Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
93
Favori
50.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha da aktif bir konu olmasi gerekli. acaba cok kisinin daha haberi mi yok acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yeni haberim oldu ellerinize saglik her yerden yazdim ama konuyada yazayim dedim gercekten harika bir iyilik kolaylik yapmissiniz bizler icin konuyu takip edicem cok saolun tekrardan.

• sistem çok başarılı emeğinize sağlık.

arama barında otomatik tamamlama olsa güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: godless_phoenix

sistem çok başarılı emeğinize sağlık.

arama barında otomatik tamamlama olsa güzel olurdu.

Otomatik tamamlama olacak ancak veritabanının gelişmesi için sizin birkaç hafta arama yapmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 21 Temmuz 2015; 23:14:57 >
  • Sabah 3 arkadaşa özel mesaj yolu ile bir mesaj attım, bende kendilerinin açtıkları konulardan faydalanarak bu projeyi geliştirmiş olduğum için başlattıkları konular rehber niteliğinde ve direk bu yazılımı ilgilendirmekt, bu konuya link verirlerse daha çok dh kullanıcısını faydalanacağını ifade etttim @MARCO ve @Bloodborne kendilerine özellikle teşekkür ediyorum hemen eklediler, sonuçta bu yazılımı dh kullanıcıları için geliştirdik ve ne kadar çok kullanıcı faydalanırsa o kadar çok amacına ulaşmış olacak, bende kullanan arkadaşlarımızı gördükçe motive olup yeni ek özellikler eklemeye çalışacağım, diğer son arkadaş mesajımı okumasına rağmen hangi psikolojide ise artık cevap yazmaya bile tenezzül etmedi, sorun değil tabi ki ancak kardeşlik nidaları yapan insanların bu tarz tripleri enteresan doğrusu, belki de yazılımı beğenmemiştir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 22 Temmuz 2015; 0:35:53 >
  • Elinize saglik cok yararli olmus ilerisi olan bir proje.

• helal olsun. eline, emegine saglık. pek çok kişi faydalanacaktır burdan :)
  • vaay hepsini tek tek açıp bakmak gerekmiyor artık teşekkürler
  • bugün psn r ye indirim geldi. link:https://store.playstation.com/#!/tr-tr/haftan%C4%B1n-f%C4%B1rsat%C4%B1/cid=STORE-MSF75508-DOTW2015

belki işinize yarar. her çarşamba aynı link te haftanın indirimi geliyor.
  • Şiir gibi olmus eline aklina saglik hocam. Nokta atisi hayati bir konuya parmak basmissin

• Ellerine sağlık , bu devirde çıkar düşüncesi olmadan insanlara yardım etme düşüncesine sahip olman takdire şayan bir davranış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 günde en az 4 kere ihtiyaç duydum. Budur!

Bir kaç öneri.
    - Domain'e ihtiyacınız var gibi.
    - Fiyatlar ucuzdan pahalıya sıralı olsa süper.
    - Bayraklar ve ülke isimleri biraz geride kalıyor. Bunu rahatlatmak için bir yol var mı diye bir ara düşünür müsünüz?

Emeği geçen herkesin eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disc0nnect

3 günde en az 4 kere ihtiyaç duydum. Budur!

Bir kaç öneri.
    - Domain'e ihtiyacınız var gibi.
    - Fiyatlar ucuzdan pahalıya sıralı olsa süper.
    - Bayraklar ve ülke isimleri biraz geride kalıyor. Bunu rahatlatmak için bir yol var mı diye bir ara düşünür müsünüz?

Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Bayrak ve ülke isimleri için bir şey yapamam zira sade tasarım konseptini bozamam, daha büyük bayrak, daha göze batan şeyler olabilir fakat tasarım konseptini bozar fakat diğer söylediklerini mutlaka dikkate alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 23 Temmuz 2015; 15:34:44 >
  • bunu sen yazdıysan cidden helal olsun sana kardesim.
  • Ellerinize sağlık harika bir çalışma.
    Tebrik ederim.

• Önemli güncelleme !

İndirim oranları ve yapılan indirim artık gösteriliyor, ayrıca TL tarafında indirimli fiyatın TL ye çevrilmiş halini gösteriliyor.

Örnek
    http://www.bilgiportal.com/psn/#search/Call+of+duty+advanced+warfare
    http://www.bilgiportal.com/psn/#search/Call+of+duty+ghost
    http://www.bilgiportal.com/psn/#search/God+of+War+III+Remastered
    http://www.bilgiportal.com/psn/#search/Shadow+of+mordor

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL

Not: Yapılan güncellemeyi göremiyorsanız sayfaya girince bir sefer f5 tuşuna basınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 23 Temmuz 2015; 7:58:42 >

• Gerçekten çok güzel bir proje
    Siteye girip görünce size dua etmeye başladım hocam
    İşallah uzun ömürlü olur

• dunya capinda is su yaptiginiz. helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @lubuoguz bilgi için teşekkürkler, türkiye tarafında sorun yok diğerlerinde indirim olayı biraz daha farklı ama, amerika için de böyle bir link verebilirsen çok güzel olur.

Bu arada teşekkür mesajı yazanlara bende teşekkürlerimi sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 23 Temmuz 2015; 8:12:02 >
  • çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.