R

Yüzbaşı
06 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Tv izlerken ekran bir anda parladı. Bembeyaz oldu. Sebebi nedir nasıl duzelir acaba
Merhaba arkadaşlar. Bu iki Bluetooth kulaklık arasında kaldım. Gürültülü ortamda çalışıyorum. Telefon görüşmesi yapmak birinci önceliğim. Dış ses yalıtımı da önemli benim için. Sizce hangisi
Arkadaşin kartini kullanarak AliExpress den alışveriş yapmıştım. Siparişi iptal ettiler. Karta iade yapacaklardi. Arkadaşım kartı iptal etmiş. İadeyi nasıl alırız. Şu anda iade işleniyor olarak görünüyor
Ps3 u yeni kırdırdim. Bi kac gün sorunsuzca oynadim. Ama şimdi oyunu acarken reset atıyor ve bi türlü baslayamiyorum. Oyun listesini goruyorum. Fakat bir türlü oyuna giremiyorum. Sebebi nedir acaba

Geçen gun cocugun birinden bir psn hesabi almistim. Cift hak aldığım için e postayi degistirmistim. Gizli soru ve pin kodu bile eklemistim. Simdi hesaba giriş yapamiyorum. E posta değişmiş muhtemelen. Hesabi geri almanin bir yolu var mı?
Merhaba arkadaslar. Telefonuma muzik dinleme amaçlı kulakici kulaklik almayi dusunuyorum. Ses kalitesi iyi olsun baslari gümbür gümbür olsun istiyorum. Bütçemi 79 tl ye kadar cikarabilirim. Ne onerirsiniz
selam arkadaslar. elimde ps3 var. arkadaslarla 4 lü mac yapıyoruz. usb yetmedigi için usb cogaltıcı aldık. oyunu teke tek oynarken hiçbir problem yok. fakat 4 kol baglayınca oyun resmen kaplumbagaya dönüyor. sebebi nedir. Usb cogaltıcıdan mı kaynaklı sizce. Tekkende veya pes 13ü 4 kişi oynarken bi sorun yok. sadece pes 15 i oynarken kasıyor. nedeni ne olabilir..
Arkasaslar ds3 un r1 tusu bozulmus. Garanti kapsamina giriyor mu ds3? Yada tamirciye mi gotureyim
Arkadaslar. Cihazim ps3 superslim 12 gb. Pes 15 disindaki tum oyunlari sorunsuz oynuyorum. Fakat pes 15 de tek basima oynarken sorun yok ama 4 player oynadgimiz zman inanilmaz kasiyor. Pes 13 ü de 4 kisi oynardik ama hic kasmazdi. Yeni format attm cihaza duzelmedi. Bunun nedeni ne olabilir
arkadaslar. bugun syd den oyunum geldi. Sitede türkçe oldgu söyleniyor ama türkçe herhangi birşey yazmıyor. oyunu açarsam iade edemem biliyorum. oyunun türkçe olup olmadgını açmadan anlayabilir miyim. pes zaten türkçe biliyorum ama yurtdısından getirilen oyunlar türkçe olmayabiliyor. o yüzden soruyorum. cevaplarsanız cok sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 637
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.019 (Bu ay: 91)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 118 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.