Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: adnnoky , Sezo87 , toprak12345 , erkutk84 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.243
Cevap
1.565
Favori
3.791.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Witcher'ı çok ovüyorlar burdada sürekli görüyorum. Alacagim hocam sanırım batti balık yan gider=) bundan daha ucuza inmemiş galiba

Bendeki balık ters döndü yemin ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Fantasy 15 için Secondery isteyen varsa 24TL den alabiliriz.

• Tavsiye ederim. Şöyle de bir incelemesi mevcut.

https://www.youtube.com/watch?v=1MqyAl0psf4
  • Pazar günü, öncesinde internetten alışveriş yapmama rağmen iki oyun aldım. Şuan psplus üyeliği almak isteyince işlemi gerçekleştiremiyorum. Farklı kart ekledim, kartı silip baştan yükledim, adres değiştirdim fayda etmedi. Telefondan denedim yine olmadı. Cüzdana para ekleme yapamıyorum. Ps4 aldığımdan beri tek hesap açık ve başka bir hesap eklenmedi. Bunun bir çözümü yok mu?

• Gt sport a kariyer modu gelecekmiş acaba ayrıca ücretli mi satılacak yoksa saf oyuna güncelleme ile mi verecekler bilgisi olan var mı ana konuda yazdım cevap veren çıkmadı ona göre alacağım ?

• Beyler oyunların altında Ps Plus üyelerine özel kampanya 22 Kasım 23.59'a kadar sürecek yazıyor. Özel kampanya ile neyi kastediyor, erken erişimi mi? Yoksa indirim miktarını mı? Örneğin Ps Plus üyesi 25 kasımda Gta 5'i 76 liraya alabilir mi?

• Arkadaşlar fifa 18 161 tl ye düşmüş yılbaşında 104 lira ya düşer mi sizce ?

• Beraber ac origins ve evil within alıcak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Arkadaşlar fifa 18 161 tl ye düşmüş yılbaşında 104 lira ya düşer mi sizce ?

104 olmasada 110 a felan düşer.bekleyebilirsiniz.standart sürüme çok indirim geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsa777

Pazar günü, öncesinde internetten alışveriş yapmama rağmen iki oyun aldım. Şuan psplus üyeliği almak isteyince işlemi gerçekleştiremiyorum. Farklı kart ekledim, kartı silip baştan yükledim, adres değiştirdim fayda etmedi. Telefondan denedim yine olmadı. Cüzdana para ekleme yapamıyorum. Ps4 aldığımdan beri tek hesap açık ve başka bir hesap eklenmedi. Bunun bir çözümü yok mu?

Aynı sorun bende de var. bir türlü alamıyorum. Satın alma secenegini geçiyorum 3d güvenlikte telefona şifre geliyor. aynı şifreyi giriyorum ama sonrasında ödeme seceneginizi kontrol et çıkıyor
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Hocam güncelleme ile gelecek deniliyor ek ücret lafı dönmedi daha..
    Ben de emin olmadığım için almaya niyetli değilim şu aralar.
    Beta'sı da pek sarmadığından ön yargılı olarak beklemedeyim.
  • Hocam ben vazgeçtim sizede tavsiye ederim=)ins indirim bitene kadar almam daha bise:D

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Yılbaşını bekleyelim o zaman :) Teşekürler.

• knidos kullanıcısına yanıt
    Ben de şifreyi giriyorum, banka ekranında onay alıyor. Ps ekranına dönüp hata veriyor

• Drima kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam . Şimdi ana konuda üstatlardan biri ücretsiz gelecek diye cevap yazdı . Ya fiyat iyi, İki kişi de oynanıyor ,İster kariyer ,ister online.. hiç araba yarışım yok fiyatta uygunken alsam mı diyorum şuan tam kararsız kaldım kariyerde eğer sağlam gelirse gerçekten sağlam bir yarış olacak cihazda ???

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Hocam Betayı denedim, hatta PS4Pro'yu aldığım ilk zamanalarda denk geldi, Drive Club oynuyor, çok beğeniyordum.
    Biraz Forza biraz Drive Club ile kıyaslama yaparken oyununun pek sarmadığını genel ağırlık online olduğunu gördüm..
    Kariyer gelirse ve baştan savma olmaz ise alır, keyfime bakarım.
    Çıkmadan ve yorumlara bakmadan alasım yok.
    Şu 2 ayda PS4 EXC'leri indirimden de olsa ocağıma incir ağacını dikti
    GTS ye çorba kalır mı bilemem
  • Hiçbirşey alamadım. Originste mp yok. cod ww2 pahalı. psnplus 11.11'de n11'den aldım aynı fiyata. pes18 lite beleşe verdi psn. futbol işi de tamam. nba 2k18'de pahalı. witcher 3'ü pc'de oynayabilirim istediğim zaman. rainbow six 2gün multi oynadım ücretsizken o yeterli geldi. heyecanı yok oyunun.

cod ww2 150 olsa idi çok iyi olurdu.
  • Fifa 18 ve yıllık Plus alındı bu kadarı yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Beyler oyunların altında Ps Plus üyelerine özel kampanya 22 Kasım 23.59'a kadar sürecek yazıyor. Özel kampanya ile neyi kastediyor, erken erişimi mi? Yoksa indirim miktarını mı? Örneğin Ps Plus üyesi 25 kasımda Gta 5'i 76 liraya alabilir mi?

Bilen yok mu?

• indirimleri şu an için ps plus üyeleri yararlanabiliyor. bu geceden sonra herkese açık olacak indirimler. üye olmayanlara fiyatlar ne olur güncellenir artık.
  • 
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.