Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mrt89

quote:

Orijinalden alıntı: slicer

An itibarı ile Uncharted 3'ü PS Now'da bitirmiş bulunuyorum :)

Herhangi bir dns,mtu ayarı yaptınızmı hocam?

MTU ayari yapmadim ama DNS'i ben girmistim.
  • Kaç gündür sürekli deniyorum, testing connection da kalıyor yok mu Çözümü beyler

Internet Hızı 50 mbps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 mbit Süperonline Fiber internetim var. Ama Gow Asc. ve Unc 3 ü açamadım ben de sıkıntı yaşadım. Ama Gow Coll. ve Locorocco yü sorunsuz oynadım. -Bu arada pspde oynamıştım Locoroccoyu özlemiştim kerataları :) -

Esasında enpara ile deneriz alınıyorsa iki kişi 3 aylık alır oynarız. Kişi başı 45 tl gibi birşey düşer.

Bu arada gamepad sorunu yaşayanlar PS tuşuna basıp kontrol cihazını 1 olarak ayarlasınlar düzeliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir çözüm bulabilen var mı? uncharted falan oynayanlar hangi saatte giriyor genelde?
    bir kac tane dns değiştirdim, lan kablosu bağlı, download hızım ps test de 27 gösteriyor. Dandik bi kaç tane oyun denedim açıldı ama uncharted gibi oyunlarda tipik hatayı alıyorum bende.

Edit: uncharted 1 açıldı yarım saatlik denemelerim sonucunda inşallah 3'ü de oynayacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tberkkk -- 16 Nisan 2015; 0:03:26 >
  • beyler ben 2-3 hafta önce enpara kartımı tanıtarak 1 haftalık açmıştım. Bir iki gün oynadıktan sonra bir daha girmedim, tabi bu arada üyelik süresi doldu. Şimdi ben üyelik bitmeden, otomatik uzatma seçeneğini kapatmamıştım. Şimdi baktığımda 1 hafta sonunda para çekmeye çalışmış ama alamamış çünkü zaten içinde para yoktu kartın. Şimdi ayarlara girip hem otomatik uzatma seçeneğini kaldırdım, hem de tanımlı kartı sildim. Merak ettiğim, karta para yüklediğim zaman içindeki parayı çeker mi sony ? Çünkü 1 hafta sonunda ne oldu bilmiyorum, üyelik otomatik kapandı mı vs ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

beyler ben 2-3 hafta önce enpara kartımı tanıtarak 1 haftalık açmıştım. Bir iki gün oynadıktan sonra bir daha girmedim, tabi bu arada üyelik süresi doldu. Şimdi ben üyelik bitmeden, otomatik uzatma seçeneğini kapatmamıştım. Şimdi baktığımda 1 hafta sonunda para çekmeye çalışmış ama alamamış çünkü zaten içinde para yoktu kartın. Şimdi ayarlara girip hem otomatik uzatma seçeneğini kaldırdım, hem de tanımlı kartı sildim. Merak ettiğim, karta para yüklediğim zaman içindeki parayı çeker mi sony ? Çünkü 1 hafta sonunda ne oldu bilmiyorum, üyelik otomatik kapandı mı vs ?

çekmez
  • Acaba amerikada sistem nasıl çalışıyor ne kadar oynanabilir durumda biz 200 ping atıyorsak onlar 8-60 arası alıyordur
  • tberkkk T kullanıcısına yanıt
    Psnow uzerinden uncharted 3 ü açıp oynayabildinizmi Yoksa testing connection dami kaliyor ekraniniz?
  • errgin kullanıcısına yanıt
    Psnow uzerinden uncharted 3 ü açıp oynayabildinizmi ? Yoksa testing connection dami kaliyor ekraniniz?
  • Psnow uzerinden uncharted 3 ü açıp oynayabilen varmi ? Yoksa testing connection dami kaliyor ekraniniz?
    Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi
  • Kenan.z kullanıcısına yanıt
    Biraz şans işi. Kablolu bağlanın benim hızımdan fazla hızla bağlanamayan oldu, ben bağlanabildim 8 mbit ile.
  • game07 G kullanıcısına yanıt
    surekli kablo baglantili kullanıyorum zaten hiz 24 mbps. Uncharted 3 hariç tum oyunlar calisiyor.gunde 50 kere deniyorum hep ayni sorun.. Ne şans bizdekide anlamadim gitti..
    Biraz daha sabır. Türkiyeye gelmese bile avrupaya gelmesi yeterli playstation now'ın baya fark olacaktır.
  • uncharted 3 haricinde denediğim tüm oyunlar sorunsuz çalışıyordu. Uncharted 1 - 2 , Gow 1 - 2 , İco vs. hepsi çalıştı. Sıkıntı Unc. 3 de sanırım şimdiye çalıştıranda görmedim :D
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    3 komşunun wifi bağlantısında denedim.ttnet.dsmart.doping internet sonuc yine hep ayni... Unc.3 le ninja gai.ayni anda psnow a sunulmuştu. Ninja gai.aciyor. Uncharted3 te tik yok.. bence oyunda sorun yok.sorun.serverlarin yoğun kullanilmasi.. Bu oyunu atıyorum 3 milyon kisi oynarsa server şişiyor.. Fakat ninja gai v.s digerlerinde serverlara yuklenmeyince sorun yok diye düşünüyorum... Sizce ???
  • game07 G kullanıcısına yanıt
    Haci ukpsnde zaten psnnow deneme olarak veriliyor.. Girdim fakat nufus cuzdanindan tut ikametgah isteyecek kadar bilgi sormuşlar sanki memurluk sinavina giriyoruz... Sony avrupayi iplemiyor açıkçası.neredeyse 7.8 aydir uspsnde tüm oyunlari oynadim sayılır.
    Ps3 de bitirdiğimden unc 3 ü denemedim açıkçası. Muhtemelen oyundan kaynaklanıyordur. Şu anda internet 3 mbit e düştüğünden deneme imkanım yok maalesef.

• gow ve uncharted serileri disinda tavsiye edebileceginiz ps now oyunlari var mi?

• Türkiye den verimli bir sekilde kullanabilirmiyiz bu sistemi? 7 gün deneme icin Uk hesabina kredi kartini tanitmada sorun falan oluyormu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben us den denedim sorunsuz oynuyorum. gow2'yi bitirdim. 45gb gitti ama kotadan. baglantin iyiyse sorunsuz oynayabilirsin

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.