Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.704
Cevap
299
Favori
272.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda Outward ilanları görmeye başladım cift hak :) demekki zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 16 Nisan 2022; 17:5:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyungazi kullanıcısına yanıt

😃😃 Herkesin sabredebileceği bir oyun değil.

• inciteen kullanıcısına yanıt

Yandım o zaman ben Sub nautica yı oyunun başında 30 dk da 3 kez öldüm diye kütüphaneye mahkum ettim :D

• Bogachan1903 kullanıcısına yanıt

Hahaha orası hiç belli olmaz hocam. Ben de bu oyunda başlarda çok sıkıldım, bu kadar zor olmasına gerek yokmuş falan diye hayıflandım ama sonra müziklerle, mekanlarla, keşif hissiyle falan alıştım. Sonrası aktı gitti işte.

Ama bir Skyrim, Witcher gibi oyun beklemeyin. Onu tekrar hatırlatayım. Toplamda 10 kişinin yaptığı bir oyun bu 😃

• @inciteen

Hocam Crimson Desert Türkçe çalışması var mi biliyormusun?
    Pearl Abyss'a yazdım dönüş bekliyorum hala.

• oyungazi kullanıcısına yanıt

Hocam çalışma hakkında benim de bilgim yok. Ancak Pearl Abyss oyunlarında Türkçe desteği hep var. Bence bu da Türkçe olacaktır ama konsol sürümlerini yayınlayan farklı oluyor sanırım, mesela Black Desert hâlâ konsollarda Türkçe değil. Bu oyun da aynı kaderi paylaşacak gibi duruyor.

• Güzel çalışma takip ettiğim bi konu.

AAA(Triple A) Oyunlar, büyük oyunlar veya önerilen oyunlar diye mesaja bi liste eklense insanlar için çok daha kullanışlı bi kaynak olur.

Nacizene önerim ve ricam..

• dr.virusTR D kullanıcısına yanıt

Mantıklı bir öneri hocam. Buna benzer listeleri ben de düşündüm ama oyunlar arasında biraz haksızlık olacağını düşünerek yapmadım. En azından AAA oyunları ayrıca belirtmek daha doğru olabilir ama işin öneri kısmı tamamen kişisel zevk ve deneyimlere bağlı olduğu için o kısma hiç girmiyorum. Öneri tarafı genelde konu altında yazdığımız mesajlarda oluyor.

İlk sayfayı uzun süredir güncellemedim ama konuyu laptopum yeniden elime geçer geçmez en kısa sürede güncel hale getireceğim ve önerilerini de dikkate alacağım. Teşekkürler yorumun için.

• Kingdom Come: Deliverance türkçe desteği ile ilgili bir gelişme var mı acaba steam da türkçe desteği var konsollara gelmedi sanırım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BDemirel97 kullanıcısına yanıt

Hocam, Türkçe yamanın konsollara gelmeyeceğini açıklamışlardı. Adamlar üşenmekten, hazır çeviriyi konsola entegre edemediler. Öyle bir stüdyo.

• Konsollara Türkçe ekleseydi, Türkiye'deki oyuncuların nasıl bir potansiyelde olduklarını anlarlardı. İyi satış rakamı yakalayabilirdi. Kendileri bilir ama farkında değiller belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emovic -- 12 Mayıs 2022; 1:11:33 >
  • Apex Legends için Türkçe yama gelir mi? Sorup öğrenebilir miyiz?

• mertvontrier kullanıcısına yanıt

Eğer yanlışım yoksa, oyunun mobil sürümü Türkçe. Fakat diğer platformlarda yok. Geleceğini de zannetmiyorum.

Mobil pazarın gücünü bir kez daha görüyoruz.

Ücretsiz bir oyunun Türkçe olmamasına hayret ediyorum. PC ve konsol tarafında sürekli ilk beşe giriyor. PUBG, Fortnite, Hyper Scape gibi rakipleri Türkçe. Enteresan gerçekten.

• Ücretsiz oyun Roller Champions Türkçe.

• @inciteen Hocam nerelerdesiniz? Part I Türkçe Dublaj duyuruldu, biz haberi el alemden duyduk. Olmadı bu..

• https://www.youtube.com/watch?v=GRp04AH6pFI

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

Hocam oyunları biriktiriyorum hâlâ. Bir anda hepsini ekleyeceğim. Finaller yeni bitti, biz de yeni hayata döndük 😂

Emeğiniz hakkınız ödenmez hocam sağ olun var olun. Konu başlığındaki bug hala mevcut mu? hani şu, listeyi ve ilk mesajı güncellemenize mani olan?

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

Aynen devam hocam. O yüzden güncelleme sıklığını artık baya düşürdüm. Yeni konu açmak da istemiyorum çünkü konuya fav atan çok üye var. Bir çoğu yeni konudan haberdar bile olmayacak. Öyle iki arada bir derede kaldığımız bir durum işte.

Böyle devam etmeye çalışıyorum.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.