Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1591. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
76.205
Cevap
1.564
Favori
3.788.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pri hesap ile 2 kisi, Sec hesap ile 2 kisi oynayabiliyor. Fakat bir kac onemli nokta var.

Davetler sinirsiz.
    Davet edilen hesapta Plus olma zorunluluğu var. Magaza daki Plus icin acik olan oyunu indirtiyor.
    Endo Plus Geçerli degil davette.

Baska soru varsa aciklarim.
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Hocam 4-5 senelik bir oyuna o kadar vermek de pek istemiyorum ya.Sadece kutu içinden harita falan çıkıyor diye heves etmiştim.Ayrıca sonradan satarım gibi bir düşüncem de Yok ve konsolu alırken bir oyuna 100 liradan fazla vermeyeceğim diye söylenmiştim kendime sanırım bu lafımı sadece last Of us 2 de yerim gibi duruyor :) En iyisi 89 liraya dijital almak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A way out alacak varsa birlikte alalım. Herhangi hakka talip olurum oyun güzele benziyor...

• radagasty R kullanıcısına yanıt
    Öyle tabi yeni bir oyunda değil o fiyat maalesef pahalı. Siz bence de en iyisi dijital alın bütçeyi fazla zorlamamak lazım

• Paskalya indirimi olmuyor dimi ps storeda

• Zombie Army Trilogy oyunuyla ilgili aklında soru işareti olan varsa düşünmeden alsın. Single nasıl bilmiyorum ama multi'de çok eğlenceli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cannesz61

Arkadaşlar sizce gta mı witcher mı alsam arada kaldım

Kesinlikle witcher, bir çok oyun oynadım ama witcher bambaşka.

• Payback ile Evil Within 2 aldık bu indirimlerden. Payback ciddi anlamda çok hoşuma gitti. Bayağı sardı beni . Bugün 5 saat falan oyundaydım. Evil Within 2 ' de iniyor şu anda. Bu oyun hakkında da endişem ilk oyunu sadece 1 saat oynamam ve ilk oyunu bitirmediğimden bu oyundan zevk alamamam. İlk oyun hakkında fazla bir hikaye anlatan metin de bulamadım . Direk dalacağız bakalım inşallah .
  • bf2 ve evillwithin2 nin deluxe dlc li falan versiyonu yokmuydu, şimdi yokta?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kararsızlıktan oyun alamıyorum
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Sen yaz ,düşüncelerimizi söyleyelim hocam, karar vermen de yardımcı olur belki .

• Hayırlı olsun hocam, iyi oyunlar dilerim

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim , sizlere de
  • Paynack da mostwanted tadı var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Pek fazla yok . Ama hiç yok da değil . Beni bayağı tatmin etti oyun . Tavsiyem gameplay videolarına bakmanız .
  • Arkadaşlar bugün gördüm eğer yanlış anlamadıysam tüm elektronik ortamlarda ki satışlara 1 Nisan itibari ile %18 KDV geliyor.App Store zaten ekledi ama Psn,Xbox vergi varmı yok mu bilmiyorum oyun alıcaklar acele etsin.

Bu Kanunun Özeti:http://muhasebedr.com/3-nolu-katma-deger-vergisi-kdv-beyanname-uygulamasi/

Bu da tamamı:http://www.gib.gov.tr/17-seri-nolu-katma-deger-vergisi-genel-uygulama-tebliginde-degisiklik-yapilmasina-dair-teblig

• Sportsx90 kullanıcısına yanıt
    İyice suyunu çıkarırlarsa satar kurtuluruz bizde,yoluncak kaz olduk zaten. Geçen sene arabayı satıp kurtulmuştuk aşırı lüks durumuna gelmişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Soda'dan özel tüketim vergisi alınan bir ülkede çok normal. Zaten bundan 3-5 para gelirse ilerde %24'e çekerler o vergiyi.
  • codred kullanıcısına yanıt
    Evil Within 2 DLC çıkmadı hocam şu ana kadar.

Olur hocam o da olur.

300küsür liraya çıkan oyunları 500de yaparlar ne fark eder ki!

Bu millete herşey zehir zıkkım olsunda gerisi önemli değil.

Elin gavuruda senden ucuza kendi dilinde oyun oynar, sen çuvalla öder kendi dilinde oyun bile göremezsin doğru düzgün.

Hizmet minimum fiyatlar maximum

• 
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.