Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
93
Favori
50.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline ve Emeklerine Sağlık dostum cidden güzel bir uygulama olmuş tebrikler....
  • Eline sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar;

Konuyu sabitlemek yerine "SSS" yaptık arkadaşlar. Böylelikle sürekli güncel kalacağına inanıyoruz, faydalı konu içinde ayrıca teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa

Selamlar;

Konuyu sabitlemek yerine "SSS" yaptık arkadaşlar. Böylelikle sürekli güncel kalacağına inanıyoruz, faydalı konu içinde ayrıca teşekkürler.

Böyle faydalı bir projede emeği geçen, katkısı bulunan herkese bende çok teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Hocam yüreğine sağlık emeklerin için. Bizde fikir bakımından destek olmaya çalışırsak program dahada gelişip güzelleşektir.
    Benim düşüncem haftalık özel indirimlerin olduğu oyunlarıda listeleyebilse program tadından yenmez.
    Mesela Bloodborne TR fiyatı 189 TL ama haftaya çarşamba günü indirime girdi 100 TL oldu.
    Program haftalık indirimleri plus indirimlerini ve event indirimleri gibi indirimleride listeleyebilir.
    Honkongda belki o hafta Squareenix indirimleri var Final Fantasy X 70 TL ama en ucuzu normalde diğer bölgelerde 109 tl gibi mesela.
    Hatam varsa affola. Saygılar.

quote:

Orijinalden alıntı: eerraayyss

Iste bu! Steam icin on numara veritabani uygulamalari var, psn store icin niye yok diyordum!!!! Eline saglik hocam... Bu arad fiyat hareketleri eklenebilir mi, ozellikle eski oyunlarin fiyati artip azaldigi icin cok faydali olur... API'de buna uygun yer var mi?

@eerraayyss şuan için bence erken olmuş olasa da fiyat geçmişini tutmak güzel bir fikir katlıyorum.

@lubuoguz indirim ve kampanyaları yayınlamak benimde kafamda ancak sony API'ları şuanda böyle birşeyi otomatik olarak yapmamıza olanak sağlamıyor gibi, manuel işlem yapmak gerekiyor ancak ben manuel işlem yapma taraftarı değilim, önümüzdeki dönemde sony'nin apilerin de bir açık kapı bulursam hemen uygulamaya geçiririz.

Bu önerilerinizi yapılacaklar listesine alıyorum, belli aralıklarla yapacağımız güncellemeler de yapılabilir olanları gelen taleplerin yoğunluğuna ve aciliyet durumuna göre belirli bir öncelik hizasında hayata geçiriyor olacağız.

İndirimler hakkında şuan için konuşmamız gerekir ise en çok aratılanlar listesine göz atarakda aslında bir nevi takip edilebilir diye düşünüyorum, en azından ben orayı şuan için o amaçla kullanıyorum :), tık tık hemen hızlı bir şekilde bakıyorum fiyatı düşen var mı diye .

@lubuoguz bu indirim konusunda bana destek verirsen memnun olurum, iletişimde kalalım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 19 Temmuz 2015; 20:14:13 >
  • Allah razı olsun mükemmel konu yer imlerine ekledim siteyi sık sık kullanırız artık
  • Allah razı olsun kardeşim..
  • Cok cok iyi dusunulmus bir uygulama. Ellerinize saglik. Keske sitede plus da gosterilseymis. Oyunlarin yaninda bir de ps plus uyeligi eklenirse tadindan yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site efsane olur. Hatta redditte de paylaş derim. Tık gelir, reklam alırsın. Anlıyorsan mobil uygulama da yap. Ücretsiz olsun yine reklam alırsın oraya da.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Site efsane olur. Hatta redditte de paylaş derim. Tık gelir, reklam alırsın. Anlıyorsan mobil uygulama da yap. Ücretsiz olsun yine reklam alırsın oraya da.

Android mobil uygulama ve web yazılım uzmanıyım development sürecinde sıkıntı yok ancak para kazanmak gibi bir düşüncemiz de ihtiyacımız da yok şuanda, amaç halka hizmet :) , ha ilerde çok fazla yoğunluk olur sunucu masraflarını karşılaşmakta zorlanırsak zararsız bir reklam çalışması düşünülür ama bugünün konusu değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 19 Temmuz 2015; 21:05:26 >
  • yani diyecek söz bulamıyorum ellerin dert görmesin usta emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ederim
  • Çok iyi olmuş, taleplere göre geliştirilirse vazgeçilmez bir site-rehber olabilir.

