Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Şu aralar kimse ekleyemediğine göre düzeltme yapmışlar. Türkiye'ye gelmesini bekleyebilirsiniz ya da ücretli olarak satın alabilirsiniz gift card ile. Çalışma garantisi yok önermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi game07 -- 27 Şubat 2016; 8:49:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • game07 G kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsberkelium -- 28 Şubat 2016; 17:36:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bağlantıyla ilgili çok sıkıntı yaşıyorum. Acaba dünkü genel internet sorunuyla alakalı olabilir mi? Benzer sorunlar yaşayan var mı?

• İnternet iyi olsa parasını verir 1 yıllık alırım

• Turkiye ye gelmeyecek mi bu

• Ne kadar kota yiyor acaba?? Kullanan arkadaşlar bilgi verirse güzel olur.

• PS4 oyunları da PS Now'da oynanabilecek :)

https://leadergamer.com.tr/2017/03/14/playstation-now-playstation-4-oyunlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 14 Mart 2017; 12:33:18 >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    direk stream ettıgınden çok fazla kota yıyor 400 gb buldu geçen ay kotam 5 oyun felan oynadım çok çok.Minimum 10-12 gb ınternet gerekıyor aşağısı için aşırı laglı oynarsınız.
    AKK tabi iseniz tavsiye etmıyorum.
  • Türkiye internet altyapı şartlarında now özelliğini kullanmak veya kullanmaya çalışmak biraz mantıksız geliyor bana...
  • Valla üni öğrencisiyim, yurtta internet 144mbit kota sınırı yok, sadece merak ettim eve gelince ne kadar yerim diye :), teşekkürler bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 14 Mart 2017; 13:15:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

PS4 oyunları da PS Now'da oynanabilecek :)

Sony'de Microsoft gibi PC pazarına yöneldi , Exc. kavramı iyice sona eriyor bence hem oyuncular hem de yapımcılar için böylesi daha iyi oldu. Benim konsolumda şu exc.ler var sende yok diye zırlayan kitlede switch'e yönelebilir artık çünkü Nintendo her zaman çağın gerisinden geldiği için bi 10-15 yıl sonra anca PC'de oynanabilir olur Nintendo oyunları

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Güzel haber kütüphaneye göre alınabilir =)
  • Kredi kartini kabul etse trial deneriz ama kabul etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

PS4 oyunları da PS Now'da oynanabilecek :)

Ps now da eski nesil olarak mortal kombat var, saints row var bunlar ps3 exclusive oyunlarıydi değil mi? Görende yarın horizon zero dawn, nioh uncharted 4 pc de oynanacak sanır, ondan sonra bana neden xboxçı diyorlar, sen boyle alttan alta sinsilik yaparsan sana bu denir. Şu sistemde horizon un pc de oynanıp oynanmayacağına dair iddiaya girelim mi? Kazanan istediği oyunu digerine aldırtsın. Kendinizi insanları burada kandırmayın. Bu oyunlar ancak nesil bittikten sonra eklenirse eklenir. Xbox gibi çıktığı anda oynanacağını söylemek trollüktur.

• Ülkemizde AKK denilen saçma sistem oldukça bu PS NOW'un ilgi pek ilgi göreceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Valla üni öğrencisiyim, yurtta internet 144mbit kota sınırı yok, sadece merak ettim eve gelince ne kadar yerim diye :), teşekkürler bu arada

Hocam o nasıl yurtmuş ya odtü'nün falan mı yurtdışı mı?

• game07 G kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, türkiye :D Trabzon'da bi özel yurt

• Sırf Red Dead Redemption için istiyorum ama Türkiye'de yok. Bari RDR'yi PS4 için satışa sunsalar
  • Tr ye gelmesin bencede , türk insanı yamyamdır sadece trıal açar bitince yeni mail açar, adamlar zaten öngörüyordur bunları.
    180 tl verıp 3 aylık hesap açtım ben 75 tl olan sec hesabı 50 tl koyduk bır allahın kuluda mesaj atmadı .
    1500 tl çıkarır konsola para verir ,plus almaz 15 günlük trial account açmaktan usanmaz.
  • Ps Now ile ilgili herhangi bir gelişme var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.