Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
58.756
Cevap
1.191
Favori
3.403.773
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    131 Mesaj

Online denemedim ancak hikaye kısmı çok sıkıcıydı , tavsiye etmem.
    |
    |
    Y@KI$IKLII kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgilendirme için teşekkürler hocam vazgeçtim başka bir oyun alacağım onun yerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    catho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lafı uzatmadan çöp🗑 oyun.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1510 Mesaj

Birkaç videosuna baktım da gerçekten hoşuma gitmedi benimde. Teşekkürler hocam cevabın için

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Metro 2033 al sürükleyici güzel oyun 👍

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 17 gün cezanın, 16 gün 27 dakika kadarı kaldı.
    Bu aralar indirimleri boş geçmeye başladım. Malum bu sene deli oyunlar geliyor. God of War, Detroit Become Human, Red Dead Redemption 2, Battlefield V. Sanırım Spiderman de bu sene geliyordu. Daha çıkış tarihi açıklanmayan oyunlardan da bu sene gelme ihtimali olanlar var Days Gone gibi. Bi süre boş geçin yoksa bu yıl cüzdanlar boşalacak. :D The Last of Us Part 2 ve Death Stranding ise henüz belli değil. Last of Us Part 2 yi 2019 diye tahmin ediyorum ancak Death Stranding bir sürpriz yapabilir.

Gelen indirimlere bakıyorum da öncelikli oyunlarin hemen hemen hepsini oynamışım zaten. Ps3 oyunu da çok var hiç remastered oyun satın almadım. Oynamışım zaten. Bi tek Fallout 4 kaldı o da goty almak istemiyorum açıkçası çünkü aşırı ilgimi çekmiyor. Ama bi yandan da deneyimlemek istiyorum neticede iyi bir oyun. Fakat işte normal sürümü indirim görmüyor. 89 lira bi %60-70 indirim gelse süper fiyat olacak. Bir ara indirim görmüştü ama o da azdı diye hatırlıyorum.

• Yüzbaşı
    473 Mesaj

Hocam en son NHL 98 demosunu oynamıştım level'in verdiği Kurallar konusunda bir fikrim yok haliyle. Gençken oynaya oynaya öğrenirdikte şimdi zor oluyor. Oyunun iyi anlatması lazım veya seriye ilk defa başlayacaklara çok yardımcı olacak bir oyun lazım.

Bizde de bu sporlar yok o yüzden ilgilenmiyoruz ama amerikan futbolu, hokey, beyzbol oyunlarının hepsi konsollarda yıllardır. Baya baya oynayanı var. Bizde nasıl Fifa varsa adamlarda Madden çılgınlığı var.
    |
    |
    KarambaKarambita* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Videosuna baktımda grafikleri hoşuma gitmedi ya

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mraltun

Hocam en son NHL 98 demosunu oynamıştım level'in verdiği Kurallar konusunda bir fikrim yok haliyle. Gençken oynaya oynaya öğrenirdikte şimdi zor oluyor. Oyunun iyi anlatması lazım veya seriye ilk defa başlayacaklara çok yardımcı olacak bir oyun lazım.

Bizde de bu sporlar yok o yüzden ilgilenmiyoruz ama amerikan futbolu, hokey, beyzbol oyunlarının hepsi konsollarda yıllardır. Baya baya oynayanı var. Bizde nasıl Fifa varsa adamlarda Madden çılgınlığı var.

Madden iyidir, üniversite ve sonrasında hem oyuncu hem antrenör olarak amerikan futboluyla ilgilendim. Kurallar tabii ingiliz futboluna göre fazlasıyla komplike, ama satranç gibi, güç, hız da işin içinde. Tavsiye edebilirim en azından bir denemenizi. :)
    |
    |

• Yarbay
    4847 Mesaj

Days Gone 2019a ertelendi

|
    |
    Gertize kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    4659 Mesaj
    Bir tane bile olumlu yorum gelmedi, demek ki bu NFS Payback öyle aman aman bir oyun değil.
    Bu durumda 50-59’a düşmesini de beklemem, almaktan vazgeçtim, ancak çok uyguna düşerse (10 usd veya altı) şans veririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar Plants vs. Zombies™ Garden Warfare 2 yoksa Rayman Legends mi 2 oyun arasında biraz kararsın kaldım plant zombi'nin 1. oyunu mevcut ama pekde oynamışlığım yoktu.

28₺ alınabilir rakam bence nfs payback.

|
    |
    zepharoth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    18461 Mesaj

Rayman Legends al.

|
    |
    ONUR.U kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben dün aldım hocam 3 saat kadar oynadım oyunu, ilk izlenimlerim olumlu diyebilirim. Modifiye kısmı detaylı olmuş hoşuma gitti. Ama modifiye ederken ilk başlarda çoğu şey kilitli oluyor belli söylenenleri yerine getirerek o şekilde kilitleri açıyoruz. Çok oynama hevesiniz yoksa bu aralar, bekleyip daha düşük fiyata düşmesini bekleyebilirsiniz.

|
    |
    zepharoth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    The evil within 2 birinci oyun kadar guzelse almak istiyorum arkadaşlar. Nasıl olmuş oyun sizce fiyatıda dip fiyat su anda.

Arkadaş söylemiş zaten ama bende söyleyeyim. Oyunları pc platformunda oynadım. 21 sezonluk bütün bölümleri izlediğim için espriler, konuşmalar, karakter niye bunu yapıyor tarzı bütün olayların cevapları 21 sezonda dağıtılmış şekilde. İzlemediyseniz havada kalır ve zevk almazsınız. O yüzden pas geçin eğer izlemediyseniz.
    |
    |
    ibrhmshn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam tam konuya yazacaktım burada muhabbeti dönmüş siz önceki oyunları oynadığınız için sizi alıntıladım

Kz 3'ten sonra buna başladım üç bölüm oynadım resmen bayıldım, ne istediği şeyleri anlıyorum, ne istediği yerleri bulabiliyorum. Doğru dürüst adam da vuramıyorum sorun bende mi?

Hocam ilerleyen bölümlerde açılır mı yoksa lanet olsun deyip bırakayım mı ? İnanın PlayStation dan sogudum bi akıl verin?!? İlerde Soran olursa ben de ona göre cevap veririm hem de değerli zamanımı harcamamış olurum , ne yapayım hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 22 Mart 2018; 17:17:0 >
    |
    |
    cryptdlg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Acımadınmı o oyuna o kadar para verirken? Ederi maksimum 35₺ olan oyun nfs payback.

|
    |
    aLdacTrack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    98 Mesaj

Ben önceki oyunları oynamadım ama fena değildi oyun çok büyük beklentilerle oynayacaksanız hiç bulaşmayın. Ama ben keyif adamıyım iki adam öldüreyim ortalama bir hikayeyle oynayayım derseniz güzel oyun :) Bir de görsel şölen olayını unutmamak gerek :)

|
    |
emek server
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.