Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zepharoth Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
58.756
Cevap
1.191
Favori
3.403.593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    98 Mesaj
    Şansıma tüküreyim 3 gün önce fifa 18 aldım kutulu 160 liraya şimdi 90 liraya düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Tomb Raider: Definitive Edition ekstrası nedir arkadaşlar. Fiyat iyi 17 küsür. Ana oyunu oynayıp bitirmiştim zamnında, bu sürümün farkı nedir. Almaya değer mi acaba ?

Hikaye adına ekstra birşey yok o yüzden tekrar almanıza gerek yok.Multiplayer mapleri-silahları vs içeriyor.
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 3600 | GPU:MSI RTX 2060 SUPER GAMING X | RAM: 2x 8GB Corsair Vengeance Rgb Pro 3600MHz | Anakart: MSI B450 Tomahawk Max |HDD: Western Digital 1TB 7200RPM | Kasa: Zalman MS800 Plus | PSU:Evga SuperNova 750 P2 80 Platinum
  • Binbaşı
    1934 Mesaj
    Hala ocak indirimleri yazıyor yav...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 22 Mart 2018; 13:11:13 >
    |
    |

Rom elektriğe karşı zayıf hocam elindeki silaha varsa şimşek kağıdı sürebilirsin. Ya da Tonitrus silahını aldıysan onu güçlendirerek kullanabilirsin. Ayrıca örümceklerin kafa kısmına vurma arkadan ya da yanlardan vücuduna saldır kafadan girince çok az vurabiliyorsun.

Kısaca bu şekilde yardımcı olmak istedim ama Bloodborne konusundan yardım istersen daha makul olacaktır.

|
    |
    smlk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nano6824

Mass effect Andromeda standart mı deluxe mi alınmalı arkadaşlar

İkiside alınmamalı

Kendim oynamadım fakat ESO oynayan arkadaşlar oyunun ne mükemmel ne de kötü olduğunu söylüyorlardı, arkadaş grubu ile birlikte oynandığında daha da keyif veriyormuş. Birlikte oynayacağınız grup olduğuna göre fiyatı da uygun seviyeye inince şans verin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BerkOzilhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dün yazdıktan sonra oyuna bir kez daha girdim geçtim romu.bloodborne ilk başta yüklediğimin 2. günü silip tekrar yükleyip çok zevk aldığım bir oyun.zor mu evet zor ama zevkli hiçbiryeri atlamadan ilerliyorum.
    |
    |
    Gertize kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vakit ayıracağın zaman aç yeni bi hesap 14 günlük free plusı kullan hocam
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Arkham knight tank bolumleri yuzunden serinin en zayif oyunu bence oynanir mi oynanir ama once digerlerini oynamak gerek bence.

Tank bölümleri ne açıdan zayıf bırakıyor? Zor olduğu için mi

Yoo herhangi bir zorluğu yok önüne geleni vurdan ibaret de sonuçta batmanle uzaktan yakından alakası yok. Batman olup adam dövmek, detektiflik yapıp gizli gizli adam indirmek için alınan bir oyunun tank oyunu ağırlıklı olması saçma. Deathstroke gibi bir kötü adamla bile tank savaşı yapıyorsun, hatta o dövüşün sonu da ayrı bir rezalet.

quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

quote:

Arkham knight tank bolumleri yuzunden serinin en zayif oyunu bence oynanir mi oynanir ama once digerlerini oynamak gerek bence.

Tank bölümleri ne açıdan zayıf bırakıyor? Zor olduğu için mi

Yoo herhangi bir zorluğu yok önüne geleni vurdan ibaret de sonuçta batmanle uzaktan yakından alakası yok. Batman olup adam dövmek, detektiflik yapıp gizli gizli adam indirmek için alınan bir oyunun tank oyunu ağırlıklı olması saçma. Deathstroke gibi bir kötü adamla bile tank savaşı yapıyorsun, hatta o dövüşün sonu da ayrı bir rezalet.

Kesinlikle katılıyorum tank muhabbetinden oyunu yarıda bırakmıştım..

|
    |

• Binbaşı
    1554 Mesaj
    US PSNde herhangi bir oyunu %20 indirimle alabiliyorsunuz ay sonuna kadar. Sadece onsiparis icin kullanamiyorsunuz. Su siteye us psn hesabinizla girip mlb the show 18 hakkinda en son quest olan videoyu izlerseniz hediye gelen %20 indirim kodunu kullanabilirsiniz.

https://live.playstation.com/

Orijinalden alıntı: batuak29

US PSNde herhangi bir oyunu %20 indirimle alabiliyorsunuz ay sonuna kadar. Sadece onsiparis icin kullanamiyorsunuz. Su siteye us psn hesabinizla girip mlb the show 18 hakkinda en son quest olan videoyu izlerseniz hediye gelen %20 indirim kodunu kullanabilirsiniz.

https://live.playstation.com/

dolar olmuş 4.00 us psn haberleri paylaşmayın lütfen

hocam login quests diyor. tıklayınca sadece american kullanıcıları içindir gibi birşey diyor.
    |
    |
    batuak29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

US PSN icin indirim hocam zaten. Mesajin basinda belirttim. US PSN hesabiniz varsa login edince questler aciliyor. en sondaki questteki video 3 dklik bir video o video bitince us psn icin %20 indirim veriyor.
    |
    |
    tiestoly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

onu farkettim de sorun şu imiş;
    eğer halihazırda başka psn hesabınız login halinde ise tarayıcıda. otamatik olarak sizi atıyor. ordan logout yapın ve us psn ile girin alacak arkadaşlar. peki örneğin plus ile baya indirim görmüş bir oyunu da ekstra %20 kullanarak alabilir miyiz. o zaman çok iyi olur.
    |
    |
    batuak29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O indirimle Far Cry 5i gibi yeni cikmis/cikacak oyunlari US PSNden $48a yani 188 TLye alabiliyorsunuz TR PSNde 269 TL olan oyunu. Dolar 4 diyip tr psnden dusuk indirim haberini okuyup okumamak size kalmis. Kimse okumak zorunda degil.
    |
    |
    yellow canary01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet ay sonuna kadar indirime giren her oyunu alabiliyorsunuz. Su an indirimde olan oyunlardan bazilari sunlar. %20 eklenince daha da uyguna geliyor.
    https://www.reddit.com/r/PS4Deals/comments/844x3u/the_great_indoors_sale_ends_320_8am_pdt/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 22 Mart 2018; 11:18:30 >
    |
    |
    tiestoly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=V6iOJkiI85A

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    Fifa, Pes ve NBA hariç spor oyunları oynayanlar? Tavsiyeler?
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,852
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.