Yüzbaşı
15 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 162 (Bu ay: 2)
Gönderileri


Ekran görüntüsünde sarı ile çerçeveye aldığım işaret ne işe yarıyor? Senelerdir PES oynuyorum ama bu özelliği şimdiye kadar ne kullandım ne de merak edip araştırdım. Taktik ile ilgili olduğunu düşünüyorum ancak tam olarak ne işe yaradığını öğrenmek istiyorum. Bilen arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olurlar umarım.
Zeynel Dinler 22. Baskı Mikro Ekonomi (son basım Eylül 2011) ve Zeynel Dinler 7. Baskı KPSS İktisat (son basım Şubat 2012) kitaplarımı satıyorum.

Zeynel Dinler 22. Baskı Mikro Ekonomi kitabının piyasa fiyatı 24,50 TL, Zeynel Dinler 7. Baskı KPSS İktisat kitabının piyasa fiyatı 48,60 TL.

Zeynel Dinler 7. Baskı KPSS İktisat:http://www.ekinyayinevi.com/Products/KPSS-IKTISAT-2012-ZEYNEL-DINLER-EKIN-YAYINEVI.html
Zeynel Dinler 22. Baskı Mikro Ekonomi:http://www.ekinyayinevi.com/Products/MIKRO-EKONOMI-ZEYNEL-DINLER-EKIN-YAYINEVI.html

Piyasa değeri toplamda 73 TL olan bu iki kitabı 50 TL'ye satıyorum. Kargo alıcıya ait. Aras Kargo, Yurtiçi Kargo veya PTT Kargo ile gönderebilirim. Kitapları sadece 1 ay kullandım ve şu an itibariyle ihtiyacım kalmadığı için satıyorum. Konuların tamamını çalışmadığım için her iki kitabın da sadece ilk 150 sayfasında üstü çizilmiş yerler* mevcut, onlar da her sayfada yok zaten. Kısacası kitaplar sıfıra yakın. Kitapların ikisini birlikte satıyorum, bu yüzden ikisini de alacak kişiler mesaj atarsa sevinirim.

* Kitapta önemli gördüğüm yerleri sarı renk fosforlu kalemle çizdim. Çalışırken hiçbir şekilde okumanıza engel olmaz.
PESEdit yamasındaki stadlar ile ilgili bir sorum var:

Bildiğimiz gibi oyunun orijinalinde 25 stad var, PESEdit yamasını kurduğumuzda stad sayısı 41'e yamadaki stadlarla birlikte yükseliyor ancak bu stadlar hiç hoşuma gitmiyor, dolayısıyla da yamayla gelen 16 stadı silip sadece oyunun içindeki orijinal stadları bırakmak istiyorum. PESEdit ekibinden kiko94 "Stadları istemiyorsan, C:\Documents and Settings\mert\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save klasöründe isimleri ST_EXPORT ve ST_THUMB ile başlayan tüm dosyaları silerek yama ile birlikte oyuna eklenen stadlardan kurtulabilirsin" demişti ama söylediğini uyguladığımda dediği gibi olmadı. Stad seçerken 26 yerine yine 42 stad görünüyor. THUMB dosyalarını sildiğimiz için sonradan eklenen stadların görünümleri çıkmıyor ama sayı olarak oyunun içinde hala var olmaya devam ediyorlar. PESEdit ekibinin her şeyi iyi güzel ama stadları gerçekten berbat, stad işine keşke bulaşmasalarmış.

Bu konuda bir fikri, çözüm önerisi olan var mı?
SMS ile üyelik aktivasyonunda kontör düşüyor mu?
Hakkında
Konum: Ankara
Hakkımda:
Poverty begets hunger, and hunger begets crime.

Murder ain't always a crime!!!

Plus ça change, plus c'est la même chose.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 391
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 499
İkinci El Bölümü Mesajları: 95
Konularının görüntülenme sayısı: 2.568 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.