Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
93
Favori
50.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmem mi üstadım, zaten haberdar ol, kısa bir sohbet edelim diye etiketledim

Proje çok güzel gerçekten, sürekli güncellenmesi dileğiyle.

İyi forumlar herkese.
  • Sürekli kullanacağım güzel ve Faydalı bir proje olmuş. Teşekkürler..
  • Elinize sağlık çok iyi düşünülmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canada PSN'i de eklersen şahane olur. =)
  • Elinize sağlık. Süper olmuş
  • çok güzel bir hizmet elinize sağlık
  • muazzam iş tebrikler
  • Eline emeğine sağlık dostum..
  • tebrikler. gayet yardımcı olacak bir uygulama olmuş.
  • harika olmuş ellerinize sağlık hocam.
  • Elinize saglik

• Öncellikle elinize ve emeğinize sağlık. Sürekli de geliştiriyorsunuz siteyi.

Türkçe destekli oyunların TR PSN dışındaki fiyatlarını görebilmek için Avrupa bölgesinden bir ülkeyi de ekleseniz ( İngiltere olsa süper olur :) ) çok makbule geçer.
  • emre00 E kullanıcısına yanıt
    Canada diye de bir istek geldi fakat bu tarz taleplerde bir kişinin söylediğini değilde en az 6,7 kişi ortak bir karar alıp bana iletirseniz uygulanabilir, fikriniz çok güzel gereksiz olduğunu söylemiyorum ancak yapılan her isteği sadece olsun diye uygularsak yazılım çöp olur o yüzden bundan sonra taleplerinizi toplu alıp bana iletirseniz mümkün olan en kısa sürede bir engel yok ise yaparız, zira önemli olan çoğunluğun ihtiyaç duyabileceği gerçekten önem arz eden özellikler olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 28 Temmuz 2015; 21:26:58 >
  • redditte paylaştımhttps://www.reddit.com/r/PS4/comments/3exgr3/playstation_store_price_comparison_websiteyou_can/
    sizin için bir sorun olursa kaldırabilirim

• OneEighty kullanıcısına yanıt
    Katkıda bulunmanız takdire şayan ve bizim için çok değerli, fakat ufak bir değişiklik yapalım, onu reddit değilde facebook, twitter gibi türklerin çoğunlukta olabileceği platformları kullanırsak daha iyi olur, reddit faydadan çok zararı olabilir düşüncesindeyim yanlışım varsa düzeltin beni, reddit kullanılmaması konusunda iki görüşüm var birincisi sony playstation kendi sayfası var ve sony paylaşılanları izliyor olabilir bizim orada paylaşmamızda sony'e haber vermek gibi olacağı için bu yaptığımız iş sony'nin hoşuna gitmeyebilir ve önlem almak isteyebilir, ikinci düşüncem ise reddit bize türk kullanıcıdan çok yabancı kullanıcı getirir fakat biz bunu istemediğimiz gibi TL ye çevrilmiş fiyatlar işlerine de yaramayacaktır, ilerde ama onlar için çalışma yaparsak TL değilde kendi ülkelerinin para birimlerini görecekleri seviyeye gelene kadar bekleyelim derim.

Twitter' için de aynı şey söz konusu fakat twitter daha hızlı bir akışa sahip platform olduğu için bu risk daha az ve en azında türk kullanıcıya ulaşabilir kanısındayım.

Teşekkürler tekrar.

Düzeltme: Bilginiz olsun diye söylüyorum, analytics verilerine göre yazılımı anlık 2,3 kullanıyor iken siz redditte paylaştıktan 30,40 lara çıktı bu rakam fakat gelen kullanıcıların tamamı avrupadan, keşke türkiyeden girince TL diğer ülkelerden girince kendi para birimlerini görebilselerdi fakat şuanda böyle bir şey yok, istersek bugün yaparız fakat 2,3 ay sonra düşünürüz bunu önce hedefimiz birlikte yazılımı en güzel hale getirmek ve aynı zamanda test etmiş olmak.

Düzeltme 2: Çok fazla rağbet gördü paylaşımınız, indirimleri gösterme konusu üzerine çalışıyordum fakat ingilizce dil desteğini ön plana alacağız gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 29 Temmuz 2015; 1:23:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OneEighty

redditte paylaştımhttps://www.reddit.com/r/PS4/comments/3exgr3/playstation_store_price_comparison_websiteyou_can/
    sizin için bir sorun olursa kaldırabilirim

Reddit ps4 kategorisinde en üst sıraya doğru ilerliyorhttps://www.reddit.com/r/PS4

Önümüzdeki günlerde türkiye dışından girildiğinde TL yerine dolar kurunuda koyarız.

@OneEighty ile yaptığım görüşmede ayrıca tercüme işlerinde de destek olabileceğini belirtti, kendisine buradan da teşekkür ediyorum.

Güncelleme: Türkiye dışından girince oyunların fiyatları dolara çevrilmiş olarak gösteriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 29 Temmuz 2015; 2:53:22 >

• Siteyi ilk redditte gördüğüme inanamıyorum Helal olsun güzel iş beyler
  • Arkadaşlar, arama kısmında Avrupa Bölgesi' nden bir PSN in olmasını istiyorsanız + verebilir misiniz bu mesaja. Örneğin UK PSN. Eğer yeterli talep gelirse belki siteyi yapan arkadaş bunu da ekleyebilir.

Bunu istememdeki sebep Türkçe destekli oyunların TR PSN dışındaki fiyatlarını görebilmektir. Fifa 16 Türkçe dil destekli gelecek ama TR PSN de oldukça yüksek fiyatlı örneğin.
  • Hocam tesekkur etmek istedim cok guzel olmus ellerinize saglik

Sadece dijital degil de kutulu satis fiyatlarini eklemek cok sikinti olurmuki? Mesela:

Amazon US
    ShopTo
    Play-Asia
    Mariio128
    Tronix

Gibi siteler de eklense daha guzel olur gibi.

• TheRecRuiT123 kullanıcısına yanıt
    Bu yazilm ismindende anlasilacagi uzere playstation store icin tasarlandi, oyle bir yol haritamiz bulunmuyor malesef fakat katkida bulunma isteginizden dolayi tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 29 Temmuz 2015; 12:46:12 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.