Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oyungazi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.663
Cevap
1.581
Favori
3.836.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
168 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37873788378937903791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke gran turismo 7'yi gt sport'un içinden uygun fiyata alma imkanı olsa 😔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cio_cio kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Enaba diye aratırsanız kolayca bulabilirsiniz..

• Bugün ban yiyen bir Spider Man 2 hesabına daha denk geldik. Hem konsola girerken hem de webden login olurken süresiz engellendiği yazıyordu hesapta

Hesabı kodla açan arkadaş, konsola girmeden direkt tarayıcı üzerinden işlem yapmış. Posta kodunu generator ile girmiş. Bu banlama olayının başka bir sebebi olmalı.

Konsol üzerinden yeniden aldı oyunu. Şu an için sorun görünmüyor. Tabii alalı birkaç saat oldu. Birkaç gün beklemek de gerekebilir banlanıp banlanmayacağını görmek için.

• 2eu5 kullanıcısına yanıt

Benim bir hafta oldu sorun yok şu an için oyunu tarayıcıdan açmıştım adreside google map üzerinden bir restoran seçmiştim.

• Bu Dark Souls 3'ün fiyatı şaka mı? Kaç yıllık oyun yeni oyunlarla aynı fiyata satılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt
    Deme hocam ne zamandır bekliyorum indirim olsun diye .

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    O zaman tarayıcıdan açılması ile de alakali değil. Keşke ögrenebilsek neden kaynaklandığını. Satın alınan hesabın banlanması neyse de konsolun veya ana hesabın banlanması üzücü olur.

• MessiTugi M kullanıcısına yanıt

Bandai Namco sağ olsun hiç acıması yok. Bu fiyata artık kimse almaz.

• Hitmanın bu fiyatlar nedir yav

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • carpenic kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki xboxda da uçtu fiyatı. Yılbaşı öncesi xboxa ana oyunu 79 tlye deluxe yükselmesini 59.5 tlye aldım. Gamepass de olmasına rağmen. İyi ki almışım kalktı gamepassten. Psn daha feci fiyat artışı konusunda yine de.

Ben de cuma günü web üzerinden Japon hesabı açıp ekledim oyunu. Şu an hesaba giriş yapabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 18 Mart 2024; 1:11:19 >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için hocam. Demem ki sebebi bu değilmiş. Bakalım gerçek sebebi ögrenebilecek miyiz. Öğrensek, bir sonraki seferler için dikkat ederdik.

Ben gerçek sebebinin posta kodu olduğunu düşünüyorum yani bir ihtimal. Ben de safari üzerinden yaptım işlemleri halen ban yemedim.

• Turcopolo kullanıcısına yanıt
    PSN hesap açarken hatalı posta kodu giremiyorsun ki, adresi bile sallasan kabul ediyor ama posta kodunu kesinlikle kabul etmiyor. Hesap açılabildiyse posta kodu doğrudur… Ban sebebini sahte adres ya da kodun kendisine bağlıyorum ben.

• Şu ana kadar yan hesap olarak US, UK, Hong Kong hesapları açtım ve hiçbiri de banlanmadı. Banlanma sebebi büyük ihtimalle satın alınan kodlar.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Kod ile alakalı olamaz,çünkü direkt olarak Sony üretimi bu kodlar,
    Sony bunları takip edemez,kendi ürettiği key için de ban atması biraz saçma olur,neden kaynaklı çözmek zor sanırım

• Banlanan sayısı arttıkça ancak gerçek sebebini anlayabileceğiz gibi duruyor. Bir de Sony banlanan hesaplara sebebiyle ilgili mail atıyor olmalı. Japonca olduğu için gözden kaçıyor olabilir. Banlanan olursa o esnada gelen maile translate ile bakabilirlerse bir şeyler yakalayabiliriz belki.

• Bu kodlardan ben de almıştım fakat henüz hesap açıp aktif etmedim. Sallama adresle bir Japon hesap açıp bekleyeceğim birkaç gün, bakalım kodu girmeden banlanacak mıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neco. -- 18 Mart 2024; 22:9:32 >
  • Kodların banlanma sebebi büyük ihtimal chargeback yapılması. Yani kodu size satan kendi satın aldığın yere banka aracılığıyla harcama itirazı yapıyor, parasını geri alıyor, kodun girildiği hesap da kapatılıyor o zaman. 4 sene önce hesap satışta biri bana bunu yapmıştı. Oyunu bana satıp kendi kredi kartına harcama itirazıyla parasını geri almıştı, bana sattığı hesap da ban yemişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 37873788378937903791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.