görünüyorsa konsolda da direkt olur diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 23 Nisan 2024; 18:10:22 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Aragorn Elessar adlı arkadaşa bende bilgi paylaşacaktım enteresan bir şekilde beni engellediğini fark ettim. Burda insanlara oyunlar hakkında az çok bilgi paylaşmaya çalışan bir kullanıcıyım. Çok merak ettim ne yanlışımı gördüde beni engellemiş.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.