Mesela aylık-haftalık-günlük vs. indirimler için bir buton olsa ve indirimdeki oyunları tek ekranda gösterse çok faydası olur. Kimi zaman uzakdoğu psnlerine özel indirimler oluyor, kaçırıyoruz..

(Daha önce bahsi geçmiş şimdi gördüm )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasan -- 19 Temmuz 2015; 21:04:43 >
  • Maturax kullanıcısına yanıt
    Başarılar

İndirimleri gösteren bir sekme de eklenebilir . Hani Haftanın indirim köşesi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 19 Temmuz 2015; 21:06:01 >
  • karasan kullanıcısına yanıt
    Şuanda vazgeçilebilir mi diyorsun :) ilerde onlarda olacak inşallah, zamanım oldukça üzerinde çalışıyor olacağım, biraz sabır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 19 Temmuz 2015; 21:08:37 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Evet tam bahsettiğin gibi olacak @fasakasa, türkiye ve birleşik arap emirlikleri için sıkıntı yok ama usa için bu konuyla ilgili bir sıkıntı var onu çözmem gerekiyor, USA da haftalık indirim olayı biraz farklı işliyor, türkiye gibi haftanın indirimlerine basınca direk oyunları listelemiyor, weekly dealse girince kıllık olsun diye flashsale, knockout falan gibi farklı sayfalara bölmüşler, bunu çözebilmek için de sistemin nasıl işlediğini biraz daha takip etmem gerekiyor, yani demek oluyor ki en az birkaç hafta geçmesi lazım benim indirimleri hangi sistemde yayınladıklarını anlamam tam olarak anlamam lazım.

Şuan için sizi oyalamak için bir ipucu vereyim:), ben the witcher, bloodborne ve batman arkham knight için indirim bekliyorum diğer oyunlarla zaten pek ilgilenmiyorum, şuanda yaptığım olay ise her gün girip en çok aratılanlardan bu üçüne birer tık ile fiyat düşüşü var mı kontrol etmek, toplam ortalama olarak 10 saniyemi alıyor, sizde şuanda meşgul olmak için böyle yapabilirsiniz :) sonrasında indirimler sekmesini koyunca oradan da takip ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 19 Temmuz 2015; 21:21:03 >
  • bulunan oyunların artan fiyat siralamasi yapilmasi iyi olur hocam

• ellerine sağlık dostum başarılı olmuş.

zamanında pc'ye oyun alacağım zamanlarda CheapShark kullanırdım. bakarsın ileride sen de bu hale gelirsin
  • Birşey dikkatimi çekti gow3 Remastered us psn fiyatı tr psn ile aynıya geliyor diger yeni çıkan oyunlarda neden çok fark oluyor

• Maturax kullanıcısına yanıt
    Böyle kalırsa her an vazgeçebilirim :D

Bir iki öneri daha o zaman...
    Sitenin sade tasarımı güzel-kullanışlı. Sade tasarımı bozmadan gelişirse iyi olur.
    Ben de Türkçe Altyazılı oyunları (ve türkçe altyazılı oyun imkanı veren psni) içeren bir sekme,
    bir de DS4 yöntemi ile çalışan oyunlar sekmesi talep ediyorum...

Ya da daha kolay kullanışlı bir yöntem olarak sonuç olarak çıkan oyun kutularına oyunda türkçe altyazı desteği varsa, yada DS4 işe yarıyorsa bunları gösteren ufak ikonlar çıkması faydalı olabilir. Şık olur.

Mesela Last of Us aratıldığında TR Psn ve US sonuçlarının köşesinde şöyle bi logo çıksa.. (içinde ay yıldız hayal edin) (US psnden alınan Last of Us'ta türkçe altyazı varmış, ben geç öğrendim mesela..

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL
  • roxstr kullanıcısına yanıt
    farklı platformları eklemek elbette güzel olurdu ancak buradaki amaç sadece playstation store'dan alış veriş yapıp cdsiz dijital olarak oyun yüklemek, sony ilerde dijital yükleme muhabbetini farklı sitelerede verirse tabi ki düşünürüz, bu arada pc için paylaştığın siteyi beğendim, fikrini paylaştığın için teşekkürler.
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Oyun remastered olduğu için maliyeti düşük, ayrıca türkçe altyazı barındırıyor ve Sony Ent. yapımı ve ayrıca PS excl. oyun olduğundan fiyatı uygun :)

Yani Sony PS Türkiye uygun fiyatla çıkıp satış yapmayı öngörmüş..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.